• Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    w niedzielę lecimy z Katowic na urlop, ale postanowilismy na śląsk pojechać już jutro, więc zdążymy zwiedzic Szlak Zabytków Techniki i pozbierać pieczątki 😀

    :ok:

    my zaż spróbujemy na jeziorka – jak sie nie uda, to zakotwiczymy w jakimż fajnym pubie 😉

    nie no, też może być jakież zajebiste molo! 😆

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Molo lepsze 😀
    A my jedziemy zwiedzać zabytki techniki i zamki 😀 Udało nam się stworzyć wstępną trasę wycieczki, dużooo ciekawych rzeczy na nas czeka 😉 Mam nadzieję, że czasu nam wystarczy, by zobaczyć wszystko co chcemy 😛

    Rybka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Molo lepsze 😀
    A my jedziemy zwiedzać zabytki techniki i zamki 😀 Udało nam się stworzyć wstępną trasę wycieczki, dużooo ciekawych rzeczy na nas czeka 😉 Mam nadzieję, że czasu nam wystarczy, by zobaczyć wszystko co chcemy 😛

    Pamiętaj o biletach weekendowych, mogą się przydać w takiej trasie, bo za 119 zł, jeździsz sobie intercity od piątku do poniedziałku, do 6 rano.

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Wakacje to trzeba będzie spędzić niestety na działce :-/ plus aktywny wypoczynek (basen, rower) … ale może w następne człowiek sobie odbije .. 😉

    blackArt
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    u mnie w tym roku chyba nici z wakacji 😛 mam w planie zmianę auta . Kobieta musi to zrozumieć . Oczywiżcie jakiż wypad w góry na kilka dni bądź jakaż wyprawa na Ukrainę . Najlepiej takiego wypadu nie planować działać spontanicznie 😉

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Na Ukrainę?? Ta myżl nie jest zła :)) Też bym pojechała… 🙂

    blackArt
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Na Ukrainę?? Ta myżl nie jest zła :)) Też bym pojechała… 🙂

    a włażnie niedawno dostałem zaproszenie na przyjazd pod Lwów i włażnie tak z kobietą myżlimy ale niestety raczej wakacje odpadają może pod koniec wrzeżnia Lwów ponoć magiczne miasto tyle że fajnie byłoby sprawdzić tę hipotezę 😉

    lauren
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    ukraina jest dobra na jesień. na wakacje ja w tym roku wybieram się z facetem na bałkany. Taki lekki orient 🙂

    Rybka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Na Ukrainę?? Ta myżl nie jest zła :)) Też bym pojechała… 🙂

    a włażnie niedawno dostałem zaproszenie na przyjazd pod Lwów i włażnie tak z kobietą myżlimy ale niestety raczej wakacje odpadają może pod koniec wrzeżnia Lwów ponoć magiczne miasto tyle że fajnie byłoby sprawdzić tę hipotezę 😉

    Do Lwowa polecam:). Jest fajny sposob na dotarcie bardzo tanio. Pociag do przemysla (jesli mieszkasz dalego od przemysla polecam za 50 zl kupic wczesniej bilet w IC). Z przemysla busik za 2 zl do granicy w Medyce. Granice przechodzicie na piechotke, ok 15-20 minut. po ukrainskiej juz stronie wsiadacie a ukrainski autobusik za 9-13 zl (rownowartosc) i jedziecie prosto do Lwowa ok 2H. moze troszke dluzej. w ten sposob jestescie za 70 zlotych we lwowie. Na Cmentarzu orlat starszy pan opiekujacy sie kapliczka da wam namiary na Polakow mieszkajacych we Lwowie, u nich najtaniej z noclegami jest. POLECAM~!

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    hehe, wakacje – pozwolę sobie wywalić – już są! :ok:

    ja bym skorzystał z propozycji Biur Podróży! Afryka, Azja, Japon…

    ale w Polsce też są 'wyspy nieodkryte’ -=
    znacie np. Słowiński Park Narodowy i jego pustynne piaski? albo..
    Kozi Wierch – można go łatwo zdobyć z Doliny Pięciu… sruuu…
    a później napić się pifffka w Schronisku świstowej? Szczężć Boże, Niewierzący :haha:

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    znacie np. Słowiński Park Narodowy i jego pustynne piaski?

    Ja włażnie się nieopodal wybieram i na pewno odwiedzę polską Saharę i to już za 3 dni

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Już niedługo wakacje:)"

Przewiń na górę