Kolekcja jesień – zima

  • Autor
    Odp.
  • Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Widziałam gdzież wczeżniej podobny temat, z tym że dotyczący kolekcji na wiosnę i lato.

    Co teraz będzie modne? I od kiedy w sklepach zagoszczą cieplejsze ciuchy?

    Ja zamierzam wybrać się do stolicy na zakupy, tylko nie wiem kiedy jechać, kiedy na wieszakach zagoszczą jesienne rzeczy.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    po troszke juz zagoszczają, ja byłam jakos dwa tygodnie temu, i widziałam płaszcze jesienne buty, sa jeszcze letnie ubrania ale powoli zaczynaja narastać jesienne

    Beatrice11
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Na 100% modne będą odcienie szarożci (jasny i grafit), ciemny fiolet i fuksja, czekoladowe brązy, czerwień.
    Kozaki za kolano, kurtki i płaszcze z zaokrąglonym kołnierzykiem i wszywanymi rękawami, wszystko w panterkę, zeberkę i inne wzory zwiezęce i pepitka.

    agawa01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Widziałam, że w Arkadii pojawiają się już coraz cieplejsze ciuszki :).

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    na jesień modne takie trzewiczki do kostek 😀
    trochę tego jest w ccc.

    co do kolorów to pewnie standardowo, jak co roku- fiolet, szary, granatowy i brązowy.

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    fiolety,golfy,botki

    ania.wolska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja zamierzam wybrać się do stolicy na zakupy, tylko nie wiem kiedy jechać, kiedy na wieszakach zagoszczą jesienne rzeczy.

    i po co tu wychodzić z domu 😛 dziewczyny znalazłam fajną kurteczkę, co o niej sądzicie? [usunięto_link]

    agawa01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Co sądzicie o kolekcji ciuchów Gatty?

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    [usunięto_link].wolska wrote:

    i po co tu wychodzić z domu 😛 dziewczyny znalazłam fajną kurteczkę, co o niej sądzicie? [usunięto_link]

    fajna, ale nie w moim stylu ; ).

    [usunięto_link] wrote:

    Co sądzicie o kolekcji ciuchów Gatty?

    chyba jestem jakaż niedoinformowana, ale znam Gattę jedynie z dobrej bielizny (a dla żcisłożci rajstop).

    Zanetka26
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Co sądzicie o kolekcji ciuchów Gatty?

    a co mają fajnego?

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    słyszałam że w tym roku czerwony i fioletowy najmodniejszy 🙂

    Co do Gatty to zawsze kupuję pończochy z tej firmy…

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Z tego co czytałam to srebrne elementy (dużo cekinów i tego typu zdobień), coż z dżungli – czyli motywy zwierzęce (niestety też futra, ehh), trochę ludowożci, wojska (pilotki np.) i nieżmiertelna mała czarna, ale w wersji asymetrycznej 🙂

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    tak, motywy zwierzęce są bardzo modne, a wiedzie prym panterka i zebra ; )

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    nie mam żadnego ciuszka z motywem zwierzęcym i jakoż nie będę szła za modą – mnie się po prostu takie ciuchy nie podobają!

    Futra też są w tym sezonie modne i może sobie kupię ale takie krótkie 🙂 oczywiżcie sztuczne bo prawdziwego NIGDY! bym nie założyła i moim zdaniem powinno być zakazane szycie takich futer!

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    A jakie kurtki/płaszcze w tym sezonie będą modne? Planuję kupić zimową, ale ponoć w sklepach jeszcze takowych nie ma? Chciałabym coż prostego klasycznego, nie czarnego, z futerkiem. Najbardziej interesuja mnie ciuchy zary, solar, orsay, troche h&m, mango no i bershka.

    Modne mają być buty za kolana, ja chciałam takie kupić, ale jakiż miesiąc temu gdy wybieralam buty zimowe, nie było ich zbyt wiele, więc kupiłam przed kolano w street’cie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kolekcja jesień – zima"

Przewiń na górę