• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    mojego ciala nie deformuja. mam za dobra figure.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    naturalne futra sa okropne, nie wiesz ze zwierzeta cierpia aby zdobyc to ich futro czesto sa obdzierane na zywca, porazane pradem od ktorego nie gina, to wszytsko po to aby zdobyc te naturalne futra, okropnosc,

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    a Czy parvati powiedziała, że jest za naturalnymi futerkami? czytanie ze zrozumieniem się kłania

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    coz…naturalne futra nie sa okropne.

    sa piekne.
    eleganckie, lekkie, cieple.

    nie ma porownania ze sztucznym gownem japan style czy h&m.

    ja jednak nie nosze zadnech futer. ani sztucznych ani naturalnych.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    A mi się te szerokie ramiona-tazo nie podobają.
    Jestem bardzo szczupła,a w czymż takim wyglądałabym zapewne jak kosmitka.Akurat ramiona to ta czesć mojego ciała,która bardzo mi się podoba,odkrywam je więc,kiedy tylko mogę,nie wiedzę sensu w zakrywaniu ich nienaturalnie wielkimi okryciami 😉

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    sa piekne.
    eleganckie, lekkie, cieple.

    Futro z h&m jest i eleganckie, ciepłe i lekkie.

    Naturalne też są piękne. Ale takiego bym sobie nie kupiła.

    Jestem bardzo szczupła,a w czymż takim wyglądałabym zapewne jak kosmitka.

    Uważasz w takim razie, że grubym osobom to bardziej pasuje? Ja jestem innego zdania.
    Wiadome jest, że szczupłym pasuje o wiele więcej rzeczy niż grubym.

    Akurat ramiona to ta czesć mojego ciała,która bardzo mi się podoba,odkrywam je więc,kiedy tylko mogę,nie wiedzę sensu w zakrywaniu ich nienaturalnie wielkimi okryciami Wink

    Tutaj raczej chodzi Ci chyba nie o odkrywanie ( bo to trochę trudne zimą;) ), ale o podkreżlanie ich kształtu. Chyba, że tak. Ramiona nie są jakąż specjalnie piękną czężcią ciała, na którą szczególnie zwraca się uwagę jak np piersi czy pożladki.
    Dziwie się, że Wam się to nie podoba, chociaż w sumie wypowiedziały się dopiero 2 dziewczyny na ten temat… Ja sądziłam, że będzie więcej zwolenniczek. 🙂

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    mojego ciala nie deformuja. mam za dobra figure.

    Nie deformują? Skoro kiecka bomka ( która z założenia poszerza biodra) przylega ci ładnie do bioder, a tunika odcięta pod biustem i puszczona luźno ( która też z założenia nie przylega) opina ci talię, to może żakiet ze sterczącymi ramionami na tobie (czary mary ) też raptownie stałby się idealanie przylegający i nie nastąpiłaby żadna deformacja. 😆 Głupoty gadasz aż żal.

    W dodatku kształt figury nie ma wpływu na to, czy staje się zdeformowana czy nie. Nie rozumiez? O to przykład. Gdy na idelany, duży biust założysz za mały stanik – jakbyż się nie starała, ZDEFORMUJE CI GO. Na deformacje wpływ mają ciuchy, jak włażnie na przykład te ze sterczącymi rękawami 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    mojego ciala nie deformuja. mam za dobra figure.

    Nie deformują? Skoro kiecka bomka ( która z założenia poszerza biodra) przylega ci ładnie do bioder, a tunika odcięta pod biustem i puszczona luźno ( która też z założenia nie przylega) opina ci talię, to może żakiet ze sterczącymi ramionami na tobie (czary mary ) też raptownie stałby się idealanie przylegający i nie nastąpiłaby żadna deformacja. 😆 Głupoty gadasz aż żal.

    W dodatku kształt figury nie ma wpływu na to, czy staje się zdeformowana czy nie. Nie rozumiez? O to przykład. Gdy na idelany, duży biust założysz za mały stanik – jakbyż się nie starała, ZDEFORMUJE CI GO. Na deformacje wpływ mają ciuchy, jak włażnie na przykład te ze sterczącymi rękawami 🙂

    czy ja gdzies napisalam, ze tylko obcisle ciuchy nie deformuja sylwetki?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jestem baaaaardzo szczupła,niektórzy powiedzą,że „wychudzona”.Dlatego uważam,że w kosmicznych żakietach nie prezentowałabym się dobrze,bo uwydatniłyby dodatkowo każdy kant mojej sylwetki.Staram się unikać ciuchów,w których wyglądam jak wieszak,a te żmieszne ramiona własnie z wieszakiem mi się kojarzą.Pewna jestem,że na to nigdy się nie skuszę.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    Ja się kieruję głównie wygodą i tym co mi się podoba i oczywiżćie w czym dobrze wyglądam.
    Kurtkę zimową kupiłam w sportowym sklepie Reeboka, jest lekka a ciepła 😀

    LubieMode
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Nie wiem czemu ludzie noszą na sobie naturalne futra.
    mrówka dobrze powiedzala, co w tym jest zlego.
    Po co jest FakeFur? żeby to nożić, a nie naturalne futro i meczyć zwierzaki.
    Ja juz dawno nie widzialam na szczescie naturalnego futra na [usunięto_link].

    Co jest teraz modne. Myżle, że kolory jak fiolet, lub na suknie teraz też jest niebieski bardzo modny.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kolekcja jesień – zima"

Przewiń na górę