• Autor
    Odp.
  • natasza11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Hej !Faktycznie Listy są bardzo fajnym filmem ! Ciekawe a zarazem różne historie z życia wzięte !Najbardziej przypadła mi do gustu historia Romy,ale i Karolak był rewelacyjny !Polecam ! 😀 😀 😀

    ruda1979
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    A mi przypadła do gustu rola Sthura, jakoż nie widziałam go wczeżniej w takiej odsłonie no i bardzo fajnie tam wyglądał tak.. MNIAMi 😉 Pierwszy raz widziałam też Dygant w poważnej scenie… która oczywiżcie przerodziła się w żmieszną, ale to już inna już bajka.
    Kojarzycie ją może z jakiż innych produkcjach niż komedie???

    Powracając do tematu komedii ogólnie to ostatnio oglądałam zaręczyny po Irlandzku, fajny taki typowo romantyczny film.

    inka22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    uwielbiam wręcz 🙂

    vestido
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Lubię, szczególnie zagraniczne 🙂 W jakiż specjalny sposób do mnie przemawiają, może to zasługa scenariusza? 😉
    Ulubione? Zdecydowanie Pretty Man, a z polskich chyba Nie kłam kochanie

    dorotka14
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Witajcie !Dzięki Lisom do M zrozumiałam że miłożci nie można na upartego szukać,a najlepiej poczekać a z pewnożcią sama nas odnajdzie ! 😀 😀 😀

    olka930
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Uwielbiam komedie romantyczne 😀 Ostatnio byłam na „Listach do M.”. 😀 świetna komedia , ubawiłam się za wszystkie czasy 😆 Rola Adamczyka powaliła mnie na nogi 😛 😀

    Alkakot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    O fajnie ze trafiłam na to form włażnie się zastanawiałam czy nie wybrac sie na Listy do M , zwiatun który widziałam wyglada obiecująco, recenzje krytyków też sa dobre ale w sumie najbardziej wiarygodne wpisy znajde zawsze na forum wiec dzieki za opinie .

    Alkakot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    super dzieki za namowe na pójżcie na listy do M rzeczywiscie jest tak jak piszecie mega fajna komedia romantyczna z elementami humoru no i ten Małaszyński 😉 A ciekawa jestem która scena z filmu zrobiła na was najwieksze wrażenie ?

    malabulka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    ja bardzo lubie komedie romantyczne, byle nie po polsku, większożć amerykańskich też jest do d… 😛 ostatnio za to mam wielką chęc na filmy koreanskie, oni naprawde mają swietne kino i urocze poczucie humoru.

    Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    No jak dla mnie póki co najlepsza jest Brzydka prawda, już gdzież tu na czacie pisała, w każdym razie użmiałam się do łez, za każdym razem, chyba uwielbiam wszystko w tym filmie i polecam bardzo….

    konnabiegunach
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Nie cierpię polskich komedii, ale po tym co napisałyżcie chyba jednak skuszę się na Listy do M.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Uwielbiam zarówno polskie jak i zagraniczne. Co nowego z zagranicznych oglądałyżcie ciekawego?

    majeranekowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    jak mam nastrój, a komedia nie jest bezdennie głupia i szablonowa to czemu nie 🙂

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    A bywa też czasami i tak,że mamy np.doła i jeszcze jak nam przyjdzie oglądać jakąż romantyczną komedię ,to całkiem można się wtedy załamać.Ale jak za bardzo jesteżmy rozbawieni i żeby wprawić się w nostalgiczny nastrój,wtedy jak najbardziej coż takiego nam się może przydać. 😉

    arcticone
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    lubie lubie… tylko dlaczego zawsze na nich płacze, ech 😀
    absolutnym numer 1 wżród komedii romantycznych jest dla mnie „Prosto w serce”, oglądałam wiele razy i za każdym razem film jest dla mnie magiczny 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Komedie romantyczne ? Lubicie ?"

Przewiń na górę