• Autor
    Odp.
  • Wellness
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ja bardzo lubie komedie romantyczne, to zazwyczaj lekkie filmy nadajace sie np na piatkowy wieczor:-)

    szarmen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Uwielbiam 🙂 mąż zazwyczaj się krzywi, jak mówię że o tej i o tej leci jakaż komedia romantyczna, a koniec końców bardziej się wciąga niż ja 🙂 może nie czepia się też dlatego, że lubię takie filmy jak on i nie mam mu za złe, jak włącza sensacyjne, bijatyki itp. Nie przepadam tylko za wojennymi, szczególnie tymi w których pokazują rodziny wojskowych. Zbyt smutne i przerażające to dla mnie filmy, bardziej niż horror, bo wojna to jednak realia :/

    vietom
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Moje ulubione komedie romantyczne i romanse to:
    The Notebook,
    Jedz, módl się i kochaj,
    50 pierwszych randek.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Lubię i nawet mój mąż lubi czasem popatrzec 😉

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    nie lubię

    są infantylne, oderwane od rzeczywistożci (chociaż pewnie o to chodzi, ale jakoż nigdy nie lubiłam udawania)

    ja jak już to do kina chodzę na filmy z dobrymi efektami, bo w kinie przyjemniej się takie ogląda, a co za tym najczężciej idzie- z porządną rozpierduchą
    w domu zdarza się że obejrzę jakiż obyczaj, ale od nadmiaru cukierkowatej słodkożci bolą mnie zęby i trawienie kuleje….

    kamorgas
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Też nie lubię, często przewidywalne, nudne i oklepane.
    Tyle jest rożnych seriali teraz że naprawdę można wybrać dla siebie coż ciekawego.

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Uwielbiam <3 szkoda, ze moj facet zawsze marudzi jak cos romantycznego wlaczam :/

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Ja poszłam na francuską komedię Faceto do wymiany z Marion Cottiliard – myśłam, ze taka romantyczno coś tam, a to bardziej krzyzys wieku średniego znanego aktora. Ubawiłam sie przednio (Marion najlepsza!) a przy okazji wygrałam bilet na kolejny film 😉

    galadriela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Uwielbiam Marion Cottiliard, własnie wpadł mi w oko zwiastun tego filmu, chyba fajny! A gdzie można wygrać bilet?

    lady steampunk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ostatni film z Marion Cottiliard jaki widziałam, to „O północy w Paryżu” – niesamowity, ale wiadomo: Woody Allen 🙂

    @galadriela
    możesz wygrać w cinema city, ale z tego, co wiem, nie tylko bilety. Każdy zakupiony przez Ciebie bilet wygrywa.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Polecam alibi.com śmieszna i zabawna formuła

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    No ja w zeszłym roku sporo biletów przygarnęłam, a znajoma mikser czy coś takiego, w tym to bym brała rejs na Karaiby, tylko jakoś malo czasu na to kino. No ale na Valerian ide na pewno. Moze nawet na 4dx.

    Elcia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Też brałam udział w tej loterii, ale niestety wygrałam tylko popcorn. Jak chodzi o film to polecam bardzo spider mana! Nam podobał sie to bardzo. My uwielbiamy chodzić do kina na wszystko to co kiedyś było komiksem 😀

    jagienka9
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Komedie romantyczne lubię oglądać tylko w okresie jesienno-zimowym 🙂 Ostatnią jaką oglądałam była Planeta Singli i gorąco polecam! 😀

    Oliwkaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja tam lubię jak coś się dzieję w filmie. Uwielbiam np. całą serię Piratów z Karaibów. I właśnie już w najbliższą sobotę kolejna już , 3 część, czyli „Na krańcu świata” poleci na Pulsie;D Ja na pewno będę oglądać!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Komedie romantyczne ? Lubicie ?"

Przewiń na górę