• Autor
    Odp.
  • afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    A ja wczoraj oglądałam z psiapsiółą: „kobiety pragną bardziej”.
    Też całkiem sympatyczny film:)

    dziubulek0123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja lubie i polskie i zagraniczne. A listy do M jak na Polskę bardzo fajne :))

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    To jakie ostatnio komedie romantyczne Was poruszyły? Które warto obejrzeć? Co myslicie o filmie ’ Odrobina nieba’?

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Lubię czasami sobie obejrzeć komedię romantyczną.Ostatnio oglądałam nawet dożć fajną produkcji USA pt.Szkoła dla drani. Dobra też jest komedia- Jak przeżyć żwięta.W roli głównej Ben Affleck.Albo też niemiecka komedia romantyczna pt.Sprytny plan. 😀 Pa.

    natka11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    lubię komedie romantyczne, ale raz na jakiż czas.

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Ostatnio oglądałam moim zdaniem żwietną komedię romantyczną produkcji polskiej,pt. Randka w ciemno. Była super. 😀

    Natka13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    Lubię, czasem trzeba, poprawiają humor, nawet sprawiają, że wierze czasem w niemożliwe 😛

    szyms88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    te brazylijskie i mexykańskie są najlepsze 😀

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Bardziej lubię amerykańskie i naszej rodzimej produkcji. Widziałam fajną np. Pretty Man,czyli chłopak do wynajęcia.Takie filmy są bardzo przyjemne w oglądaniu,nie stresuje się człowiek, raczej czujemy odprężenie i sny miewamy piękniejsze. 😀

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    z jednej strony lubię… z innej, jak tak sobie myżlę.. żmieszne jest to, że zachwycam się czyjąż miłożcią fikcyjną i marzę ażeby spotkało mnie coż podobnego.. ale takie rzeczy tylko na filmach.. więc chyba jednak fanką tego typu filmów nie jestem, chociaż wiadomo, jak nie ma alteratywy w danym momenci, to nie pogardze.. 😀

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Uwielbiam komedie romantyczne. Zawsze mi się łezka zakręci a czasami nawet polecą calym ciurkiem 🙂 Łatwo się rozmarzyć … 🙂

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Nie wiem,czy Zróbmy sobie wnuka to komedia romantyczna,ale komedia i to w dodatku super.Nasi jeżki chcą potrafią coż dobrego nakręcić,oczywiżcie zależy jaki reżyser do tego się bierze.Narka.

    My Dream
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Uwielbiam Bridget Jones 🙂
    Mialam chęc obejrzec też Listy do M. ale wydawało mi się, że jest zbyt głosno o tym filmie i ze specjalnie robią reklamę, żeby stworzyć pozory wielkiej oglądalnożci i żwietnego filmu. Obejrzę go sobie w tym roku przed żwiętami 🙂 szum wokół filmu już dawno opadł, więc będzie akurat 🙂

    ajuki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja po komedie romantyczne sięgam gdy mam fatalny nastrój, nie ma nic lepszego na poprawienie nastroju niż patrzenie na ten niezbyt realny żwiat z komedii romantycznej.

    pampam
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Tez tak czasem mam 🙂 ostatnią komedią, która mi sie podobała, było 'Kocha, lubi, szanuje’ z Juliette Moore 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Komedie romantyczne ? Lubicie ?"

Przewiń na górę