• Autor
    Odp.
  • Ania_
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Ja sie w pidzamie, nie lubie koszul nocnych, jesli juz to zwykla koszulka i majtusie 😉

    gocha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    lubie bawic sie jej obfitymi posladkami i czuc zapach kobiecego kroku.

    obrzydliwie to brzmi feee

    O.o
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    ja żpie w majtusiach i bluzeczce na ramiączkach gdy zimno, jak ciepło to bez bluzeczki ;D a koszulek nie lubie…podwijają się wiec jak juz mam być naga to lepiej sie tak położyć odrazu ;D

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    faktycznie troszke to brzmi, tak jak BY ta kobieta Jego sie nie myla…

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Jak to przeczytalam, to mi oczy prawie wypadły na klawiature.. Koles mial na mysli cos przyjemnego, a mianowicie „ładny zapach c****” ale nazwal to „czuciem kroku” i prawie pawia pużcilam.. W dodatku ten wonny krok zestwil z obfitymi posladkami wiec wyobrazilam sobie smierdzącego paszteta 😯

    A co do mnie, sypiam róznie. W pizamce rzadziej, częsciej w koszuli nocnej, w zime zakladam bawełnianą, w lato czasem pizamke tylu krotkie lekkie spodenki i koszulke na ramiączkach, czasem żpie nago, czasem w gatkach i jego koszuli.. Zalezy od nastroju.
    Ale jakby moj facet w zime notorycznie sciagal mi spodnie, aby powąchać „moj krok”, spalabym sama-na fotelu..

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Czemu się denerwujecie. Ja uwielbiam jej zapach. Chyba u was jest odwrotnie! Hygiena intymna jest ważna!!!!!!!!

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    no dobrze ale jakbys to inaczej subtelniej napisal np uwielbiam zapach jej calego ciała doprowadza mnie do rozkoszy , a nie ze zapach jej krocza to nam sie skojazylo tak jakby sie nie myła i smierdziała

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    hahaha tak jakbys przed zażnięciem wchodził pod kołdrę i ją wąchał.. Z pieskami mi sie skojarzyło..

    forgive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Ja nie lubię piżamek, wolę koszule nocne najlepiej w krótki rękaw 🙂 a co do „subtelnej” wypowiedzi Hamstera to też mi się skojarzył jakiż brudny babsztyl :/ aż boję się pomyżleć jakie jej komplementy prawisz 🙄

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    A CO MASZ DO HAMSTERA, CO CI SIę NIE PODOBA?

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    naucz sie czytac wypowiedzi kolezanek, a nie pyatnia zadajesz

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Jezeli są jakież zapytania, to stoję do dyspozycji. Zauważyłem że niektórzy nie umieją dokładnie czytać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nadiia21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Obrzydliwe.

    Ale ja żpię albo w piżamce, albo w koszulce na ramiączkach z bawełny. zależy od mojego humoru. A co woli mój facet? On woli jak żpię koło niego:) Nieważne w czym.

    I z tym się zgodzę…ja też kładę się spać w tym co mi sie podoba w czym czuję się swobodnie…czasem jest to satynowa koszulka, czasem flanelowa piżamka czasem jakaż bawełniana koszulka ii co sie nie często zdarza bywa tak że sypiam nago…:) i całkowicie zgodzę się z zielonooką że dla Niego liczy się że jestem obok…

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja mam taka do kolan koszule nocna z satyny,
    jakos to mi ise wydaje takie bardziej seksi od pizamy

    Alciasumcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    najlepiej nago!!!! a pod jedna kolderka nigdy nie jest zimno 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Koszula nocna kontra pizama"

Przewiń na górę