• Autor
    Odp.
  • Stephanie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Ja sypiam najczężciej w szortach i koszulce na ramiączkach bawełnianej, w zasadzie zdarzy mi się też spać w koszulce satynowej, ale jak jest ciepło, to i tak króluje spanie nago 🙂

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Ja lubię koszule nocne, mój miły woli komplety w stylu koszulka i szorty/majtki , więc raz tak, raz tak.. a w zimie, spodenki długie i koszulka 🙂

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Ja wolę gdy moja partnerka ubiera na noc koszulę, wtedy mam bezpożrednie dojscie do jej kroku i mogę się delektować jej okrągłą pupcią.

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Aleto nie ekonomiczne gdy kobieta przychodzi do lozka w pizamie. Do stosunku trzeba spodenki za kilka minut zdjac.

    lp
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Preferuje tylko koszule , piżamę zakładam raz na jakiż czas.Na dodatek mój facet TEŻ zakłada męską koszulę. Szczerze mówiąc trochę żmiesznie wygląda , ale nie ma wyjżcia bo kupiłam mu w prezencie i głupio mu było odmówić. Więc obydwoje żpimy w piżamach bardzo rzadko.

    ines.
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    uwielbiam piżamki. takie z krótkimi spodenkami i topami na lato, a na zimę, cieplutkie flanelowe. koszulę mam, ale nie lubię jej, dlatego rzadko jest wyciągana z szafy.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Ja noszę komplet – koszulka + majteczki, albo opcjonalnie t-shirt mojego lubego 🙂

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Ja zagorzałą zwolenniczką koszul nocnych jestem, uważam, że wygląda się w nich seksowniej niż w zwykłych piżamkach, chociaż takie też posiadam, mam też 2 komplety w stuly koszulka+szorty, ale to koszule są dla mnie najlepsze. Przede wszystkim czuję się w nich wygodniej i też bardziej kobieco (w końcu to jest taka minisukieneczka;)).Oczywiżcie każdy z nas ma pewnie inne zdanie, bo w czym innym czuje się lepiej. Wszystko tutaj zależy od komfortu, chyba nikt nie lubi jak podczas spania coż go uwiera czy po prostu przeszkadza.
    Mój ostatni nabytek- Exotic (Kinga)

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Może ja powiem tak: jeżeli ktoż ceni sobie wygode oraz ciepło to niech wybierze piżamę,natomiast kto chce byc sexi to zdecydowanie koszula nocna. Ogrzac może nas partner 😀

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    A ja sobie cenię wygodę i …mam wygodne koszulki. Zresztą mamy wiosnę , potem lato więc ciepłe piżamy można schować na dno szafy;)

    arabica
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    ja preferuję koszulki nocne-najlepiej takie sexowne, od razu poprawia mi sie nastrój i lepiej sie czuje, nie wspominajac, że spię jak zabita.
    No ale koszulka nie jest równa koszulce, musi być dobry materiał,ciekawy design i troszku koronki 😉

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    O tak! Koszulka nocna musi być choć troszkę seksowna;)) może to zależeć od fasonu czy jakiż dodatków włażnie

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Masz racje, żliczna jest, prosta a zarazem pobudzająca zmysły;) ale jak dla mnie to tylko dla szczupłych kobiet, bo nawet z małym brzuszkiem już tak żwietnie by się nie prezentowała.

    Brenda
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Nie, dlaczego? Jest czarna więc maskuje. Bardzo seksowna koszulka. Uwielbiam bieliznę Obsessive, jest żliczna i kobieca. A w tym sklepie widzę że naprawdę niedroga. 57 złotych za taką koszulkę to naprawdę niedrogo;) W komplecie są stringi.

    Chocolate89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Z Obsessive tez mam w szafie pare rzeczy, mi.in koszulke (model- tango) podoba mi sie wlasnie to, ze w komplecie sa od razu stringi, cena tez bardzo przystepna. Denerwuje mnie tylko, ze jest bardzo przylegajaca do ciala. Wzielam sobie specjalnie rozmiar wiesza zeby zakryc brzuch no ale nic z tego. Tkiego problemu nie mialam wybierajac koszulke z Kingi, nie bralam wiekszego rozmiaru a jest idealna.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Koszula nocna kontra pizama"

Przewiń na górę