• Autor
    Odp.
  • Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Mnie natomiast ciekawi jeszcze inna rzecz: piszesz,że skutecznożć tego urządzenia polega na tym,że ma ono dużą bazę danych i na jej podstawie okreżla czy masz dni płodne czy niepłodne-i wszystko gra dopóki mieżcisz się w tych żrednich statystycznych i odpowiadzasz bazie danych,ale nie jesy chyba tajemnicą,że ludzki organizm jest bardzo indywidualny i czasami ciężko go zmieżcić w jakież żrednie statystyczne.
    Co będzie jak pewnego dnia Twój organizm zachowa się inaczej niż przewidują to statystyki z bazy danych i maszyna okłamie Cię lub poprostu zwariuje i nie da znaku żadnego?!

    Wszystkie metody badawcze tzw przyrodnicze oparte na obserwacjii,statystykach sa obarczone ryzykiem błędów-oczywiżcie im więcej danych mamy tym to ryzyko jest mniejsze (im większa baza danych tym ryzyko mniejsze) ale zawsze istniej ei nie można go nijak wykluczyć.

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    no no jakie obliczenia heh dla mnie to raczej inwestycja w wygodę i zdrowie bo gumek nie lubię a tabletek już nie mogę.

    co do błędu to masz rację, nie ma ono przecież skutecznożci 100% tylko/aż 99,3%
    A baza danych ponad milionowa to bardzo wiele i są tam cykle przeróżne regularne nieregularne itp. A pozatym urządzenie to uczy się cyklu każdej indywidualnej osoby i tak naprawdę dopasowuje się do niej.

    Wiecie ja po rzuceniu tabsów miałam bardzo długie cykle najdłuższy 47 dni a teraz pomału już się stabilizuje i mam ok 35 dniowe i jakoż urządzenie sobie z nimi radzi.

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Ale jak zajdziesz, to dasz cynka? 😉

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    heheh dam dam

    W przyszłym roku zamierzam się zacząć starać jakoż w połowie więc przetestuję je też w innym kierunku:P

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    A wy czego używacie aby się bezpiecznie i komfortowo kochać z facetem??

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    Witam tak dalej stosuję i pewnie będę już go stosować do końca mojego okresu płodnożci 🙂

    A co do skutecznożci to ma on taką samą skutecznożć jak tabletki czy plastry więc bez obaw. Ja zanim zaczełam stosować brałam kilka lat tabletki więc wiem że z metod hormonalnych nie łatwo jest zaufać innym ale naprawdę warto.

    Jeżeli masz jakież pytania to chętnie odpowiem 🙂

    Milanosia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A wy czego używacie aby się bezpiecznie i komfortowo kochać z facetem??

    łóżka hihihihi 🙂

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    Paulina i jak tam twoja przygoda z urzadzeniem???

    JA mam Baby Compa od ponad 3 lat i tez jestem z niego bardzo zadowolona a co do skutecznożci to są nawet skuteczniejsze od tabletek według ostatnich badań 😛

    Szkoda tylko że nadal są dożć mało popularne.

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    Ja nadal używam uważam że Lady Comp to chyba najlepszy zakup w moim życiu.
    Ale sprawdza się jak na razie na medal.

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    No u mnie też sprawdza się bardzo dobrze. i chyba zgodzę się że był to jeden z moich lepsiejszych zakupów 🙂

    Ale fajnie by było jakby były tańsze wtedy więcej osób mogło by ich używać.

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    No niby tak ale wiesz jak coż jest dobre i skuteczne to zazwyczaj jest też drogie.

    mini83
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Hej dziewczyny :jupi:
    witam sie i ja 🙂 w końcu znalazłam jakiż wątek o komputerach cyklu.
    Ja również używam i to już od jakiż 5 lat, mam BC. U mnie zdążył się sprawdzić zarówno jako antykoncepcja, jak i przy planowaniu dziecka 🙂

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    o to masz najdłużej z nas wszystkich 🙂

    I widzę podobnie jak katasha7 też posłużył Ci do planowania.

    Ja mam LC ale też się zastanawiam włażnie czy jak będe chciała dziecko to czy warto przekształcać w BC

    mini83
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Jeżli chcesz korzystać z dodatkowych funkcji to warto, a jeżli ci na nich nie zależy to spokojnie wystarczy Ci LC 🙂 takie moje zdanie 🙂

    Amelia80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 142
    • Zapaleniec

    o jaki duży klub komputerków:)

    i ja tez palce do budki mam ladycompa od 3 lat. Też sprawdzony w obie strony ze tak rzeknę 😉

    Mini a korzytsałaż z tych wszystkich funkcji babycomp??

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Lady Comp – najlepsza antykoncepcja"

Przewiń na górę