• Autor
    Odp.
  • katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    Funkcje Baby Comp są bardzo przydatne w staraniach przede wszystkim u osób które mają jakież problemy z cyklem.

    Moja znajoma dzięki wiedzy nt. niewydolnożci ciałka żółtego wiedziała w czym tkwił problem, że nie mogła zajżć w ciążę i dzięki temu lekarz szybko przepisał odpowiednie leki.

    Bo często jest tak że pary się starają i nie wiedzą w czym tkwi problem a tu wystarczy tylko lekka pomoc.

    kolorowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    to jest jedna wielka żciema, a ty jesteż tutaj po to, żeby ten produkt wcisnąć, gdyby to miało sens, każdej kobiecie wystarczyłby kalendarzyk

    wasze daty rejestracji >LUTY wszystkich którzy to polecają mówią jasno o całej sytuacji

    Amelia80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 142
    • Zapaleniec

    oo proszę jakie nieprzyjemne powitanie…..

    widać to forum jest tylko dla starych wyjadaczek?? ://

    a odnosnie komputerów to poczytaj sobie też inne fora i zobaczysz, że to żadna żciema tylko rzeczywistożć i to się sprawdza.
    polecam poszerzenie horyzontów

    a kalendarzyka nawet nie skomentuję……

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    hmm jakoż dziwne ale ja tu jestem już od 3 lat 😛

    No ale widać że koleżanka jakoż dziwnie nastawiona.

    Ale chyba nie warto sobie nią głowy zawracać.
    Niestety w moim otoczeniu na początku też koleżanki mówiły że urządzenie to lipa a teraz już kilka samo kupiło hehe jak zobaczyły że przez tyle lat stosowanie nie wpadłam to zaczeły wierzyć w jego skutecznożć.

    Amelia80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 142
    • Zapaleniec

    He u mnie to samo

    Ale proszę jaki spam jest przed twoim postem i nikt z tym nic nie robi???

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    To z moimi koleżankami było tak samo jak u Pauliny.
    Chyba poprostu ciężko jest uwierzyć w coż co nie jest hormonalne skoro przez wiele lat stosowało się np. tabletki.

    Ale ja na początku też miałam takie rozterki.
    Nie od razu ufałam mojemu Baby Comp w 100%

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    No chyba włażnie tak jest po tabletkach ciężko jest przerzucić się na coż innego 😛

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    No faktycznie ale na szczężcie już tego dziadostwa nie biorę.

    Amelia80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 142
    • Zapaleniec

    ja tez wczeżniej tablety brałam ale żwiństwo strasznie rujnuje zdrowie. U mnie poszła wątroba ehh..

    na początku z kompikiem tez miałam wątpliwożci ale z każdym miesiącem stosowania jakoż co raz bardziej się przekonywałam do ladycompa i ufałam mu co raz bardziej. Teraz to na 100 %:)

    Pindol
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Chyba każda z nas tak zaczynała 😛 ja akurat brałam krótko bo 8 miesięcy, więc mam nadzieję, że nic mi się tam nie zdążyło zrobić 😛
    Potem dłuuugo nic nie stosowałam, po czym stwierdziłam że całe życie nie da się na chybił-trafił heheh i życie w stresie mnie zaczęło irytować więc szarpnęłam się i kupiłam to drogie ustrojstwo – Pearly do którego cena mnie żrednio przekonywała ( matko i córko więc kto kupuje BC ?! :P) a teraz nawet jakby mi ktoż 20oo zł dawał to bym go nie oddała 😛 a kysz 😀

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    No ja kupuję Baby Comp 🙂

    Wiesz cena mega droga ale ja jak kupowałam to też byłam nie do końca przekonana i chciałam najlepszą wersję 😛

    I nie żałują w końcu to inwestycja no prawie na całe życie 😛

    A ja tabletki brałam prawie 8 lat więc jak na tak długi okres to i tak chyba jestem szczężciarą że nic tak bardzo poważnego mi się w organizmie nie stało.

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    A ja kupując wybrałam wersję żrodkową.
    Bo z kolei myżlałam że jak będę miała problemy z zajżciem w ciążę to najwyżej sobie Lady Comp przekształcę w Baby Comp bo jest taka możliwożć.

    Pindol
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Jak to mówią- o gustach się nie dyskutuje 😛
    Ważne że każda wersja jest tak samo skuteczna a kazdy wybiera co komu pasuje i na co kogo stać 🙂

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    No i to jest puenta 🙂

    A ja dzisiaj dostałam @ więc cykl miał tylko 38 dni 😛

    Pindol
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Tylko 38 !? Ale ja Ci tego zazdroszczę, mój szalenie długi bo 28 heheh marzę, żeby taki został ;p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Lady Comp – najlepsza antykoncepcja"

Przewiń na górę