• Autor
    Odp.
  • Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    Widziałyżcie weszły nowe modele urządzeń teraz Wszystkie nazywają się Lady Comp basic, Lady Comp i Lady Comp baby 🙂
    Oj jak je zobaczyłam to trochę pozazdrożciłam tzn. super zmiany wprowadzili i najlepsze że można samemu wydruki w domu robić no i są dużo mniejsze i takie chyba praktyczniejsze.
    Ale skutecznożć i oprogramowanie to samo tylko wygląd zmieniony.
    Oj chciałabym mieć nowego.
    A i cena została ta sama myżlałam że będzie nieco większa.

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    No nowe bardzo fajne ale w zasadzie skutecznożć ta sama więc nie widzę potrzeby wymiany no chyba że ktoż lubi nowe gadżety i lubi wydawać pieniądze 😛

    krasnoludka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    wiesz zawsze można sprzedać starego i kupić nowego;), pewnie chętne na zakup za pół ceny by się znalazły 🙂

    mala mysza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    no widziałam te nowe, fajne są i to zgrywanie danych, dla mnie super. Włażnie tak się zastanawiam czy nie opchnąć mojego starego modelu i zakupić sobie nowy jupi

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    heheh ale mi szkoda kasy na nowego tzn wiesz jakbym miała dużo pieniędzy to pewnie przemyżlałabym sprawę ale jakoż na nadmiar kasy nie narzekam więc trochę szkoda jezeli mój kompek działa nadal żwietnie:)

    krasnoludka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    tak mnie korci żeby wysłać kompika do dystrybutora na wydruk , wysyłała któraż z was?

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    Ja odsyłałam kiedyż i w sumie trwało to z 2-3 dni jak nie miałam kompa.
    Najlepiej wysyłać po owu jak już wiadomo jaka jest lampka i te 2 – 3 pominięte pomiary na nic nie wpłyną.

    Dostałam wydruk i nawet opis interpretacji moich cykli 🙂

    Lola7
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam wszystkich!mam pytanie, chce zakupić to cudowne urządzenie ale nie wiem które z tych 3 wybrać, lady comp,baby comp czy pearly?Na razie zależy mi na jak największej ilości zielonych swiatelek:) Ale w przyszłości chciała bym zaplanować płeć dziecka,czy te urządzenia różnią się ilością zielonych świateł?jaka jest między nimi różnica i które najlepiej działa w przypadku antykoncepcji?z góry dziękuję za odpowiedź!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " lady-comp"

Przewiń na górę