• Autor
    Odp.
  • katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    Baby Comp bardzo dokładnie wyznacza dni płodne i owulację dzięki czemu wiedziałam dokładnie w jakie dni się mam starać o dzidzię.

    I dzięki tym moim staraniom w dniach najbardziej płodnych udało nam się już w pierwszym cyklu 🙂

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    wow to gratuluje w pierwszym cyklu to chyba się cieszyliżcie co??

    A możesz mi powiedzieć jakie dodatkowe bajery ma Baby Comp i czy sa one tak w praktyce fajne??

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    No pewnie że się cieszyliżmy jak dzieci 🙂
    Szczerze to byłam pewna że starania zajmą nam trochę czasu a tu proszę pyk i już hehehe 😆

    A co do udogodnień Baby Comp to on np informuje o cyklach monofazowych ( takich bez jajeczkowania), oraz o np niewydolnożci ciałka żółtego.
    Poza tym możesz wprowadzać kiedy się staracie i on dokładnie wyznacza też termin porodu 🙂
    u mnie co do dnia zgodził się z terminem wyznaczonym przez lekarza 🙂

    No i dodatkowym bajerem jest planowanie płci dziecka niby na 80% się to sprawdza

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    A wam się to planowanie płci sprawdziło ??????

    Amelia80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 142
    • Zapaleniec

    ooo a jaj włażnie w temacie antykoncepcji przed chwilą się wypowiedziałam i proszę co tu znajdę temacik dla mnie!
    Mam od 3 lat ladycomp:)

    u mnie sprawdził się i przy staraniach jak i teraz przy zabezpieczaniu się. Szkoda że nie mam babcompa z tymi bajerami

    Katasha napisz więcej o babycomp włażnie jak tam z planowaniem płci??

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    Baby Comp jest jak dla mnie najlepszy włażnie dzięki tym dodatkowym funkcją.
    Ale planowania płci nie sprawdzałam bo to moje pierwsze dziecko i w sumie było mi obojętne kto to będzie.
    Przez to nie wprowadzałam danych o współżyciu.
    A tylko jak się je wprowadzi Baby Comp prognozuje płeć.

    Amelia80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 142
    • Zapaleniec

    hmm szkoda że tego nie przetestowałaż

    ja mam ladycomp i on może być przemieniony w babycomp i czasem zastanawiam się czy się nie skusić 😉

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    No szkoda katasha7 ja też mam Lady Compa i zastanawiałam się nad zamianą.

    chyba warto jak się zacznę starać o dziecko.

    Pindol
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Dziewczęta witam jestem tu nowa i nie myżlałam, ze znajdę spokrewniony ze mną temacik :))))
    Ja od prawie 2lat używam Pearly.

    A słyszalam, że z tym najdroższym BC serio da się 'trafić’ w chłopca albo dziewczynkę, skoro o planowaniu płci tu rozmawiacie..

    Paulina a z LC też mozesz zaplanować dzidzię, nawet z moim Pearly się da

    Amelia80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 142
    • Zapaleniec

    No niby tak ale trza pamiętać odliczyć itp a w babycompie zażwieci ci się chłopak lub dziewczyna i już wiesz:)

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    Ja zamierzam z kolejnym dzieckiem poeksperymentować 😛
    hehe jak to brzmi 😛
    Chodzi o to że planując kolejne spróbuję ta funkcję wykorzystać żeby mieć w domu parkę 🙂

    Amelia – Pindol chodziło chyba o to że możesz zaplanować dzidzię a nie o płeć.
    Raczej nie wyobrażam sobie planowania płci z Pearly.

    A fakt przecież każde urządzenie pokazuje czerwone lampki znaczy okres płodny w którym należy się starać jak się chce mieć dziecko.

    Ale płeć to tylko z Baby Comp możliwa moim zdaniem
    fajnie tam te ikonki pokazują chłopca i dziewczynkę i czasem 2 naraz 🙂

    kolorowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    napisałam już raz, że to urządzenie to głupota, a wszystkie osoby, które je chwalą są zarejestrowane w tym roku, to zwykłe działania reklamowe.

    Nikt tego nie stosuje i nie stosował, obecnie jest sztuczny szum na forach, ponieważ nakręcają to marketingowcy. To urządzenie jest nie warte swojej ceny i nie działa tak jak powinno.

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    napisałam już raz, że to urządzenie to głupota, a wszystkie osoby, które je chwalą są zarejestrowane w tym roku, to zwykłe działania reklamowe.

    Nikt tego nie stosuje i nie stosował, obecnie jest sztuczny szum na forach, ponieważ nakręcają to marketingowcy. To urządzenie jest nie warte swojej ceny i nie działa tak jak powinno.

    hmm a ty kim jesteż???

    a tekst że nikt tego nie stosuje to poprostu absurd
    a ja jestem zarejestrowana od 2009 roku

    w ogóle nie wiem co masz na celu pisząc takie głupoty.

    Ale na szczężcie każdy normalny człowiek uzna twoje posty za fałszywe

    A urządzenie jest bardzo dobre a może to ty masz na celu krytykowanie jego tylko ciekawe dla czego??

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    Pani kolorowa też jest nowym użytkownikiem w takim sensie mamy rozumieć żę np reprezentuje koncern farmaceutyczny??

    hmm dziwne podejżcie.

    Ale do rzeczy mi po porodzie chyba się cykle znowu strasznie długie zrobiły dzisiaj 26 dzień a owulacji jeszcze nie było 🙁

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    Katasha to strasznie długi cykl będziesz miała.

    Ale podobno po porodzie z cyklami różnie bywa.

    A przed porodem jakie miałaż???

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " lady-comp"

Przewiń na górę