• Autor
    Odp.
  • Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    mam pytanie odnożnie samego mierzenia temperatury ale tylko tak testowo żeby sprawdzić czy mam gorączkę chodzi mi o to czy można mierzyć tym sensorem temperaturę pod pachą??
    Bo chodzi o mojego chrzeżniaka który w buzi nie utrzyma sensora a pod pachę mogłabym mu wsadzić aby sprawdzić temperaturę i czy ma gorączkę

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    hmm zabiłaż mnie tym pytaniem nie mam pojęcia najlepiej zrób u siebie jeden pomiar w buzi a potem pod pachą i zobacz czy temperatury są zbliżone

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    hehe nie było jednak potrzeby mierzyć 😛
    wiem ja czasem zadaję fajne pytania )
    Ja teraz mam czerwono ale na majówkę zapowiada się zieleń a jedziemy nad morze więc się przyda 🙂

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    A ja zastanawiam się czy po ciąży juz wrócić do pomiarów bo mała jednak w nocy dożć często się budzi na jedzenie. chyba się wstrzymam jeszcze pare miesięcy

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    No tak chyba nie ma co zaczynać pomiarów jak nie możesz się wyspać najlepiej zacząć pomiary jak przestanie jeżć w nocy albo będzie np budzić się tylko raz.
    A M po porodzie już dostałaż??

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    Jeszcze nie dostałam przy pierwszym dziecku dostałam późno prawie po roku więc ciekawe czy teraz też będzie tak samo.
    Ale to kłopotliwe bo jakoż trzeba się zabezpieczać

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    No trzeba trzeba ale po porodzie dopóki nie dostanie się M ciężko coż poza gumkami znależć

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    tak ostatnio jak ładowałam Baby Comp to mąż się z nadzieją w głosie zapytał czy już możemy go używać 😛 hehe już ma dosyć gumek 🙂

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    No nic dziwnego nie znam faceta który lubi gumki dlatego tak się cieszą jak jest zielone żwiatełko i można bezpiecznie kochać się bez gumek

    mala mysza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    no fakt oni nie lubią, a ja czasami lubię z gumką, bo później nie muszę lecieć prosto do kibelka lub wanny tylko mogę jak na filmach leżeć i pachnieć 🙂

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    hehe leżeć i pachnieć dobre:P
    Ja gumek nie lubię bo wkurza mnie sam fakt nakładania używam tylko w czerwone dni a jak jest zieleń to szaleję 🙂

    mala mysza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    katasha ja w gumce też tylko w czerwone, jak już zażwieci zieleninka to odstawiamy gumeczki 🙂

    Paulina24
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 205
    • Zapaleniec

    No trochę głupio używać gumek w zielone to tak jakby się zabezpieczać pigułką i gumką no wiadomo że ze stałym partnerem nie trzeba ale z jakimż przypadkowym 😛 hehe wtedy gumki obowiązkowo bo nie wiadomo gdzie się to wczeżniej szlajało 😛

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    Szczężliwego nowego roku dużo 😀 zieleni wam życzę

    mala mysza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    dobrego !!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " lady-comp"

Przewiń na górę