Lakiery do paznokci, utwardzacze?

  • Autor
    Odp.
  • Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Chcę porządnie pomalować paznokcie, żeby mi nic nie odpryskiwało i lakier trzymał się przez te pare dni. Jaki utwardzacz radzicie? Jakiej firmy lakier?

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    ostatnio kupiłam utwardzacz z Inglota i jestem zadowolona.
    3 dni mam lakier bez jakichkolwiek odprysków

    natomiast nie polecam lakierow inglota – są nietrwałe
    własnie dlatego byłam zmuszona kupić utwardzacz 😕

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Najlepszą firmą do pielęgnacji paznokci jest Sally Hansen. W klepach jest dożć drogo, ale na allegro mają taniej.

    mmmisia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Tak utwardzacz firmy Sally Hansen w srebrnym opakowaniu jest bardzo dobry. Moja mam go używa i bardzo sobie go chwali.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja nie uzywam utwardzaczy do lakieru.
    uzywam tylko dry kwika sally hansen, zeby szybciej wyschly.

    lakiery lubie najbardziej opi, ale poniewaz lakier do paznokci nie jest kosmetykiem, ktory jest dla mnie jakos szczegolnie istotny, mam tylko dwa kolory opi: ciemna czerwien i cielisty rozo-bez-czyli kolory podstawowe.

    reszte lakierow, ktorych uzywam to tansze marki: polecam serie xtreme wear, diamond strench i salon sally hansen oraz so laque bourjois.
    z calkiem tanich dobre sa lakiery sephory-wybor kolorow jest niesamowity-szczegolnie na lato.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Najlepszą firmą do pielęgnacji paznokci jest Sally Hansen. W klepach jest dożć drogo, ale na allegro mają taniej.

    Może do pielęgnacji tak,ale ostatnio kupiłam lakier a nie są tanie i jestem zawiedziona jakożcią.
    Używałam utwardzacza Inglota i byłam zadowolona.

    wiolvika
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja używam lakierów i utwardzaczy ASTOR i jestem z nich bardzo zadowolona. Przez kilka dni ładnie wyglądają na paznokciach, nie odpryskują , nie „matowieją” no i mają ciekawe kolory 😉

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Moim zdaniem z każdej firmy znajdą się lakiery, które długo się trzymają. Ja używam Golden Rose, Eveline, Inglot, Sally Hansen, Essence, Coral i wiele wiele innych i na żaden z nich nie narzekam. 🙂
    Utwardzacz miałam ale nie wiem z jakiej firmy bo zdarły się naklejki, teraz nie używam nic ale często zmieniam kolor więc nie potrzebny mi utwardzacz. 🙂

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja kupiłam Barbra Pro i nadaje się do kosza, s**** jakich mało, NIE POLECAM.

    morwid00
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    a slyszalyscie o lakierach zelowych ? bo widzialam ze Splendore cos takiego wprowadzilo i zastanawiam sie nad kupnem ..:) maluje siej ak zwyklym lakierem ale on jest z zelu i zastyga pod lampa UV . utrzymuje sie ponoc okolo 2 tygodni i potem tylko sciaga sie zmywaczem acetonowym 🙂 ciekawi mnie czy pazurki sa wtedy takie twarde jak przy tipsach 🙂

    Sonic
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Może o manicure hybrydowy Ci chodzi ? To też się robi takim lakierem i utwardza lampą, fajnie wygląda – naturalnie, a trzyma się dożć długo. No tylko to Ci kosmetyczka zmywa. Ja sobie robiłam już kilka razy taki w spa ce-ce i moge polecić, zwłaszcza na lato, wakacje itd. To prawda że nie odpryskuje 🙂

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    Golden Rose jest genijale! Kolorki mnie zachwycaja, trzyma sie do tygodnia bez utwardzacza 🙂

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    Dla mnie odkryciem roku są lakiery Jessica 😀 widziałyżcie te cracking ?:D w sensie pękające ? bomba 😀

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    widziałam, nawet widzę cały czas, w tej chwili mam na paznokciach i to już od niedzieli, trwałożć godna podziwu 🙂

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    A jaki kolor ? 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Lakiery do paznokci, utwardzacze?"

Przewiń na górę