• Autor
    Odp.
  • Orinutka
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Muzyka lat 80tych.

    Jakie p艂yty z tamtych lat macie w swojej kolekcji?

    Przyznaj臋 si臋 do Savage,Depeche Mode, The Cure,Erasure, Sandra, Modern Talking 馃槅 8) 馃槅

    Anonymous
    Inactive
    • Temat贸w: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Czasem lubi臋 euro disco z lat 80tych 馃槈

    miszczu
    Member
    • Temat贸w: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    depeche mode jest niezle

    shiva
    Member
    • Temat贸w: 9
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    podoba mi sie wiekszosc utworow tamtych lat… niestety p艂yt nie posiadam, a szkoda.

    mis11
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 71
    • Sta艂y bywalec

    W innym temacie forum wrzuci艂em kilka kawa艂k贸w z lat 80tych
    [usuni臋to_link]

    annula80
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 2
    • Pocz膮tkuj膮cy

    osobom, kt贸re maj膮 k艂opoty z m臋偶czyznami, albo z kobietami, nie potrafi膮 uwodzi膰 polecam kursy uwodzenia z Wy偶szej Szko艂y Uwodzenia, Wywierania Wp艂ywu i Rozwoju Wewn臋trznego. Maj膮 bardzo profesjonaln膮 kadr臋 prowadz膮cych, a ich kursy i metody s膮 bardzo skuteczne. Ja jestem bardzo zadowolona z efekt贸w i naprawd臋 polecam www,wyzszaszkolauwodzenia,pl

    jagoda4
    Member
    • Temat贸w: 21
    • Odp.: 871
    • Zas艂u偶ony

    Nie wiem dlaczego ale muzyka z lat 80-tych mnie dra偶ni.Jak s艂ysz臋 w radio np.Bee Gess to musz臋 prze艂膮czy膰:)

    [usuni臋to_link]

    mis11
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 71
    • Sta艂y bywalec

    Bi D偶is 馃槈 jest charakterystyczny, mo偶na faktycznie si臋 poirytowa膰

    kamakoma
    Member
    • Temat贸w: 12
    • Odp.: 52
    • Sta艂y bywalec

    Black Sabbath, Aerosmith ca艂e dyskografie, mam Sex Pistols i Metallice w sumie chyba ca艂y rock, hardrock i metal tamtych czas贸w jako偶 bardziej mi sie podoba艂 niz obecnie – byli bardziej autentyczni…

    Calia
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 7
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Bardzo lubi臋 lata 80-te w muzyce 馃槈 Na uwag臋 zas艂uguje multum zespo艂贸w z tamtego okresu, ale najbardziej lubi臋 Van Halen, Guns N’ Roses, Aerosmith, czyli nurt hard rocka. Mniej gustuj臋 w punk rocku czy thrash metalu typu Metallica, cho膰 uznaj臋 ich wielko偶膰 i wk艂ad w muzyk臋.

    scarlett_j
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Dla mnie lata 80 to Duran Duran, ich jak na tamte czasy rewelacyjne utwory i klipy. New romantic rz膮dzi艂o. 馃榾

    Hard
    Member
    • Temat贸w: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usuni臋to_link] wrote:

    Dla mnie lata 80 to Duran Duran, ich jak na tamte czasy rewelacyjne utwory i klipy. New romantic rz膮dzi艂o. 馃榾

    fajnie, 偶e przywo艂a艂a偶 te nutki 馃槈

    no to dla Ciebie – tak z czystej sympatii:
    [usuni臋to_link]

    mo偶e si臋 komu偶 spdoba 馃槸

    Eclipsa
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    ’80, ’70 i nawet ’60 lata to jak dla mnie najlepsze lata w muzyce! Przyznaj臋 si臋 do The Beatles, The Rolling Stones, Pink Floyd, Elvisa Presleya, Boba Dylana, Johnnego Casha… 馃檪

    Radosna
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Guns N’ Roses, Aerosmith i Madonna – to moi faworyci tamtych lat:) Uwielbiam ich „stare” kawa艂ki:)

    Kawoszka
    Member
    • Temat贸w: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    A Queen jeszcze kto偶 s艂ucha? 馃檪 To by艂y czasy. Nie kolekcjonuje jednak p艂yt, jest troch臋 kaset, kt贸re zalegaj膮 w piwnicy jako pami膮tki, a tak s艂ucham w tv klasyk贸w. 馃檪

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Lata 80te"

Przewi艅 na g贸r臋