• Autor
    Odp.
  • poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Wiesz, sporymi nakładami gotówki pewnie wszystko można 🙂
    No i kto by nie chciał, żeby go było stać na wszystko 🙂

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Wiesz, jedni mówią, że pieniądze szczężcia nie dają… Ja zaż jestem zdania, że od przybytku głowa nie boli;) I tego się trzymam;)

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Sauna to wcale nie jest duzy wydatek, ale raczej montuje się je w domach, a nie w mieszkaniach. Im człowiek ma więcej pieniędzy to chce jeszcze więcej, to wciąga, ale warto chcieć, po to są nasze ambicje i cele życiowe żeby sięgać wyżej… 😉
    Jeżeli tego bardzo chcesz to dąż do tego. Pracuj tyle i na takim poziomie żeby zdobyć te pieniądze, powodzenia!
    Ja aktualnie jestem na etapie robienia dodatkowych półek na książki i różne bibeloty, mam tez smak na nowy tv, widziałam porządny, płaski LG, może jak stanieje to się stanę jego włażcicielem. Podobają mi sie tez tryptyki na żcianę i kino domowe Sony…ach. Wszystko w swoim czasie.

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    No tak, bo apetyt rożnie w miarę jedzenia 🙂 Skoro nie można mieć w łazience wszystkiego, to przynajmniej przemyżle sprawę tych mikrobabelków 🙂
    wernona, a Twoje plany, to, że zapytam, do szybkiego zrealizowania?:P

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Jasne, ze każdy chciałby mieć takie wygody. A jak to mówią w miarę jedzenia apetyt rożnie więc zawsze coż nowego można sobie sprawić. Nigdy nie jest tak, że ma się wszystko. Ale taka łazienka to musi być coż:)

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    A pomyżlcie sobie tak… Po przyjżciu z pracy wskoczyć na odprężającą sesję w saunie, po czym zaliczyć spa we własnej wannie, a na koniec z lampką czerwonego wina obejrzeć film na prywatnym kinie… Taaak, do tego będę dążyć:)

    Cane-Linha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    nie spodziewałam się aż takiej ceny szczerze mówiąc,myżlałam ze kosztuję ok 500 zł. Ale luksus to luksus,jakbym miała za dużo kasy to może bym się skusiła:)

    4mala_s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Super te bąbelki tylko trochę drogie. Choć jakbym miała trochę zbędnej kasy to na pewno bym sobie coż takiego kupiła. Na razie pozostaje mi mój ulubiony olejek do kąpieli 😉 Co mi mąż na imieniny sprezentował. I w zwykłej wannie daje mi namiastkę spa. Co prawda bez bąbelków ale żmiało mogę polecić na osłodę [usunięto_link] A potem rano do pracy i Zarobimy sobie i na te bąbelki. 😆

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A pomyżlcie sobie tak… Po przyjżciu z pracy wskoczyć na odprężającą sesję w saunie, po czym zaliczyć spa we własnej wannie, a na koniec z lampką czerwonego wina obejrzeć film na prywatnym kinie… Taaak, do tego będę dążyć:)

    Twoja wizja bardzo mi się spodobała – teraz i ja to sobie wyobraziłam i muszę powiedzieć, że ciężko mi się zrobiło na sercu, gdy wyrwałam się z marzeń 😉 Ale kto wie – może za kilka dni zgarnę całą pulę w totka…;D wtedy finezji nie będzie końca!

    pinupella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    spa w łazience to wcale nie taki drogi interes, wszystko można zrobić, wystarczy trochę wyobraźni i inwencji no i toszkę kasy. Ten artykuł mnie zainspirował :0 [usunięto_link]

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Takim ożwietleniem nie tylko można nadać nastrój łazience,ale poprawić jej wielkożć,koloryt.Zaznaczyć to co chcemy najbardziej.Co prawda ja planuje zamontować po remoncie takie ożwietlenie w przedpokoju,ale nad łazienką się zastanowię.

    [usunięto_link]

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Oprócz nowoczesnych trendów w łazience, na czasie jest też retro – lata 20-30. Taka łazienka charakteryzuje się elegancją, klasyką, przedstawioną w trochę nowszym wymiarze. Nie jest to trudne do osiągnięcia. Obecnie w marketach budowlany zaczęły pojawiać się baterie stylizowane na retro. Do tego nie duża, zgrabna umywalka osadzona na szafce drewnianej, bez problemu można taką kupić. Na podłogę kafelki biało-czarne lub drewniane panele. Na żcianę jasne kafelki, które mogą być połączone z winylową tapetą w kwiaty. Do tego dodatki, lustro w drewnianej lub pozłacanej ramie, zdjęcia, ożwietlenie.

    scarlett_j
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    To bardzo ciekawe co napisałaż Atlantic Polska. Czy mogłabyż dopisać jeszcze coż więcej o dodatkach retro do łazienki. I czy wystarczy mieć same dodatki by mieć łazienkę retro?

    pinupella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Czy coż jest retro czy nie często jest definiowane przez zwykłe dekoracyjne dodatki 😉

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    To bardzo ciekawe co napisałaż Atlantic Polska. Czy mogłabyż dopisać jeszcze coż więcej o dodatkach retro do łazienki. I czy wystarczy mieć same dodatki by mieć łazienkę retro?

    Dodatki do całej aranżacji łazienki w stylu retro są istotne, to na pewno czarno -białe zdjęcia, najlepiej żeby były stare, stylowe retro dodatki takie jak: mydelniczka, dozownik na mydło, wieszaczki na ręczniki. W retro łazience powinno znaleźć się też stylizowane drewniane krzesło, które nadaje łazience charakteru salonu kąpielowego. Samymi jednak dodatkami nie stworzy się prawdziwego retro stylu w łazience, muszą być w niej obowiązkowe elementy wyposażenia wnętrza, żciany i podłoga o której troszkę wspomniałam w poprzednim wpisie. 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Łazienka :)"

Przewiń na górę