• Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Nie wiem jaki masz fundusz ale biednego na tanie sprzęty nie stać. Na pewno nie warto oszczędzać na kafelkach, klejach, fugach – bo to ma starczyć na długo. Tutaj podpowiedź ode mnie – jeżli lubisz gwarancje to ceramstic i kleje fugi rotberg. Mogę ci też podpowiedzieć aby sprawdzić jakożć ceramiki, ja nie mam z tak dziwnego tworzywa co strasznie przyciąga kurz. No masakra nie polecam, bo sprzątanie to praca syzyfa. Oszczędzić można… na robiciźnie robiąc własnymi rękoma.

    bardzo popieram^ tabletkę 😉 nie wiem czy całkiem słusznie 😆

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Natomiast na pewno możesz trochę zaoszczędzić na pralce, którą można kupić poniżej tysiąca złotych. Tylko radziłbym kupić coż sprawdzonej marki, np amika itp

    lolekk1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Amica wcale nie jest taka dobra kupiłem nową i mi się w ciągu 2 lat już 3 razy zespuła

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A mi się marzy łazienka z taką dużą wanną i tymi fantazyjnymi drzwiami 🙂
    [usunięto_link]

    Pierwszy raz widzę takie drzwi do łazienki.Fajne! Cała aranżacja bardzo mi się podoba.

    oliwia710
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Fajne ale czy takie praktyczne, no nie wiem

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Na pralce moim zdaniem nie ma co oszczędzać,musi być dobra aby wytrzymała przez kilka lat bez narzekań z naszej strony. A co tyczy sie drzwi to również uważam,że ładnie się prezentują.

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    A jak to w ogóle działa? Bo do tej pory pompa ciepła kojarzyła mi się z czymż innym niż zastosowaniem typowo łazienkowym. A wracając do pralki,to pamiętajmy że sam sprzęt to jedno,natomiast ważne jest to aby mieć też skuteczny proszek do prania.

    Marysia Cecotka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja kupiła po prostu zwyczajna baterię prysznicową od KFA Armatury Kraków. Wg mnie świetny producent z przystępnymi cenami. Co do inspiracji to zawsze coś się ciekawego znajdzie 😉

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Fajne widziałam w salonie bokaro, już nawet upatrzyłam sobie umywalkę i super płytki z kolekcji villeroy&boch

    EWELINAN
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    fajna rzecz – też miałam okazję używać – co do efektów – to nie potrafię powiedzieć ale fajne

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    A co myślicie o kabinach walk-in ?

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Uwielbiam tego typu kabiny, są bardzo nowoczesne i wygodne.  Sama po remoncie pozbyłam się wanny i mam teraz taką właśnie kabinę 🙂

    wicia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Walk-in są super. Można postawić taborecik – mycie się na siedząco jest bardzo wygodne, a zwłaszcza dla starych ludzi 🙂

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Dobry pomysł z tym taboretkiem pod prysznicem 🙂

    slodyczslodyczy
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Mnie sie udalo stworzyc lazienke idealna, wprost z moich marzen jak stawialismy dom 😀 Mialam pelne pole do popisu wiec zamowilam wszystko co najlepsze od https://swissliniger.pl/  😀 teraz smialo powiedziec moge ze lazienka to moje ulubione miejsce w domu gdzie moge sie wyciszyc i zrelaksowac

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Łazienka :)"

Przewiń na górę