• Autor
    Odp.
  • scarlett_j
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    @Atlantic Polska wrote:

    Dodatki do całej aranżacji łazienki w stylu retro są istotne, to na pewno czarno -białe zdjęcia, najlepiej żeby były stare, stylowe retro dodatki takie jak: mydelniczka, dozownik na mydło, wieszaczki na ręczniki. W retro łazience powinno znaleźć się też stylizowane drewniane krzesło, które nadaje łazience charakteru salonu kąpielowego. Samymi jednak dodatkami nie stworzy się prawdziwego retro stylu w łazience, muszą być w niej obowiązkowe elementy wyposażenia wnętrza, żciany i podłoga o której troszkę wspomniałam w poprzednim wpisie. 😀

    Wielkie dzięki za post. Mam jeszcze pytanko Atlantic Polska do ciebie, jaka kolorystyka powinna być w takiej łazience? 😉

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Wielkie dzięki za post. Mam jeszcze pytanko Atlantic Polska do ciebie, jaka kolorystyka powinna być w takiej łazience? 😉

    Kolorystyka ciepła i stonowana dominuje w łazienkach retro. Połączenie klasycznej bieli, beżu i brązów oraz czerni stworzy elegancki klimat. Dodatki w kolorze ecru, kawy z mlekiem, ewentualnie błękitów dobrze zagrają z mosiężnymi, miedzianymi lub pozłacanymi wykończeniami urządzeń sanitarnych jak baterie łazienkowe. Wszystkie mocne i zdecydowane barwy będą zbyt nowoczesne i kontrastowe. 😀

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Jesli jestesmy w temacie łazienki to mam pytanie,jakie odswiezacze w łazience preferujecie,o ile w ogole tam takie uzywacie ?

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    preferuje i używam
    ale nie kupuje tego do kontaktu,ktoż mi kiedys powiedział ze ciagnie tez prad,pewnie malutko,ale po co dokładac sie do rachunków…Dlatego teraz w tamten weekend kupiłam ambi pur z takim fajnym psikaczem. I w sumie nawet dobrze usuwa zapachy,bo nawet w kuchni po smazeniu sie spisał 😉

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Ja mam brise w łazience, ale widziałam reklamę tego Ambi do psikania i chyba się skuszę na jego zakup

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Ja mam brise w łazience, ale widziałam reklamę tego Ambi do psikania i chyba się skuszę na jego zakup

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Jezu… ale festyn…. Jeszcze złote klamki i krany… Nie rób sobie tego…. 😉

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Nie wolisz czegos klasycznego? Takie cos to jak u cyganskiego krola… 😉

    milenkaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    a co myslicie o całej czarnej lazience?

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Nie będzie za ciemna? 😉

    Ja będę miała grafitowo-błękitną w nowym mieszkaniu 🙂

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Ładne. Ale do takiego stylu konieczna moim zdaniem jest chromowana armatura.

    betty80.80
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec
    milenkaa wrote:
    a co myslicie o całej czarnej lazience?

    jak bedzie duza to ok 🙂
    ale neizle sie na „froterujesz” zeby zaciekow nie bylo na kafelkach, sladow wody etc 🙂

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    konkret !

    annacyrana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Szczerze powiem, że warto zainwestować w „wypasioną” łazienkę. Spod takiego prysznica nie chce się wychodzić.

    petra32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Moim zdaniem każda kobieta zasługuje na swoje małe SPA w łazience :)) Mi bardzo spodobał się kabina parowo-natryskowa. W sumie przy kupnie również żałowałam na nią pieniędzy, ale po kilku miesiącach zobaczyłam, że nawet moja skóra wygląda inaczej, a z kąpieli wychodzę bardziej zrelaksowana. Popatrzcie jak fajnie można ją umieżcić w łazience bo nie zajmuje dużo miejsca. Co myżlicie o takim rozwiązaniu?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Łazienka :)"

Przewiń na górę