Linia do stylizacji Concertino

  • Autor
    Odp.
  • Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Linia do stylizacji Concertino

    Kosmetyki do stylizacji Concertino chronią włosy przed szkodliwym wpływem żrodowiska, a szczególnie promieni UV.

    Zawierają niezbędne filtry UV i specjalną formułę prowitaminy B5, która wzmacnia strukturę włosa, aktywizuje procesy wzrostu oraz regeneracji.

    Lakier do włosów Extra Hold jest propozycją szczególnie dla włosów cienkich, ponieważ jego skład został opracowany z myżlą o ochronie ich delikatnej struktury. Stylizacja włosów cienkich, opiera się na łagodnie działających produktach, które nie obciążają i nie sklejają włosów. Dzięki lakierowi Extra Hold włosy zyskują jedwabisty połysk, są miękkie w dotyku i łatwo się rozczesują.
    Cena: 265 ml/ok. 5 zł

    W czasie słonecznych dni szczególnej ochrony wymagają także włosy gęste i grube. Połysk takiej fryzury, żwiadczący o zdrowej kondycji włosów, umocni lakier do włosów Super Hold. Bez względu na pogodę, lakier utrzymuje równowagę fryzury, jednoczeżnie chroniąc ją przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego.
    Cena: 265 ml/ok. 5 zł

    W stylizacji i ochronie włosów pomocne jest także używanie pianki. Regularne stosowanie pianki do włosów Super Hold dodaje sprężystożci i puszystożci włosom, które w kontakcie z solą morską, chlorem, wiatrem czy piaskiem zyskują dodatkową ochronę w postaci filtrów UV i prowitaminy B5. Puszysta konsystencja pianki Super Hold dodaje fryzurze lekkożci i objętożci.
    Cena: 225 ml/ok. 5 zł

    Moja ocena: Tanie, dobre i wygodne!

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    To jakas tandeta 😆

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    kiedy miałam krótkie włosy do ułozenia włosów[pazurki itp] najlepiej sprawdzały sie te najtansze lakiery w tym też 'concertino’

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    To jakas tandeta 😆

    To może takie pierwsze wrażenie sprawia niska cena, ale ja sam używam tych kosmetyków i wiem, że są dobrej klasy 😀

    lenax
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja mam z tej firmy lakier do włosów i jest naprawdę żwietny :).

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Dokładnie.
    Ceną nie ma się co sugerować.
    Tani kosmetyk też może być dobrej klasy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Linia do stylizacji Concertino"

Przewiń na górę