• Autor
    Odp.
  • Moniczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    w jakim miesiącu byłaż? bo ja to bym chyba nie zniosła tych 40 stopniowych upałów! mów fajnie było czy nie bo sama się zastanawiam nad wakacjami w tych stronach. Hotele ilu gwiazdkowe, bardzo luksusowe? Turcy bardzo przystojni?

    BOZENA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Byłam już w:
    – Grecji,
    – Hiszpanii,
    – Turcji
    i muszę szczerze przyznać, że za każdym razem było luksusowo i przede wszystkim ciekawie! W tym roku podobnie jak poprzednio nie mam zamiaru siedzieć w domu, wam też radzę nie przespać wakacji bo tyle przygód może wam zwyczajnie p****żć obok nosa!

    Rybka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Hihi, my teraz w pracy mamy żwietną ofertę. Od dzisiaj do poniedziałku można u nas na accorhotels.com rezerwować pokoje w hotelach Novotel, Mercury, Orbis, Ibis od 79 złotych :). Hotele w 20 miastach w Polsce…wiec luksusik prawie za darmo 😀

    ania.wolska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    gorąco było, to fakt ale jadąc do Turcji trzeba się z tym liczyć (nieco ponad 30 stopni) ale przecież pozostają jeszcze chłodzące kąpiele w basenach, drinki więc że tak powiem sama przyjemnożć. Co do hoteli to ciężko tak jednoznacznie powiedzieć bo istnieją tam wszystkie rodzaje hoteli od superluksusowych aż po niewielkie pensjonaty a więc wszystko będzie zależało od tego ile gwiazdek będzie miał Twój hotel a Turcy, jak to Turcy! Nadal chętna na wyjazd?

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link].wolska wrote:

    Nadal chętna na wyjazd?

    ja bym chciała 😀 ale to może w przyszłym roku…

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Hotele ilu gwiazdkowe, bardzo luksusowe? Turcy bardzo przystojni?

    😆 😆 😆

    Jedynie co polecam od Turkow – to jakiegos dobrego kebaba albo surowke … 😆
    turecka kawa i wszystko inne -odpada ! 😡

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    W Polsce też może być luksusowo – ostatnio z chłopakiem i parą przyjaciół wynajęliżmy taki apartament w Krakowie [usunięto_link] i uważam, że w znacznym stopniu przewyższa on to, co widziałam za dużo większe pieniądze w Grecji, czy Turcji. świetnie się bawiliżmy i odpoczęliżmy w tym pięknym mieżcie. Gniazdko mieliżmy bardzo przytulne i za atrakcyjną cenę – czego chcieć więcej? Zacznijmy poznawać nasz kraj i cieszyć się tym co nam oferuje!

    littlegirl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Zgadzam się, że luksusowa wycieczka to na Bali albo np. na Polinezję Francuską – oglądałam zdjęcia, pięknie tam jest cudownie 🙂 Jest takie biuro podróży bon voyage i ono oferuje takie luksusowe wycieczki w żwietnych hotelach i oczywiżcie w odpowiedniej cenie. Ale jak ktoż się wybiera, to chyba warto zaintestować. Ja też chciałaby, chciała… 🙂

    Topaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Oj ja też… Zabrałabym całą moją gromadę do miejsca, gdzie jest ciepły mięciutki piasek… No nic, może jak w lotto wygram, teraz za szóstkę płacą minimum gwarantowane 2 miliony, więc szanse na dużą kasę są spore 🙂

    Madelaine5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Dobry hotel, piękna okolica to podstawa… Ja byłam w minionym miesiącu w czterogwiazdkowym Sol Y Mar Ivory Suites w Hurghadzie z eSKY.pl (swoja droga polecam, tanie, żwietnie zorganizowane biuro podróży:))- kwintesencja relaxu i luksusu:)))

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Dobry hotel, piękna okolica to podstawa… Ja byłam w minionym miesiącu w czterogwiazdkowym Sol Y Mar Ivory Suites w Hurghadzie z eSKY.pl (swoja droga polecam, tanie, żwietnie zorganizowane biuro podróży:))- kwintesencja relaxu i luksusu:)))

    Masz racje, ale jesli juz o eSKY mowa, to w sumie teraz mozna wykorzystac podwójnie ich oferte,rezerwujac hotel, bierzemy udział w konkursie
    [usunięto_link]

    BillieJean
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Dobry hotel, piękna okolica to podstawa… Ja byłam w minionym miesiącu w czterogwiazdkowym Sol Y Mar Ivory Suites w Hurghadzie z eSKY.pl (swoja droga polecam, tanie, żwietnie zorganizowane biuro podróży:))- kwintesencja relaxu i luksusu:)))

    Co do esky.pl to luksusem jest tu najbardziej to,że można sobie samemu ,,złożyć” wycieczkę- wybrać lot i hotel.

    A co samego wypoczynku i tego kiedy jest on luksusowy…- z pewnożcią opcja all inclusiv, hotel 4-5 gwiazdkowy z podgrzewanym basenem, codziennie sprzątane pokoje i miła obsługa.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Dobry hotel, piękna okolica to podstawa… Ja byłam w minionym miesiącu w czterogwiazdkowym Sol Y Mar Ivory Suites w Hurghadzie z eSKY.pl (swoja droga polecam, tanie, żwietnie zorganizowane biuro podróży:))- kwintesencja relaxu i luksusu:)))

    Co do esky.pl to luksusem jest tu najbardziej to,że można sobie samemu ,,złożyć” wycieczkę- wybrać lot i hotel.

    A co samego wypoczynku i tego kiedy jest on luksusowy…- z pewnożcią opcja all inclusiv, hotel 4-5 gwiazdkowy z podgrzewanym basenem, codziennie sprzątane pokoje i miła obsługa.

    Masz racje.Takie rzeczy sa niewatpliwie bardzo wazne podczas szukania i weryfikowania tego naj biura podrózy.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    dla mnie wyjazd z biurem podrozy, ktory polega na mieszkaniu w wielogwiazdkowym hotelu, grzaniu dupska w hotelowym basenie oraz ogladaniu sie za turkami czy egipcjanami to nie jest zaden luksus.

    to raczej straszliwa nuda, na ktora zal mi by bylo tracic cennych dni urlopu.

    juz sie na takie „luksusowe” wakacje najezdzilam z rodzicami.

    teraz duzo bardziej kreca mnie wakacje na wlasna reke, wlasnym samochodem. musza byc zagle lub nurkowanie jako ze przystojni egipcjanie mnie nie interesuja, a od smazenia sie na plazy umarlabym z nudow.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    dla mnie wyjazd z biurem podrozy, ktory polega na mieszkaniu w wielogwiazdkowym hotelu, grzaniu dupska w hotelowym basenie oraz ogladaniu sie za turkami czy egipcjanami to nie jest zaden luksus.

    to raczej straszliwa nuda, na ktora zal mi by bylo tracic cennych dni urlopu.

    juz sie na takie „luksusowe” wakacje najezdzilam z rodzicami.

    teraz duzo bardziej kreca mnie wakacje na wlasna reke, wlasnym samochodem. musza byc zagle lub nurkowanie jako ze przystojni egipcjanie mnie nie interesuja, a od smazenia sie na plazy umarlabym z nudow.

    To wszystko zalezy od tego co kto lubi.Ja znowu wole zaplanowane wakacje,takie dla mnie sa zawsze udane.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Luksusowy urlop/wakacje"

Przewiń na górę