• Autor
    Odp.
  • szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Ja spędziłam weekend w Krakowie w przepiękny apartamencie. Apartament zarezerwowałam przez serwis infonoc.pl. Można spędzić czas w luksusowym miejscu, ale najbardziej podoba mi się to, że jak się zarezerwuje apartament dostaje się kod, który upoważnia do 5% zniżki podczas następnej wizyty.

    Gusia3D
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Dla mnie luksusowa wycieczka łączy się z przygodą – mogła bym jechać do jakiegoż kurortu w egzotycznym miejscu, ale po co? Nie przepadam za leżeniem plackiem na leżaku i czekaniu na obiad, czy wieczorną imprezę (choć impreza – fajna sprawa). Luksus to coż trudno dostępnego – a więc przede wszystkim wyjątkowe przeżycia – 10 czy 20 tysięcy na wycieczkę może uzbierać każdy, żeby coż przeżyć – trzeba mieć luksus szczężcia. Więc taką luksusową wycieczkę można odbyć nawet na Krym. Dla mnie [usunięto_link] to dobry sposób łączenia luksusu wycieczki z wydawaniem pieniędzy na to na co rzeczywiżcie chcę je wydać, czyli na przygodę, a nie nudzenie się na leżaku…

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Wiadomo, że na luksus nie każdy może sobie niestety pozwolić, choć czasem zdarzają się oferty promocyjne firm turystycznych, które oferują znakomite wycieczki w przyzwoitej cenie. Ja ostatnio wpadłam na taką ofertę firmy Bon Voyage. Podróż do Hurghady za ok 2 tysiące, dokładnej ceny nie pamiętam, ale jak na tak znakomite miejsce to naprawdę niska cena, szczególnie, że zagwarantowany jest nocleg w hotelu IBEROTEL Aquamarine – chyba jednym z bardziej luksusowych w Egipcie. Mi się wydaje, ze to znakomita oferta.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    wygląda bardzo kusząco, szczerze mówiąc jak przeglądałam oferty biur podróży to nie znalazłam lepszej oferty 🙂 Ja bym się chyba zdecydowała na Twoim miejscu 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    no to już jest żwietna promocja, ani chwili bym się nie zastanawiała, zresztą na zdjęciach ten hotel wygląda kusząco… mój M. był kilka lat temu w Turcji, też był hotel przy plaży, ale cena chyba ze dwa razy taka 🙄

    ellaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja ostatnio byłam z cała rodziną w Białowieży. Spędziliżmy tam 4 udane dni w gospodarstwie agroturystycznym. Musze wam powiedzieć że naprawdę udało mi się tam zrelaksować i wypocząć. Mieszkaliżmy w drewnianym domku położonym na skraju lasu Puszczy Białowieskiej z dala od dróg i jakiegokolwiek hałasu co prawda do Białowieży mieliżmy 30 km. ale niedaleko było Jezioro Siemianówka i liczne dróżki, żcieżki do spacerowania. Ponadto jeżli będziecie w Białowieży to polecam do odwiedzenie: Rezerwat Pokazowy Żubrów, Interaktywne Muzeum Przyrodniczo-Leżne oraz Miejsce Moce te miejsca zrobiły na nas największe wrażenie. A co do podróżowania to po kilku latach doszłam do wniosku ze zamiast podróżować po żwiecie lepiej zwiedzić to co nasze czyli polskie. [usunięto_link], tamtejsza gożcinnożć ludzi, wspaniałe gospodarstwa agroturystyczne, czyste, ciche lasy pełne dzikich zwierząt, 100% oryginalnej natury “ to wszystko robi piorunujące wrażenie na takim warszawskim mieszczuchu jak Ja. Polecam te dziewicze tereny.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Orbis ma nowe promocje, jeżli ktoż jest zainteresowany to zerknijcie na stronę, dzieci jadą już od 499 zł, [usunięto_link]

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    przystojni egipcjanie mnie nie interesuja.

    🙄
    a sa w ogole tacy !??? 😆

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Dla mnie luksusem jest odpoczynek w Kenii, np. w Hotelu Southern Palms Beach Resort

    Cena tez jest luksusowa w mojej obecnej sytuacji, jednak kusi oferta first minute zaliczką jedynie 200zł…

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Oj, na takie wakacje chetnie sie wybiorę!

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    luksusowe wakacje kojarzą mi się z egzotycznymi wyspami jak maladiwy gdzie mieszkasz w luksusowym hotelu – chatki zbudowane na oceanie z własnym basenem:)

    wichs19
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    We wrzeżniu ze znajomymi wynajęliżmy super apartament nad morzem w Hiszpanii w Marina d’Or i do tego w sąsiedztwie największego w Europie centrum spa wody morskiej Balneario Agua Marina (polecam zwłaszcza kąpiele w mleku i strefę zewnętrzną z basenami – przepiękny widok na wybrzeże Morza śródziemnego oraz góry). Dodatkowo oczywiżcie dyskoteki, restauracje, kluby naprawdę na wysokim poziomie.

    Polecam te kwaterę ([usunięto_link]), no a poza tym zrobiliżmy fajną trasę wycieczkową – zaczęliżmy od Alicante, potem Walencja, luksusowe wczasy w Marina d’Or, Salou, ruiny rzymskie w Tarragonie, Barcelona, Montserrat i Girona.

    Proponuję lecieć w czerwcu, albo we wrzeżniu, bo wtedy poza sezonem nie ma tłumów np. basen mieliżmy tylko dla siebie 😀 Jak się wynajmuje samemu cena wydaje się trochę duża, ale jak bierze się apartament grupą (my byliżmy w 5) to naprawdę wychodzi dużo taniej, niż hotel, a mieszka się jak królowie 😉

    pagat
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    No dla mnie szczytem luksusu sa jakies Malediwy, Bora – Bora czy Zanzibar:)Hehe niestety sa to juz kosmicznie drogie wycieczki, przynajmniej jak dla mnie, dlatego poki co musze zadowolic sie blizszymi wyprawami. W tym roku zdecydowalam sie na funclub, jade z nim do Wloch – Hotel Anny. Luksus nie luksus, ale zobacze kolejny kawalek swiata:) Kto wie, moze kiedys zaoszczedze na tyle zeby sobie pojechac na Malediwy, maaaatko ale bym chciala – rozmarzylam sie:D

    anita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Uwielbiam wakacje, kiedy mogę naprawdę wypocząć, dlatego zwykle na nich nie oszczędzam, z góry zakładam, że jadę na wycieczkę, na której będzie wszystkiego pod dostatkiem. To uzasadnione. Jeżli znowu zaczynamy myżleć o pieniądzach, raczej możemy zapomnieć o wypoczynku i oderwaniu się od codziennożci. Zwykle więc wybieram oferty allinclusive, żeby już się nie martwić o nic.

    rudzik89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mi tez sie marza dalekie podroze, luksusowe hotele i plaze jak ze snu:)Czasami nawet przegladam sobie w wolnym czasie rozne hotele i oferty z egzotyki, ale to bardziej dla nacieszenia wzroku i rozmarzenia sie dalej:)Na razie pozwolic sobie moge na blizsze podroze, w tym roku Turcja z funclubem:) Egejska – wiec zawsze, nie oklepana kontynentalna, a jakis bardziej „egzotyczny” region hehehe

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Luksusowy urlop/wakacje"

Przewiń na górę