• Autor
    Odp.
  • anita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Luksusowe wakacje wyobrażam sobie jako wyjazd za granicę do miejsca, które nie jest większożci znane, gdzie nie bywają zwykle nasi znajomi, sąsiedzi, gdzie możemy pławić się w luksusie o jakim nawet nie marzyliżmy… takie wakacje z allinclusive…

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    Luksus na Cyprze to ejst dopiero coż 😀

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Dla mnie luksusowe wakcacje to nie tylko odwiedzanie super miejsc, czy możliwożć pozwolenia sobie na kupowanie wszystkiego, ale też psychiczny spokój, oderwanie się w 100% od pracy, spokój sumienia, to jest dla mnie luksusowy urlop.

    ModnaPorcelana_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Luksusowe wakacje to przede wszystkim zagraniczne wakacje, spędzone w egzotycznym kraju z opcją all inclusive w hotelu. Wtedy można to nazwać pełnym luksusem.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Sama marzę o takim dalekim wyjeździe np. na Bali. Widziałam kiedyż przepiękne hotele w katalogu Itaki. Miały cudne, małe, kameralne zejżcia do basenów i cudowne tarasy widokowe. Nic tylko leżeć i patrzeć godzinami. 🙂

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    i nie skorzystałaż jeszcze z takiej oferty, Itaka z tego co się orientuje zawsze miała dobre ceny, poza tym teraz przed wakacjami mają naprawdę ciekawe promocje.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Nie skorzystałam, bo nie miałam kasy. Ale marzą mi się i kto wie, może mi się w końcu uda odłożyć. A gdzie te promocje widziałaż?

    Nadii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    My możemy sobie w końcu pozwolić na odrobinę luksusu. Załatwiliżmy sobie przez platformę traveloppa.com wycieczkę na¦ Bali!!! Kurde, zawsze tylko gdzież w filmach się oglądało takie miejsca, a teraz będę tam!! Będę czuła się jak Pani i wylegiwała na plaży 😀

    [usunięto_link] wrote:

    Ja miałam tylko raz taki urlop, dwa lata temu na Bali.Cudowne miejsce, jakbym przeniosła się do zaczarowanej krainy:)

    Długo byłaż? 🙂

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Nie skorzystałam, bo nie miałam kasy. Ale marzą mi się i kto wie, może mi się w końcu uda odłożyć. A gdzie te promocje widziałaż?

    przeglądaj na bieżąco ofertę biura Itaka, ja zawsze u nich załapywałam się na ciekawe wakacje all inclusive w wersji cenowej last minute 🙂

    torpeda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Luksus dla mnie nie jest liczony ceną ale tym jak luksusowo się czuję:) a tak się czuję np. w Krakowskim Best Western Premier czyli hotelu z basenem, sauną i fajnym wystrojem. To jest mój luksus.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    A moim zdaniem luksus wyznacza także cenę,np jeżeli jedziemy na wakacje do Spa gdzie mamy full opcję zabiegów na cały tydzień,a wszyscy wiemy że wcale nie są to małe koszty,prawda? jeszcze nad samy morzem.. To dla mnie jest luksus:)

    Walia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Luksus jest dla mnie wyznacznikiem klasy. To nie musi być drogie przedsięwzięcie. Eleganckie miejsca, dobra kuchnia i odpowiednie towarzystwo wyznaczają standardy, które tworzą granicę między tym, co codzienne, a tym, co wyjątkowe. Mnie na przykład mąż ostatnio zaprosił na rocznicę w takim miejscu: [usunięto_link]
    Wyjątkowy weekend, którego nie zapomnę. Bo lampka szampana smakuje inaczej, jeżli towarzyszy jej odpowiednie towarzystwo i nastrój. Dla mnie to jest luksus.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Dziewczyny, a co sądzicie o Karaibach? Biały piasek, dookoła błękit, cisza…
    Luksus czy nie? Teraz moda na egzotykę zimą… 🙂

    rennie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    nie za bardzo miałam czas żeby wybrac sie w tym roku na urlop i dlatego chciałam to wynagrodzić mojej rodzince i zabieram ich 30 października na Halloween do spa Talaria (Trojanów). zamówiłam już na ich stronie specjalny pakiet pobytowy z ofertą na Halloween i w cenie wyjazdu nie tylko się zrelaksujemy w strefie spa, ale także przewidziane sa różnego rodzaju atrakcje w stylu halloweeen, także każdy z naszej czwórki (ja mąż i dzieci) znajdzie coż dla siebie 🙂 już się nie mogę doczekać 😀

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    A ja przeglądam sobie podróże w stylu gwiazd na Itaka Gala [usunięto_link] i chyba zamówię sobie do domu katalog. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Luksusowy urlop/wakacje"

Przewiń na górę