M jak miłóżć

  • Autor
    Odp.
  • Pippi Langstrump
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Jedna z aktorek najpopularniejszej polskiej telenoweli ˜M jak miłożć, grająca postać Teresy, Joanna Sydor spodziewa się dziecka.
    Ciekawe czy aktorka będzie musiała rozstać się na pewien czas z ˜M jak miłożć czy też ciąża zostanie wpleciona w losy jej serialowej bohaterki.

    majekbe
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    W sumie to mógłby być ten wątek wykorzystany w filmie, bo w życiu Pawła i Teresy za dużo się nie dzieje, więc może Pani Reżyser jakoż to wykorzysta 😉 Nie mogę się też doczekać wątku kiedy Hanka zetnie włosy w serailu, ciekawe z czym to połączą..

    Angola1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    mogą zrobić takie ujęcia, że ciąży nie będzie widać

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Bardzo nie lubię filmowej TEresy. Jaka to jest płaczka, cały serial chodzi skrzywiona, bez usmiechu. Smutna rolę ma bardzo.

    A KOżuchowska z krótkimi włosami wygląda bajera 🙂

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    mogą zrobić takie ujęcia, że ciąży nie będzie widać

    tak jak tej z na wspolnej 😀

    .Magda.
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 746
    • Zasłużony

    Serialowa Teresa to takie ciepłe kluchy 😯 . To już wiadomo, że na okres ciąży wymyslono jej chorobę.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    @.Magda. wrote:

    Serialowa Teresa to takie ciepłe kluchy 😯 . To już wiadomo, że na okres ciąży wymyslono jej chorobę.

    no jest troche denerwujaca moze lepiej ze ja zdejma na jakis czas

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie lubie Teresy 😕 To taka mimoza jest straszna… 😕 Jak dla mnie to mogliby ja usunac z tego serialu,bo jej wątek jest strasznie niedorobiony 😕 a Paweł powinien byc z kimż,kto ma w sobie więcej zycia niz ta wiecznie blada Terenia 😆

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    oj tereska tereska podpadla widza

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jedyne co lubie u Teresy to jej wlosy – fajowe ma takie geste i pewnie zawsze ulozone przez styliste fryzjera i pieron wie kogo jeszcze ale i tak ma ladne wlosy 😕
    nic nie slyszalam zeby ona byla w ciazy ale gdzies czytalam ze aktorka grajaca Ewunie jest po raz kolejny w ciazy i ma odejsc dlatego wyjezdza niby gdzies za granice w serialu.
    i czytalam tez ze ta para Ewunia i Leszek nie tylko w serialu sie rozstali. w zyciu prywatnym tez biora rozwod

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    jedyne co lubie u Teresy to jej wlosy – fajowe ma takie geste i pewnie zawsze ulozone przez styliste fryzjera i pieron wie kogo jeszcze ale i tak ma ladne wlosy 😕
    nic nie slyszalam zeby ona byla w ciazy ale gdzies czytalam ze aktorka grajaca Ewunie jest po raz kolejny w ciazy i ma odejsc dlatego wyjezdza niby gdzies za granice w serialu.
    i czytalam tez ze ta para Ewunia i Leszek nie tylko w serialu sie rozstali. w zyciu prywatnym tez biora rozwod

    o boshee juz nikt nie umie wytrzymac w zwiazkach?!

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Wątek Ewuni,Leszka i Janeczki też mnie irytuje 😕 a niech sie rozstają!W sumie to nie wiem po co oglądam ten srial skoro tyle wątków mnie irytuje… 😕 Np Marysia…dobra,szlacgetna i nadgorliwa… az sie niedobrze robi… 👿

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Wątek Ewuni,Leszka i Janeczki też mnie irytuje 😕 a niech sie rozstają!W sumie to nie wiem po co oglądam ten srial skoro tyle wątków mnie irytuje… 😕 Np Marysia…dobra,szlacgetna i nadgorliwa… az sie niedobrze robi… 👿

    w gruncie rzeczy masz racje ja tez juz nie wiem dlaczego to ogladam

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    osoba Teresy mnie dobija ciagle płacze ciagle jakies ma problemy ciagle zdołowana jezzzzuu powiem tylko ze Janeczka jest żwietna hehe a szczegolnie jak piła 8) 8)

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ja rowniez jestem fanka serialu „m jak milsoc”,ktory ogladam na bierzaco(tylkow czoraj rpzegapilam bo bylam na zakupach za klapkami:(),ale tak ogladam. A kto mnie z aktorow grajacych w tytm serialu wkorza??Kingusia czyli Cichopek.Wrr slodko pierdzaca idiotka.Faj nie jak jest sie milym i woglle bo sama taka ejstem ale bez przesady!Wogole wszedzie sie pcha.To popisuje sie tancem ,gdzie moim zdaniem sa osoby,gdzie duzo lepiej tancza,a teraz w tym programie „Jak oni spiewaja” o jezu.. 😕 Nie cierpie tez wrednej tej laborantki co nowa wariuje na punkcie tez glupka Artura.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " M jak miłóżć"

Przewiń na górę