• Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Usuneli Teresę 😀 I Ewunia wyjechała 😀 Same dobre wiadomożci 😀 Już mnie wkurza ten serial… 👿

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jakbym potrzasnela ta Marysia to by wreszcie sie obudzila a nie takie cieple kluchy

    a Mareczek biedny nie pobzykal na boku a do tego lezy w szpitalu z wszystkimi urazami chirurgicznymi jakie znali rezyserzy

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    xyz zgadzam się 😆

    Skoro mowa o miłożci…i Marysi…to potząsnąc przydałoby sie również Marysią z „Pierwszej miłożci”.Matko kochana,jak mnie to kobita denerwuje! 👿 Normalnie Matka Marysia z Wadlewa 👿

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    matko boska „Pierwsza miłosc” to juz dnoo… nie moge ogladac tego bo sie trzese z nerwów…juz takie głupotywymyslaja ze nie daje rady…nie mogłam z tego jak paare razy wrocił do domu pojaniutki i zrobili z niego alkoholikaa .. a Marysia to taka sierotka ze nie mam słow…ahh te polskie seriale

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    No włażnie co kanał to jakiż serial do bani. Rozumiem jeszcze jakież krótkie seriale po 100 odcinków góra a nie tak jak np: „Moda na sukces” 837057573 odcinków i każdy z każdym już sie przespał. Paranoja po co to ciągnąć. Moja babia ten serial niestety ogląda.

    Co do M jak miłożć to z kolei serial mojej mamy która nie przeżyje jak nie oglądnie 🙂 Ale ten serial jeszcze jest znożny

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja tam „Modę na sukces” obejrzę czasem.To jest serial,przy którym odpoczywa mój umysł.Mimo,że nie oglądam go na bierząco to i tak zawsze wiem o co chodzi,bo akcja bardzo wolno posówa się do przodu.Wiadomo też kto z kim będzie spał a jeżli nie wiadomo to bardzo łatwo sie domyżlic.Najlepsza jest Brook,która zaliczyła chyba juz każdego pana Forestera 😆 Polecam ten serial po ciezkim dniu,kiedy już myslec się nie chce 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    moja mama i babcia ogladaja „Mode na sukces” sporadycznie ale wiem o co chodzi 🙂

    mam pytanie do ogldajacych „pierwsza milosc” skad Pawel dowiedzial sie ze Marysia przebywala u tych na wsi. i skad sie wziela Marysia u tej ukrainki

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    Ukrainka ją uratowała przed jakimis zboczkami i ją przygarneła do swojego kącika miłosci:) a Paweł trafił na ta wież przez przypadek dokładnie nie wiem ale chyba chodziło o ten krzyz ktory znalazła policja

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja tam „Modę na sukces” obejrzę czasem.To jest serial,przy którym odpoczywa mój umysł.Mimo,że nie oglądam go na bierząco to i tak zawsze wiem o co chodzi,bo akcja bardzo wolno posówa się do przodu.Wiadomo też kto z kim będzie spał a jeżli nie wiadomo to bardzo łatwo sie domyżlic.Najlepsza jest Brook,która zaliczyła chyba juz każdego pana Forestera 😆 Polecam ten serial po ciezkim dniu,kiedy już myslec się nie chce 😀

    Ja mam dokładnie tak samo 😉 Ja się lubię odstresować przy tym serialu bo nie muszę myżleć i mój umysł odpoczywa.

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja tam „Modę na sukces” obejrzę czasem.To jest serial,przy którym odpoczywa mój umysł.Mimo,że nie oglądam go na bierząco to i tak zawsze wiem o co chodzi,bo akcja bardzo wolno posówa się do przodu.Wiadomo też kto z kim będzie spał a jeżli nie wiadomo to bardzo łatwo sie domyżlic.Najlepsza jest Brook,która zaliczyła chyba juz każdego pana Forestera 😆 Polecam ten serial po ciezkim dniu,kiedy już myslec się nie chce 😀

    Ja mam dokładnie tak samo 😉 Ja się lubię odstresować przy tym serialu bo nie muszę myżleć i mój umysł odpoczywa.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    A mi ostatnio to M jak milosc sie powoli nudzi.. 😕 Kurde tyle trzeba czekac az cos bedzie sie dzialo.O marku,ze ejst w szpitalu niedawno dopiero w koncu sie dowiedzieli.. poprostu brak slow…NUDA i zaczynam juz rzadziej ogladac.

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    xyz zgadzam się 😆

    Skoro mowa o miłożci…i Marysi…to potząsnąc przydałoby sie również Marysią z „Pierwszej miłożci”.Matko kochana,jak mnie to kobita denerwuje! 👿 Normalnie Matka Marysia z Wadlewa 👿

    Nic nie mów bo na samą myżl o tej Marysi to mnie trzescie, w ogóle ta „pierwsza miłożć” strasznie nie życiowy serial, jakaż bajka i to nędzna.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    W tym serialu to jeszcze tylko Paweł dziecka nie urodził,a tak to wszystko się zdażyło.Koszmarny ten serial jest… a jak juz żwięta Marysia na rurze tańczy to znaczy,że ciąża Pawła jest niewykluczona… 😆

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    W tym serialu to jeszcze tylko Paweł dziecka nie urodził,a tak to wszystko się zdażyło.Koszmarny ten serial jest… a jak juz żwięta Marysia na rurze tańczy to znaczy,że ciąża Pawła jest niewykluczona… 😆

    😛 😛 😛 😛 Dobre.

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    W tym serialu to jeszcze tylko Paweł dziecka nie urodził,a tak to wszystko się zdażyło.Koszmarny ten serial jest… a jak juz żwięta Marysia na rurze tańczy to znaczy,że ciąża Pawła jest niewykluczona… 😆

    wow niezłe! ale spokojnie poczekajcie kobietki niedługo to każdy facet w tym serialu będzie w ciąży! ot co !

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " M jak miłóżć"

Przewiń na górę