• Autor
    Odp.
  • xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    dziewczyny no ale „Mody na sukces” nie powtarzaja. 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Kurcze xyz jakby mieli jeszcze powtarzac „Mode na sukces” to juz by ludzie chyba tego nie wytrzymali psychicznie hehe Ale czytałam gdzies ze jeszcze zostalo do konca ok 1700 odcinków[!]

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    „Moda na sukces” to jest kultowy serial,który na pewno jest oglądany przez trzy pokolenia(no moze w porywach do czterech 😆 ) 😀
    A tak apropo… Brook znów zarywa do Ridge’a 😯 ma kobita zdrowie! 😆

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    hmmm a jakby ktos sprobowal tak zrobic drzewo genealogiczne bohaterow „mody na sukces”…ale bylby gaszcz ;D

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    tylko co z bruk, przy którym z foresterów ją postawić – przy każdym? a gwiazdką zaznaczyć że to jedna i ta sama 🙂

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    no a, co powiecie o serialu, który leciał na TVN ” Magda M ” to dopiero był koszmar, ta cała Magda zaczęła mnie wkurzać… a już nie wspomnę o ” Klanie ” który dogania ” modę na sukses „, muszę Wam powiedzieć, że nasi reżycerzy nie potrafią kręcić, absolutnie nie!!!
    Tak samo było z ” Kryminalnymi ” tak dobrze zapowiadał się ten serial, no i, co?? teraz to już tylko dno!!
    I jak te zaporzyczone z ” dzikiego ” zachodu, są w miare dobre, zwłaszcza ” Hela w opałach ” bo nasza ” Niania ” raczej w niczym się nie popisała. 😉
    A Jeżli chodzi o ” M jak Miłożć ” a, co powiecie o tej Gosi?? przecież Ona jest pokręcona, najpierw biednych chłopaków przyciąga do siebie, a jak Jej się Oni znudzą, to zaczyna od Nich uciekać.. czy to nie jest pokręcone?? No i nie mogę zcierpieć tego Piotrka i Kingi!! ten Ich związek jest za bardzo przereklamowany już!! ( aż mnie mdli patrząc na Ich cudowną miłożć ) NA LITOśĆ, PRZECIEŻ TAKIEJ NIE MA W REALU!! -!
    Kto pisze te senariusze!?? :}}

    malena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    seriale typu klan, zlotopolscy, moda na sukces leca bo leca i nie zwracam na nie uwagi.. wydaje misi e ze one leca od zawsze…:) magda m. wedlug mnie powinna zakonczyc sie po pierwszej serii ale ovczywiscie w polsce jest takz e jak cos sie spodoba to trzeba do oporu ciagnac az nikt nie ma juz checi tego ogladac.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Magda M hmm obejrzałam 1 sezon. później uznałam że nudne i objżałam ostatni odcinek. Chyba wiele nie przegapiłam 🙂

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Magda M hmm obejrzałam 1 sezon. później uznałam że nudne i objżałam ostatni odcinek. Chyba wiele nie przegapiłam 🙂

    Absolutnie NIE!! 😆 😆

    malena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    ja ogladalam magde m. prznaje sie pierwszy sezon z ciekawoscia.. potem jednym okiem jak bylam w domu.. ale hmm.. nie nic nie przegapilas.. no nie liczac tych spojrzen i westchnien.. i rozmyslan ktore trwaly ponad 60% jednego odcinka

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Magda M. jest straszna.To taka mimoza,która nie wie czego chce.Uczepiła się tego Piotra i żadnego innego faceta nie chce tylko jego.Dla mnie ten serial był denny i w zasadzie to o niczym.I tak było wiadomo jak się skończy.Zdecydowanie wole „Modę na sukces” 😆

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Co do Mody na sukces. Ciekawe jak ostatecznie zakończą zdjęcia na planie z tą ruda Spectra. Bo nie żyje – zmarła chyba na raka.

    Co do dalszych odcinków i ich losów. Mojej mamie powiedział ktoż kto oglądał to na innej stacji zagranicznej, że Bruk będzie w związku z Dikonem i będą mieli dziecko.
    Wątpię czy to prawda ale jeżli tak – to już nic mnie w tym serialu nie zaskoczy

    malena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    „moda na sukces” mnie przeraza wydaje sie ze on leci od zawsze.. jeszce nas przeyje:P:P:P

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    A słyszałyżcie dziewczyny, że ” Magdę M ” ma zastąpić jeszcze gorszy serial!? 😀

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Ogladalam „magde M” sporadycznie, jak trafilam to lecialo, ale bez fajerwerkow. Z calego serialu (z drugiej serii) najbardziej podobal mi sie ten malowniczy dom w Zakopanem…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " M jak miłóżć"

Przewiń na górę