• Autor
    Odp.
  • Strzala
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Kiedy wychodzę z domu robię makijaż – tusz do rzęs i podkład to najważniejsze kosmetyki.

    marta_wiga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Kiedy wychodzę z domu robię makijaż – tusz do rzęs i podkład to najważniejsze kosmetyki.

    Dobrze dobrany podkład i wytuszowane rzęsa, a twarz od razu inaczej wygląda. Mi rzadko się zdarza wyjżć z domu bez pomalowanych rzęs. Pewnie dlatego, że ich naturalny kolor jest bardzo jasny i prawie ich nie widać jeżli są niepomalowane.

    myszka miki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Pracuję jako wizażystka więc makijaż towarzyszy mi każdego dnia.
    Nie zawsze jest to make up jak z okładki 🙂
    Często wystarcza mi samo podkład i tusz do rzęs.

    Neytiri
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Jako wisażystka i kosmetolog, zawsze musze wyglądać ładnie i schludnie. Nie mogę sobie pozwolić na jakież wypryski na twarzy… niestety jeżeli się pracuje w takim zawodzie to jest się pod ciągłym okiem klientów.
    Dlatego tez nie wyobrażam sobie wyjżcia bez makijażu… a poza tym tak długo się już maluje, że chyba nikt ze znajomych by mnie nie poznał… 😛

    SklepKokosowyPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    jestem zdania, że kobieta powinna malować się za równo na co dzień jak i na większe wyjżcia czy okazję. Na co dzień może to być makijaż raczej taki bardziej delikatny tylko podkreżlający walory.

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Nie przesadzam z makijażem, ale wolę być jednak zwykle umalowana. Stawiam na dobry tusz do rzęs, podkład i puder. Mam cerę naczynkową, więc zależy mi dobrym pokryciu wszystkich zaczerwienionych miejsc. Muszę się zresztą pochwalić, że ostatnio udało mi się kupić mój ulubiony podkład MUS z niemal 60% obniżką na stronie Złotych Wyprzedaży i jestem po prostu wniebowzięta :D. Zawsze wręcz boli mnie ręka, kiedy sięgam po portfel i muszę wydać na ten podkład około 70zł 😀

    ewwcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja makijaż robię tylko jak wychodzę. Na co dzień staram się aby był bardzo delikatny. Mocniejszy robię jak wychodzę na imprezę. Uważam, że skóra też powinna mieć czas na odpoczynek od kosmetyków. Na pytanie czy wolę z makijażem czy bez odpowiem bez, ale nie zawsze się da 🙂

    sylwia441
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Ja bez makijażu lecz nie wyglądam tak ładnie jak z makijażem.

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    beż makijażu to tylko w domku :):)

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Czasem zdarzy mi się wyjżć bez makijażu,ale to rzadko kiedy mam jakież luźne spotkanie ze znajomymi czy jak idę na rower,tam makijaż tylko przeszkadza.Generalnie jednak zawsze delikatnie się maluję.

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Nie jestem jakas tam szkarada zeby nie wyjsc bez makijazu, jednak o wile lepiej czuje sie umalowana 😛 Ostatnio bardzo polubilam makijaz brwi, ogolnie dzieki brwiom twarz wyglada zupelnie inaczej 😛 Długo szukałam „tego jedynego” az trafilam na zestaw eyebrow styling kit od marki golden rose, ktora ogolnie jest wyspecjalizowana w produktach do brwi. Wosk swietnie sobie radzi z nadawaniem ksztaltu, natomiast trwale i niee osypujace sie pudry pieknie osiadaja miedzy wloskami tworzac idealna brew.

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Potrafie wyjsc z domu bez makijazu, jednak umalowana czuje sie zdecydowanie lepiej, lubie podkreslic oko i zatuszowac niedoskonalosci na twarzy, rozpromienic ja. Moim absolutnym minimum jest BB Cream Beauty Balm, ktory wlasnie fajnie rozpromienia cere i generalnie jako jeden z niewielu kremow BB mi podpasowal. POtrafie obejsc sie bez kredki, pomadki czy nawet maskary, ale na twarzy musze cos miec 😉

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    dla mnie minimum to rzęsy i podkład no i błyszczyk. Bez makijażu czuję się fatalnie, szczególnie, że mam mnóstwo popękanych naczynek

    Izka3008
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Delikatny ale zawsze. Na cieplejsze dni nakładam tylko krem bb i puder. Ostatnio właśnie dostałam w prezencie puder Tokyo z Bikora i bardzo fajnie sobie on radzi. Ładnie matuje, nie zostawia maski! Do tego jakiś błyszczyk no i oczywiście tusz!

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    tusz i wystylizowane brwi musz byc. Ja bez tego to ani rusz. Brwi są bardzo ważne dla ogólnego wyglądu całej twarzy, jest to cały czas utrzymujący się trend. Uzywam zestawu z GR, eyebrow styling kit i nie zamienie go na nic innego. Wosk super nadaje ksztalt, a cieniami mozna w fajny sposob wycieniowac, lekko przyciemnic i wypelnic luki mjac trwaly i naturalny efekt.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Makijaz czy bez makijazu?"

Przewiń na górę