• Autor
    Odp.
  • tomek6667
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Ja nie robie sobie makijazu podobam się sobie taki jaki jestem xD

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    chyba lepiej sie czuje w makijazu. ale nie zawsze sie maluje, bo moj mezczyzna zdecydowanie woli mnie jak jestem bez[/u]

    Jessi663
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 98
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja nie robie sobie makijazu podobam się sobie taki jaki jestem xD

    no i super : D Pozdrawiam 🙂 🙂 🙂

    fureur
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Generalnie preferuję makijaż 🙂

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    jak gdzies wychodze maluje sie zawsze,natomiast jak siedze w domu nakladam tylko krem matujacy na buzie, 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    na wyjżcie maluję się zawsze, ale to nie zewzględu na to, że bez makijażu ludziom się nie pokażę. po prostu kocham rytuał wykonywania makijażu! i robię to dla czystej przyjemnożci. czuję się wtedy dobrze. i równie dobrze czuję się bez makijażu 🙂

    Candy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Podobie jak reszta.. jesli gdzies wychodzę, to makijaz jest obowiazkowy.
    Gdy jestem w domu.. wystarczy mi tylko krem nawilżający + lekki podkład z Nivey young. Do tego lekko machnąć rzęsy maskarą :).
    Ale tak jak wszystkie.. kocham robić makijaż.. myżlę, ze już takie po prostu jesteżmy 🙂 i mimo, ze nie musimy się upiększać- robimy to.! 🙂
    Dlatego gdy gdzies wychodzę i jest to chociażby szkoła robię pełny make up. :).. fluid, maskara, konturowka, kredka do oczu, błuszczyk, rzadziej cienie.. (pewnie to stąd, ze chodzę z 25 chłopakami do klasy.! – taki kierunek:P)

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    zawsze bardzo delikatny

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    Ja uwielbiam nie miec makijazu,ale ze mam taka prace jaka mam,to musze miez makijaz,ale jak tylko mam wolne to nie maluje sie,ale jak wychodze gdzies z chłopakiem to makijaż owszem,ale delikatny.

    moris
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    J zawsze jak wychodze to mam przynajmniej ten tusz do rzęs „na sobie”

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    nie lubie wychodzić z domu bez makijażu.
    w zimie staram się mieć podkład i mocno wytuszowane rzęsy
    latem wystarczą tylko rzęsy i korektor jeżeli cos jest nieładnego
    zdaża się że czasem wyjde bez makijażu ale to rzadko i bardzo blisko domu, gdy jestem w domu to sie nie maluję, no chyba że jest u mnie mój chłopak to wtedy makijaż jest

    Renare
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Oczywiżcie, że z makijażem! Lubię go robić, lubię cały ten rytuał:)

    metixii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    w domu to przeważnie bez makijażu jestem,chyba że ma ktoż przyjsc to sie maluje.a jak mam wyjżc z domu to bez makijażu wole sie nie pokazywac-w nim czuje sie najlepiej

    zuziaa88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    bez makijażu do ludzi nie wychodzę:P Nie mam jakiejż brzydkiej cery i nie muszę maskować za dużo, po prostu z makijażem czuję się pewniej…

    yoko111
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja też kiedyż myżlałam że bez makijażu nigdzie nie wychodzę, ale ostatnio tak jakoż dobrze poczułam się sama ze sobą, że po prostu miałam iżć na ważne spotkanie i myżlałam że jestem pomalowana, a później przed samym wyjżciem zobaczyłam, że jednak nie jestem pomalowana… ale mój TŻ przekonuje mnie że jednak jest mi dobrze bez makijażu!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Makijaz czy bez makijazu?"

Przewiń na górę