• Autor
    Odp.
  • Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja mam terez rozowy…
    ale planuje moze jasne zielony(pastela) calosc sciany…. na scianie „pustej” chce zrobic dwa paski jeden cieniutki drugi grubszy z ciemnego zielonego.. widzialam u mojego kuzyna i ladnie wyglada.. tylko ze oni maja bez sciany, paski bordo

    tutaj maja bardzo fajne zdjęcia z aranżacjami, fakt że to aranżacje dzieicęce ale wystarczy wyrzucic ze zdjeć zabarki i juz jak dla dorosłych [usunięto_link] ja tez się włażnie inspiruje takimi rzeczami, raz ze lubi edwa ze jest fajnie poogladac ciekawe realizacje..:) jupi

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    @aldona.s wrote:

    U mnie już po malowaniu 😀 teraz mogę się cieszyć ładnym wnętrzem. Najwięcej się zeszło z wyborem kolorów, bo co innego mi a co innego mężowi się podobało. Ale ostatecznie udało nam się dojżć do porozumienia. Kupiliżmy cztery różne kolory tych barw natury żnieżki, w takich czarnych, kwadratowych wiaderkach i jesteżmy bardzo zadowoleni z osiągniętego rezultatu.

    a weź pokasz zdjecia jak teraz masz zrobione.. plis:)

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja bym sobie chciała walnąć w pokoju błękitny sufit i jasno-żółte żciany…

    uh można kogos zabic takim zestawieniem.. pomysl moz eo architekcie wnetrz..to ci dobrze zrobi..

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ale błękit musiałby sprawiać wrażenie jeszcze jażniejszego niż żółć… Z tego co się orientuję to bardziej wyrazisty kolor sufitu potrafi optycznie przytłoczyć pomieszczenie…
    Ale połączenie ładne 🙂 Też mi się podoba ten kontrast 🙂

    tak to sie maluje hustawki na placach zabaw.. co wy chcecie zrobic…

    Libra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Łoo, fajnie brzmi 🙂 Lubię takie pustynne klimaty 🙂 Ja mam delikatną żółć i nie robi jaskrawego wrażenia, ale to pewnie kwestia odcienia i nasycenia farby…

    no to umarłam

    Sylwia Gorska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Według mnie najlepszy kolor to zieleń, niebieski ale one nie zawsze ze sobą ładnie wyglądają. To zależy od różnych czynników. A poza tym to jeszcze jakiż fiolet 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Malowanie"

Przewiń na górę