• Autor
    Odp.
  • japonka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Słyszałyscie dziewczyny o tym??stymulowanie twarzy (elektrostymulacja).Ponoc fajnie ujędrnia i wzmacnia mięsnie twarzy.Na ciało zabiegi znam ale na twarz jeszcze nie próbowałam.Jestem ciekawa opini. znalazlam taka informacje
    MIKROLIFTING TWARZY “ jest to zabieg ujędrniający twarz, który polecamy szczególnie w przypadku opadających policzków, powiek, podwójnego podbródka, oraz tzw. worków pod oczami. Dzięki niemu następuje zredukowanie tkanki tłuszczowej i obrzęków, zwiększa się jędrnożć i elastycznożć skóry oraz następuje redukcja zmarszczek.

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Mikrolifting to dożć fajny zabieg, jednak by efekty były naprawdę dobre, warto uzupełnić go zabiegiem laserowym. Sam w sobie, faktycznie powoduje likwidacje obrzęków i udrażnia mikrokrączenie wpływając na elastycznożć i napięcie skóry. Większych efektów jednak brak;) Dlatego bardziej polecam go jako jeden z elementów terapii łączonej.

    japonka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Skusiłam sie i wziełam serie 10 wejsć.Jestem bardzo zadowolona.Ujędrniona,wzmocniona,zmarszczki jakby zredukowane!!I bardzo ważne dziewczyny jest to ze bardzooo jest przyjemny ten masaż!!Miałam elektrody na twarzy i maszyna wysyłała impulsy.Oj polecam,polecam

    julka000
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    a slyszalas moze o kremie przeciwzmarszczkowym na dzien i na noc firy dermika ? Kolezanka mnie namowila zebym go wyprobowala, mowila ze podobno po jego regularnym stotowaniu lifting juz nie bedzie potrzebny. ja jak narazie stosuje go okolo 2 tygodnie i efekty juz sa bardzo widoczne, Skora stala sie bardziej jedrna, zmarszczi powoli znikaja i czuje tak jakby byla bardziej napieta i nawilzona, wiec goraco polecam, Koszt kremu to kolo 75zl i mozna go kupic przez sms

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    Der-med, mogła byż polecić jakiż zabieg nie tyle na zmarszczki co na takie worki pod oczami spowodowane długim siedzeniem prze monitorem,
    mam wrażenie że od pracy przy komputerze bardzo zestarzała mi się twarz a szczególnie mam takie podpuchnięte worki pod oczami 😥

    napisz też co sądzisz o zabiegu mikrodembrazji, czy ten zabieg pomoże na zmarszczki i na rozszerzone pory? bo pewnie na te podpuchnięte worki pod oczami nic nie da ?

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    W więc tak – odpowiadając na pierwsze pytanie:
    Jest kilka dobrych zabiegów, ktore mozna wykonać. Pierwszy to po prostu zabiegi na bazie specjalistycznych preperatów uzupełnione delikatnym drenażemi limfatycznym, który zniweluje obrzeki oraz zasinienia;) Zastosowane kosmetyki napna skórę, wygładza drobne zmarszczki oraz odżwieżą spojrzenie. Na oczy możemy tez położyć maski pielęgnacyjne na bazie kolagenu. Ogólnie całą twarz odmłodza i odzywia zabiegi nalezące do tak zwanej grypy kriozabiegów – Cryolif oraz Cryodermie dają błyskawicze efekty! Pozostają jeszcze kuracje wypełniaczami – a więc botox lub kwas hialuronowy- juz typowo na zmarszczki. Zabiegi te są skuteczne nawet w okolicy delikatnej skóry oczu.

    Co do mikrodermabrazji -Zabieg faktycznie zmiejsza pory, ogranicza łojotok, poprawia (wyrównuje)koloryt cery, rozjażnia przebarwienia, spłyca blizny i likwiduje drobne zmarszczki. Nie wykonujemy go w okolicach oczu. Mikrodermabrazja to peeling mechaniczny – możliwe jest więc bardzo głebokie żcieranie naskurka – wazne by zabieg był poprzedzony konsultacja z dermatologiem – skóra po zabiegu jest wrażliwa, nalezy o nia odpowienio dbać. Jezeli chcesz oczyżcić twarz, nieco mniej radykalnie to moge z reką na sercu polecic peeling kwasami – w tym przypadku mozliwa jest regulacja poziomu złuszczenia naskórka a sam zabieg ładnie wygładza, odżwieża i odżywia skórę;)

    japonka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ale dlaczego nie piszemy o mikroliftingu twarzy.Ja byłam na kawitacji na mikroderma na masazach ultradzwiękami i najbardziej chwale sobie mikrolifting ( czyli ta elektrostymulacja twarzy).Uważam ze stanowczo za mało o niej sie pisze i gro kobiet jej po prostu nie zna.Moje znajome robily wielkie oczy na ten zabieg
    pozdrawiam

    HighHills
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Czy ja wiem czy nie zna…włażciwie teraz wiele salonów ma w ofercie elektrostymulację, także stałe klientki na pewno znają ten zabieg. Ja z niego co prawda nie korzystałam, ale moja mama zafundowała sobie takie dopieszczenie w LaLumiere – zwykle chodziła tam do fryzjera, zagadała się podczas robienia fryzury i fryzjerka zaczęła coż o elektrostymulacji. No i tak się mamużka dowiedziała. Skorzystała i bardzo sobie chwali, więc z czasem pewnie będzie się mówiło o tym więcej i więcej.

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    A słyszałyżcie o zabiegu Beautytek ?
    To jakaż aparatura, która można zrobić liftingi odmłodzenie twarzy, biustu, posladków itp., zwalczyć cellulit, i ogólnie ujędrnić skóre.
    wiecie jak to działa ???? czy to coż podobnego do tego mikroliftingu?

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Pierwszy raz słyszę o takim zabiegu. O mikroliftingu już parę razy słyszałam aczkolwiek nie miałam ani przyjemnożci, ani potrzeby robienia sobie takiego. Narazie zmarszczek jeszcze nie mam na twarzy ale mimiczne pewnie niedługo się pojawią bo za dużo się żmieje 😉

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Jeżli idzie o zabiegi, które dają efekt odmładzający, to ja znam wypełnienie kwasem hialuronowym (no i botox oczywiżcie). Można w niesamowity sposób poprawić w ten sposób buzię. A nawet nie tylko, bo i usta w ten sposób się powiększa, czy poprawia kontur ust, np. podnosi opadające kąciki ust.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja teraz duzo czytałam o troszke innym sposbie na gładką i odmłodzoną buzie, a mianowicie o zabiegu z użyciem kwasu polimlekowego (preparatem SCULPTRA).
    I mysle ze jeżli przyjdzie czas to naprawde powaznie sie nad tym bezoperacyjnym zabiegiem zastanowie.A może któras z Was o nim słyszala ?

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    ja nie…sporo jest tych metod i trudno wybrać najbardziej odpowiednią ;/

    a ten beautytek jak pogrzebałam o nim w necie to wygląda zachęcająco [usunięto_link]

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Moja mama to robiła, miała opadające policzki i wyglądała jak chomik. Zawsze miała kompleks na tym punkcie, w sumie nie wiem czemu tak długo zwlekała. Zabieg kosztował ją 1200 zł. Poprawiła sobie do tego kontur ust i strasznie jej się buzia na korzyżć zmieniła. Ale też na fajnego lekarza trafiła, w Zielonej Górze, Marcin Wiatroszak. Odradził jej robienie tradycyjnego liftingu i chyba dobrze się stało.

    odchudzanie80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    POLECAM ZABIEGI FOCUS RF +
    TANIA ALTERNATYWA DLA SKALPELA
    506 141 601

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mikrolifting twarzy"

Przewiń na górę