• Autor
    Odp.
  • MEISJE
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Mysle ze to nie w porzadku ze tak postapil-mogl postawic sprawe jasno-albo z partnerka albo wcale nie pojdzie

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Jeżeli chodzi o wesela, to ja jestem ekspertką, a włażciwie mój chłopak, który był z 2 koleżankami na dwóch weselach. Przyzwoliłam, ale to już inna sprawa. Natomiast, gdyby to on był zaproszony, to na pewno by mnie wziął. A jeżeli dostałby jednoosobowe zaproszenie, to musiałby załatwić też dla mnie, bo albo jestesmy razem albo on robi za singla…

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    A moze tam bedzie jakas dziewczyna bez pary i chcialby ja wyrwac tak tez moze byc

    maju
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    uwazam, ze jezeli facet jest dojrzaly i mysli powaznie o Tobie to nie poszedlby tam sam… no chyba,ze odpowiadaja mu imprezy, w ktorych przybiera role singla 😕

    klara_veritas
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    ja też kiedyż dostałam zaproszenie na wesele i to widniałam na nim…. OLABOGA z rodzicami.. a byłam wtedy juz w stałym związku z moim narzeczonym. Otwarcie powiedziałam państwu młodym, że nie przyjde, bo nie bedę tańczyć sama. Moi rodzice tez nie poszli, no i dodatkowo połowa rodziny też nie poszła gdy otrzymała takie zaproszenia.. 🙂

    Krótko mówiąc swoim posunięciem odstraszyli połowę gożci. 🙂

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    powinien zaopiniować do Państwa Młodych, ze nie pójdzie bez CIebie ( punkty by sobie nabił u Ciebie).

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    eeeej tego sie czytac nie da.. Owszem, glupio ze jej nie bierze, ze chce isc sam. Ale bez przesady. Jak ja dostalam zaproszenie na 1 osobe na wesele dalekiego wojka, ktory ma 40 lat i byla ta kameralna impreza, tylko moja rodzina to tez poszlam SAMA i nie bylo w tym NIC DZIWNEGO.

    Zalezy czyje to wesele i jak duzo ma byc tam osob. A wy juz „sam nie powinien isc”.
    A moze autorka postu nie jest dlugo z facetem? To rowniez byloby wytlumaczenie..

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    z tym ze moj facet jest moja rodzina. NAJBLIZSZA.
    i kazdy moj wUjek jest na tyle inteligentny, zeby ten prosty fakt zrozumiec. w dodatku kazdy z nich ma na tyle klasy, zeby wiedziec, ze pelnoletnicz czlonkow rodziny po prostu wypada zaprosic z osoba towarzyszaca.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Ja się spotkałam już raz z czymż takim. Zostałam zaproszona na wesele bez osoby toważyszącej. Ok – miałam wtedy 17 lat (niby niepełnoletnia), ale czy to znaczyło, że będę biegać z maluchami po sali podrzucając baloniki?:D Nie! Chciałam się bawić, tak jak pozostali. Odmówiłam i nie kryłam powodu. W związku z powyższym para młoda zaczęła mi się tłumaczyć, ze (niby) przeoczyli to i zaprosili mnie od razu z osobą toważyszącą.

    Niektórzy nie dają zaproszeń z osobą toważyszącą dla osób, które są singlami. Niesamowicie mnie to wkurza. To jest szczyt prostactwa i koniec!

    Natomiast jeżli chodzi o Twojego faceta to też jest to szczyt prostactwa z jego strony. Jeszcze Ci się tłumaczy ” no ale dostałem zaproszenie tylko dla jednej osoby”. Ojojjo jaki biedny. Cholera, przecież on sam powinien zostać urażony, ze pominęto jego partnerke? A koleż jeszcze tłumaczy pare młodą przed Tobą i godzi się na pojżcie samemu?

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Nawet jeżli już tak się stało, idzie sam, to Ty też gdzież idź, nie siedź jak d*** wołowa w domu, tylko wyjdź i też się baw.

    Fantazja45
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja w razie czego problemu nie mam (nawet na przyszłosc), tak jak pisałam kupe czasu temu na forum, wynajełam fajnego faceta dobrze sie bawiłam i było z głowy …

    😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Byłoby się czym martwić, gdyby dostał normalne zaproszenie z osobą towarzyszącą a mimo to nie zabrałby Cię ze sobą. Wtedy miałabyż prawo nawet poważnie porozmawiać z nim, kim włażciwie dla niego jesteż etc.
    Ale znasz już powód dlaczego idzie sam i to nie jest ewidentnie jego wina. Oczywiżcie mógłby poprosić parę młodą o drugie zaproszenie, albo coż w tym stylu, temu nie zaprzeczam. Ale trzeba rozważyć parę faktów – jak długo jesteżcie ze sobą i jaki charakter ma to wesele. Ktoż już tu napisał o kameralnej imprezie (przepraszam, że nie zapamiętałam nicku) i ma rację. Może kogoż nie stać na weselicho na niewiadomo ile osób i zapraszają grono najbliższych?
    Poza tym też nie ma co oczekiwać od niego, że odmówi przyjżcia na wesele tylko dlatego, że ktoż Cię nie zaprosił, bo może to jakiż bliski znajomy, czy coż. Nie popadajmy w paranoję od razu.

    Margarita
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Wydaje mi się, że niepowinno się dawać pojedynczych zaproszeń.
    Jesli dzieci to z rodzicami, jeżli młóodzież taka młodsza ( tak mniej wiecej do 15 lat) też z rodzicami, a jeżli starsi to z osobami towarzyszacymi, tak mi się wydaje.

    ja od 16 roku zycia dostawałam zaproszenia z osobaą towarzysząca.

    Jakbym dostała pojedyńcze zaproszenie to bym wcale nie poszła.

    Mariusz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    nieważne czy powinno się dawać pojedyncze zaproszenia czy nie .
    Albo facet cię olewa albo jakaż sierotka jest zaproszenia dla swojej
    dziewczyny nie potrafi załatwić a może się ciebie wstydzi ( jakaż elita będzie ) ? Jak dostał zaproszenie to do obcych nie idzie pogadać z młodymi postawić sprawę jasno wszystko daje się załatwić 😀

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    hahahahahahhahhahahha
    Ale się użmiałam :):):)
    każdy kto chociaż raz był na weselu to wie, że zaprasza się zawsze z osobą towarzyszącą bez znaczenia, czy wesele jest na 3 osoby bądź nawet 200.
    Ja bym nie przyszła sama, gdybym była z kimż w związku – sory, ale dla mnie w ogóle takie rzeczy są nie do pomyżlenia…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " moj facet idzie sam na wesele:("

Przewiń na górę