• Autor
    Odp.
  • magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Jakbym ja dostala zaproszenie bez osoby towarzyszacej to tez bym nie poszla,chociaz moj M by mnie namawial,zebym poszla jak chce,bo nie lubi wesel.Musisz go wprost zapytac dlaczego Ci nie zaproponowal pojscia razem?,u nas to jest oczywiste,ze idziemy razem i nie musimy sobie proponowac.pozdrawiam!

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    ja tak jak większożć, nie poszłabym na wesele bez osoby towarzyszącej 🙂
    Chociaż jeszcze mi się nie zdarzyła taka sytuacja …

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Chociaż jeszcze mi się nie zdarzyła taka sytuacja …

    Dziwne, jeszcze o czymż takim nie słyszałem, by zapraszać w pojedynkę… A może zapraszający nie wiedzą o tym, że jesteż z kimż w związku lub źle się wyrazili? Jako facet, zadzwiniłbym do narzeczonych i powiedział, że albo pójdziemy razem, albo nie idę w ogóle… No ale Tobie to chyba trudniej…

    PS. Wow, sorry, teraz dotarło do mnie, że Twój facet nie bierze Cię na to wesele… Czy on jest naprawdę Twój? Wiesz, z szacunku do Ciebie nie powiem, co o nim myżlę!

    plasko_buta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    z jednej strony jest to przykre, ale z drugiej to jesli dostal zaproszenie bez osoby towarzyszacej to ma obrazic sie i nie isc na slub? moze zrobic przykrosc w ten sposob parze ktora go zaprosila…

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    to moze pojsc ze swoja dziewczyna na slub tylko,a wesele sobie odpuszcza i bedzie mlodej parze mniej przykro,wedlug mnie jesli zapraszaja to powinni z osoba towarzyszaca,wiec niech sie pozniej nie dziwia,ze ludzie nie przychodza na wesele.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    hmm… zapraszanie kogoż na żlub i wesele bez osoby towarzyszącej? toż to aż głupie jest! ja wiem, że jest kryzys.. ale bez przesady… :/

    bozenka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    no wlasnie ja zawsze mialam raczej odwrotna sytucja! za weselami nie przepadam ale juz kilkakrotnie zostalam ublagana przez kolege by z nim isc bo akurat nie ma panny a tak glupio samemu. a sama kiedys po ostrej awanturze z facetem poszlam na slub z bratem i o dziwo nikt nie nie zdziwil podejrzewam ze wieksze zainteresowanie wzbudzialabym przychodzac sama i nie mysle i zainteresowaniu mezczyzn ale ciotek;]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " moj facet idzie sam na wesele:("

Przewiń na górę