Mój facet PODRYWA FLIRTUJE z innymi kobietami. Co dalej?

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    gdhfgjgkhhli

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @joasialca wrote:

    … naprawdę był dla mnie wymarzony. Proszę pomóżcie!

    Już nie jest.A Ty następnym razem nie grzeb ludziom po cudzych rzeczach.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Niedobrze,bo grzebała komuż po rzeczach, dobrze jedynie ,że coż było na rzeczy.

    ciotka_waliwandrova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Zostaw go. Zrozumiałabym ze raz nie ukryl. Ale drugi i trzeci? Z taki frajerem nie warto byc.

    pozdrwiam

    XxKasioolaxX
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Już nie jest.A Ty następnym razem nie grzeb ludziom po cudzych rzeczach.

    po tym co przeczytałeż nadal uważasz że źle zrobiła grzebiąc mu w gg??
    Nie rozumiem tego, facet źle postąpił, a Ty widzisz winę po jej stronie bo się o tym dowiedziała.
    Wg mnie jest to bronienie takiego zachowania którego nie powinno się pochwalać.
    Ale nie od dziż wiadomo że kobiety są dojrzalsze od mężczyzn (przynajmniej w tych sprawach).
    Kobiety przynajmniej potrafią się sensownie wytłumaczyć, a nie” sorry to był żart” albo „zapomniałem Ci powiedzieć” „ona nic dla mnie nie znaczy, co z tego że zapraszałem ją na seks”.

    litożci.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Już nie jest.A Ty następnym razem nie grzeb ludziom po cudzych rzeczach.

    po tym co przeczytałeż nadal uważasz że źle zrobiła grzebiąc mu w gg??
    Nie rozumiem tego, facet źle postąpił, a Ty widzisz winę po jej stronie bo się o tym dowiedziała.
    Wg mnie jest to bronienie takiego zachowania którego nie powinno się pochwalać.
    Ale nie od dziż wiadomo że kobiety są dojrzalsze od mężczyzn (przynajmniej w tych sprawach).
    Kobiety przynajmniej potrafią się sensownie wytłumaczyć, a nie” sorry to był żart” albo „zapomniałem Ci powiedzieć” „ona nic dla mnie nie znaczy, co z tego że zapraszałem ją na seks”.

    litożci.

    A jak by nic nie znalazła? Dla mnie grzebanie po kogoż rzeczach jest niedopuszczalne w zamiarze szperania. A jego nie rozgrzeszam ,wyraźnie to napisałem. Zacznij czytać co piszę ,a nie jak każda kobieta dodajesz coż od siebie.
    Kobiety dojrzalsze , tak już to widzę hehe.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Podejrzenia można mieć zawsze ,a jak się nie sprawdzą.

    XxKasioolaxX
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    w tym wypadku się sprawdziły, nie bez powodu posiadamy naszą kobiecą intuicję.
    Zresztą od sprawdzania partnera jeszcze nikt nie umarł, a lepiej wiedzieć z kim się wiążemy.
    100% zaufanie to nic innego jak naiwnożć.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    A jeżli nic by nie było?
    Nie ma czegoż takiego jak kobieca intuicja 😉 A co do zaufania , tylko współczuć widać kiepskich ludzi spotykasz 😉

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    grzebanie w korespondencji i zdradzanie partnerki nie maja ze soba nic wspolnego
    obie czynnosci sa godne potepienia
    nie powinna grzebac
    nie powinien jej obrabiac za plecami
    tyle
    oboje sa siebie warci
    co to jest za logika? grzebanie w rzeczach jest usprawiedliwione jesli sie cos znajdzie? komunistyczna mentalnosc…

    XxKasioolaxX
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    dobra widze ze nie dotrze. adieu.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    W tym przypadku dotrzeć to powinno do Ciebie nie do Miszcza czy mnie.

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    osobiżcie nie mam nic przeciwko temu zeby moj facet sprawdzal mi
    telefon, komputer, gg, czy cokolwiek innego z prostej przyczyny
    nigdzie nie ma tam nic czego by nie wiedzial

    sama sprawdzałam mojego chlopaka na początku zwiazku – bylam jeszcze mloda heh.. mlodsza poprostu i glupia. byłam chorobliwie zazdrosna. tak bardzo ze az sama mnie to meczyło… wiedziałam ze jest to załosne, glupie i bezsensowne jednak cieżko było to przezwycięzyc. wiem ze wiele dziewczyn, szczegolnie mlodych/o niskim poczuciu wlasnej wartosci *to chyba byla przyczyna w moim przypadku, ma tak samo.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    jlljklk

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    osobiżcie nie mam nic przeciwko temu zeby moj facet sprawdzal mi
    telefon, komputer, gg, czy cokolwiek innego z prostej przyczyny
    nigdzie nie ma tam nic czego by nie wiedzial

    Ty nie masz nic przeciwko,ale robienie tego bez zgody i wiedzy oznacza kompletnie co innego.

    [usunięto_link] wrote:

    …tak bardzo ze az sama mnie to meczyło… wiedziałam ze jest to załosne, glupie i bezsensowne jednak cieżko było to przezwycięzyc. wiem ze wiele dziewczyn, szczegolnie mlodych/o niskim poczuciu wlasnej wartosci *to chyba byla przyczyna w moim przypadku, ma tak samo.

    Jakby złe rzeczy tłumaczono niskim poczuciem wartożci to połowę przestępców by trzeba było wypużcić. Brak zaufania nie tłumaczy braku szacunku do partnera. Człowiek jest wolny i za swoje czyny powinien odpowiadać, ale nie można robić złych rzeczy w odpowiedzi na złe.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mój facet PODRYWA FLIRTUJE z innymi kobietami. Co dalej?"

Przewiń na górę