• Autor
    Odp.
  • magdalenka1234
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    moje hity kosmetyczne.. a jakie są wasze? zdeterminowane pogodą czy zawsze używacie tych samych kosmetyków niezależnie np od pory roku?
    [usunięto_link]

    aska1980
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Moim hitem są niedawno odkryte naturalne kosmetyki Pat&Rub mhhh jakie cudowne. Jednak to co naturalne na prawdę jest doskonałe dla naszej skóry.
    Wszelkie naturalne olejki, masła, wyciągi z owoców sprawiają że skóra odżywa.
    Mam balsam rozgrzewający do rąk-gładziutkie, pięknie i długo pachnące rączki, nawet skórki wokół paznokci się tak nie strzępią dzięki niemu.
    Rewitalizujące masło do ciała, pachnące cytryną, żwietnie nawilża.
    Olejek do kąpieli dzięki któremu nie wychodzę z wanny z przesuszona skórą.

    magdalenka1234
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    pat&rub to chyba marka Kingi Rusin, prawda?
    muszę spróbować skoro tak zachwalasz 🙂 a gdzie można je nabyć?
    balsam i żel pod prysznic mi się zaraz kończą to może tym razem kupię sobie włażnie coż tej marki..

    klaudia84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Ja nie wiem co tak wszystkich wzieło na kosmetyki pat&rub. Sama ich używam, bo są rewelacyjne.
    Od 7 lat jestem wegetarianką i nie używam nic co było testowane na zwierzakach i ma w swoim składzie „chemie”……..wiem, wiem, wiele osób powie, że nie jestem normalna, no, ale cóż 😀

    Ja mam w domu krem do stóp i balsam do ciała. Jak byłam w sephorze to kupiłam je i od tego czasu mineło jakież 2-3 miesiące a kosmetyki dalej się nie zużyły, bo nie wystarczy niewiele aby je zaaplikować na całe ciało.
    Jak znowu będę kiedyż w sephorze to kupie sobie olejek rozgrzewający do kąpieli, bo wąchalam już go i oszalałam na jego punkcie 😳 uwielbiam zapach imbiru i cynamonu, a on własnie tak pachnie 🙂

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    Szczerze mówiąc, pierwszy raz słyszę o takich kosmetykach 😉

    Letinka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Też o nich nie słyszałam nigdy i z ciekawożci poszukałam o nich informacji na stronie tych kosmetyków. Nawet ciekawie to wygląda i skład też jest ok jak na kosmetyki naturalne, tylko ta cena. Jednak wiadomo, że kosmetyki naturalne zawsze są droższe i co ważne wydajniejsze i moim zdaniem lepiej działają na naszą skórę. Ciekawe, gdzie można kupić kosmetyki Pat&Rub poza Internetem? W każdej drogerii?

    magdalenka1234
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    czyli sephora.. trzeba zajrzeć.. i ten cynamon o którym klaudia84 pisze.. pycha :)[/b]
    spróbuję coż nie drogiego na początek i może dodam do mojej listy hitów.. 🙂 no a oprócz pat&rub są jeszcze jakież inne kosmetyki które tak bardzo lubicie?

    meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Dla mnie numerem jeden są kosmetyki Clinique. Zmawiam zawsze przez internet, w ELLE wyczytałam o internetowej drogerii LemonNet.pl. Czasem dzwonie do konsultantów żeby mi coż doradzili i zawsze są bardzo pomocni, ale Clinique ogólnie jest na rynku więc można sobie obejrzeć, wypróbować w sklepie tradycyjnym, a potem zamówić przez internet. Najbardziej lubię podkład z Stay True i tusz High Impact.

    klaudia84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Dziewczyny jak ktoż lubi zapach cynamonu i imbiru, to się z tym olejku zakocha 😀 A przecież imbir jest również na przeziębienie, a ten olejek jest rozgrzewający – nic tylko nalać sobie wanne wody i zanurzyć się w niej na kilkadziesiąt minut (dopóki woda nie będzie zimna 😀 😀 😀 ).

    Aromaterapia i kąpiel rozgrzewająca w jednym, a dodatkowo po niej nie trzeba używać balsamu do ciała, a i skóra pachnie poźniej kilkanażcie godzin 🙂

    Ayyo
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja uwielbiam kremy Vichy.Ostatnio przyzwyczaiłam się chyba już do Normaderm PRO MAT.Drogi kremik ale bardzo skuteczny.Matuje,nie pozostawia mi na skórze nic tłustego,szybko się wchłania.

    Oto on 😛
    [usunięto_link]

    Letinka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Też lubię kosmetyki Vichy, jednak nie zawsze mogę sobie na nie pozwolić. To juz Pat&Rub są pod tym względem lepsze, choć to inny gatunek kosmetyków. Dlaczego ciężko to porownać. Z tego co znalazłam sama kosmetyki Pat&Rub można kupić też przez Internet.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Moim największym kosmetycznym hitem są pigmenty MACa

    klaudia84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    A włażnie przypomniało mi się jeszcze odnożnie pat&rub o kremie do stóp i na szorstkie pięty czy kolana. Kosztuje niespełna 40 zl, a jest mega skuteczny. O ile mam gładkie stopy, to łokcie od prawie zawsze miałam szorstkie. Już od 2 miesięcy codziennie smaruje je włażnie tym kremem i zauważyłam różnicę. Co prawda jeszcze są tak minimalnie szorstkie, ale już nie ma porównania do tego co było wczeżniej 🙂

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Moimi hitami kosmetycznymi są perfumy i wypad do spa:) Najczężciej jeżdżę do ***************:) Mogę się tam zrelaksować podczas masażu albo poddać się zabiegom kosmetycznym, które sprawiają że czuję się piękniejsza:) Wyjazd do spa jest moim hitem kosmetycznym 🙂 A jak pogoda za oknem nie jest zbyt optymistyczna mogę sobie poprawić humor:) polecam 🙂

    arpka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Miesiąc temu firma zorganizowała nam wyjazd integracyjny do Ciechocinka – w programie były również zabiegi spa. Po raz pierwszy byłam masowana solą z dna morskiego, później algi , rewelacja…teraz co jakiż czas ponieważ nie stać mnie fundowanie sobie drogich zabiegów robię sobie własny gabinet dpa w zaciuszu domku – i tu bardzo przydaje mi się relaksacyjna linia kosmetyków pat&rub, olejek cynamonowy bomba, a kąpiel w jego oparach – z resztą same wypróbujcie 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " moje hity"

Przewiń na górę