• Autor
    Odp.
  • klaudia84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Weź pod uwagę, że nie każdego stać na „wypady do spa”, które tanie nie są, a zarobki w Polsce są takie, a nie inne.
    Ja źle nie zarabiam (nie będę pisać ile), ale i tak nie mogłabym sobie pozwolić na takie luksusy, bo rachunki same się nie opłacą, a za coż trzeba w końcu żyć.
    Co innego np. wydać nawet te 60-80 zł na bardzo dobry kosmetyk (mój faworyt to olejek cynamonowo-imbirowy pat&rub) i cieszyć się nim co najmniej miesiąc, a co innego wydać kilka stów na jednodniowy wypad do spa 😕

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Weź pod uwagę, że nie każdego stać na „wypady do spa”, które tanie nie są, a zarobki w Polsce są takie, a nie inne.
    Ja źle nie zarabiam (nie będę pisać ile), ale i tak nie mogłabym sobie pozwolić na takie luksusy, bo rachunki same się nie opłacą, a za coż trzeba w końcu żyć.
    Co innego np. wydać nawet te 60-80 zł na bardzo dobry kosmetyk (mój faworyt to olejek cynamonowo-imbirowy pat&rub) i cieszyć się nim co najmniej miesiąc, a co innego wydać kilka stów na jednodniowy wypad do spa 😕

    😯

    a niby czemu ktos ma brac pod uwage, ze innych nie stac na spa?

    stac mnie, to jade. mam w nosie innych, ich rachunki i olejek pat&rub.

    klaudia84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Jakby każde miał takie podejżcie do ludzi i do życia, to już dawno ludzie by się pozabijali. Nie ma jak bycie chamem w dodatku zapatrzonym w czubek swojego nosa, nieliczącym się z innymi ludźmi i zbający tylko, aby własna d…a miała dobrze.
    Boże uchroń żebym takich ludzi na swojej drodze nie napotykała, bo poleje się krew 😈 😈 😈

    Wiesz, możesz sobie jeździć nawet na roczne wczasy do spa – mam to gdzież, tylko nie wywyższaj się, bo to raczej nikogo nie obchodzi. A wspominany wczeżniej przeze mnie olejek pat&rub nie został zareklamowany – po prostu go używam i tyle. Nie widzę problemu, że wymieniłam go jego nazwę.

    Letinka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja włażnie je kupiłam (Pat&Rub) i już zastosowałam. Zrobiłam sobie takie małe spa we własnej łazience. Czułam się po prostu po nich jak nowonarodzona 🙂 Fajne konsystencje tychże kosmetyków i szybkie działanie to naprawdę ważne. A zapachu to coż cudownego. Dziękuję Wam dziewczyny, nie wiedziałam, że kąpiel może być jeszcze przyjemniejsza 🙂

    arpka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    a spróbuj jeszcze zapalic sobie w łazience żwieczkę Pta&rub o zapchu Cynamon-Goździk-Pomarańcza, wtedy kapiel jest jeszcze raz tak przyjemna 🙂

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    klaudia84, dlaczego obrażasz obcą Ci kobietę? To jest dopiero chamskie….

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Cały ten topic to wg mnie jeden wielki spam… Niby ma byc o kosmetycznych hitach a calosc ciagnie sie wokol kosmetykow wspominanej tu po kika razy w jednym poscie firmy Pat&Rub. A uzytkowniczki: klaudia 84 postów: 9, letinka postów: 4, arpka postów: 15, magdalenka1234 postów: 4, aska1980 postów: 10, meksykanka postów: 5… Oczywiżcie nie wliczam w to naszych stałych forumowych bywalczyń ale uważam,że to chamska,darmowa reklama uprawiana przez te panienki… Niby akurat wszystkie teraz konta na forum założyły,spotkałay się w jednym temacie,powatarzają pat&rub jak mantrę jakąż i akurat dziwnym zbiegiem okolicznożci nie wypowiadały się w żadnych innych tematach w zasadzie.
    Albo jakaż sekta albo zorganizowany spam 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Jakby każde miał takie podejżcie do ludzi i do życia, to już dawno ludzie by się pozabijali. Nie ma jak bycie chamem w dodatku zapatrzonym w czubek swojego nosa, nieliczącym się z innymi ludźmi i zbający tylko, aby własna d…a miała dobrze.
    Boże uchroń żebym takich ludzi na swojej drodze nie napotykała, bo poleje się krew 😈 😈 😈

    Wiesz, możesz sobie jeździć nawet na roczne wczasy do spa – mam to gdzież, tylko nie wywyższaj się, bo to raczej nikogo nie obchodzi. A wspominany wczeżniej przeze mnie olejek pat&rub nie został zareklamowany – po prostu go używam i tyle. Nie widzę problemu, że wymieniłam go jego nazwę.

    😯

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Jakby każde miał takie podejżcie do ludzi i do życia, to już dawno ludzie by się pozabijali. Nie ma jak bycie chamem w dodatku zapatrzonym w czubek swojego nosa, nieliczącym się z innymi ludźmi i zbający tylko, aby własna d…a miała dobrze.

    Taaa jak kogoż stać na więcej to od razu cham i egoista. Jakież to typowo polskie…

    Sama chodzę do SPA. Bo lubię, bo mnie stać, bo miewam taki kaprys. I jakoż nikt jeszcze z tego powodu mi nie naubliżał.
    No… tylko, że ja się zadaję z ludźmi na poziomie. Kilka klas wyższym niż twój.

    mediamaniac
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Moim hitem są perfumy [usunięto_link] i odkryta niedawno odżywka do włosów [usunięto_link].

    pzdr!
    mediamaniac

    magdalenka1234
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    a ja do SPA nie jeżdżę niestety bo mnie na to nie stać.. ale jesli ktos ma na to hajs to czemu nie? przecież nie będzie się oglądał na tych co go nie maja.. bez sensu jest w ogóle ten off top 🙄

    po cichu liczę na to, że wygram wyjazd do SPA dla mnie i mojego Kota 🙂 biorę udział w takim konkursie i za pierwsze miejsce jest włażnie taka gratka!
    ech.. miło pomarzyć o takiej wygranej..
    mogłybyżcie mi pomóc w wygranej ale jak dam linka to mnie o spam posądzą.. już nie wiem sama 😯

    aska1980
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Dostałam na mikołajki kolejna porcję kosmetyków Pat&Rub rewitalizujący olejek do ciała i odżwieżacz do powietrza. Naprawdę można się uzależnić od tych zapachów. Robię sobie relaksujące wieczory z aromaterapią, kąpiel z olejkiem relaksującym, potem na ciało masło lub olejek rewitalizujący a wywietrzony pokój spryskuje odżwieżaczem i naprawdę taki luz mnie ogarnia, że to bajka. Kosmetyki Pat&Rub są żwietne do tego typu „imprez”. Do tego muzyczka i jestem w niebie. Polecam każdemu zestresowanemu taką aromaterapię.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Drogie są te kosmetyki o których piszecie? ja przyzwyczajłam się do polskich firm. Chociaz używam sporo kosmetyków Nivea. A przed świętami kupiłam pomadkę Bell, szukałam odpowiedniego koloru i znalazłam włażnie tam taki jaki mi odpowiadał. Miałam tylko opory bo była bardzo tania, czy wytrzyma na ustach kilka godzin. I rewelacja:)!

    arpka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Cały ten topic to wg mnie jeden wielki spam… Niby ma byc o kosmetycznych hitach a calosc ciagnie sie wokol kosmetykow wspominanej tu po kika razy w jednym poscie firmy Pat&Rub. A uzytkowniczki: klaudia 84 postów: 9, letinka postów: 4, arpka postów: 15, magdalenka1234 postów: 4, aska1980 postów: 10, meksykanka postów: 5… Oczywiżcie nie wliczam w to naszych stałych forumowych bywalczyń ale uważam,że to chamska,darmowa reklama uprawiana przez te panienki… Niby akurat wszystkie teraz konta na forum założyły,spotkałay się w jednym temacie,powatarzają pat&rub jak mantrę jakąż i akurat dziwnym zbiegiem okolicznożci nie wypowiadały się w żadnych innych tematach w zasadzie.
    Albo jakaż sekta albo zorganizowany spam 😆

    mąż jak mu przeczytałam ten post to się nieźle użmiał, ja zagorzała katoliczka a tu sekta 🙂
    nie wiem co w tym złego że rozmawiamy o jednej firmie, nawet nie wiesz ile mam nietrafionych kosmetyków w szafie, co więc w tym złego, że jeżeli trafie na ten naprawdę dobry pisze o tym… sama często zanim cokolwiek kupię lubie poszperać w necie i poczytać różnych opinii, to tak jak czytanie avantii, które podpowiada co dobrego można wyszperać w sklepach, ale równie dobrze można by spojrzeć na to jak na reklamę…

    klaudia84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Tak naprawdę, to wszystkie fora internetowe, magazyny czy inne podobne rzeczy, to jedna wielka reklama. Ja piszę tutaj w swoim imieniu i o swoich dożwiadczeniach. To, że inne użytkowniczki także używają i chwalą sobie kosmetyki pat&rub jest według mnie normalne, bo są dobre i tyle. Poza tym liczba postów na moim koncie nie musi być koniecznie związana z częstotliwożcią odwiedzin tego serwisu/forum. Tak naprawdę o wiele więcej osób czyta te posty anonimowo, aniżeli samemu się udziela.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " moje hity"

Przewiń na górę