• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Używam koenzymu Q10 i w suplemencie i w kosmetykach,to jakież poważne interakcje?biorę tylko leki na alergię.

    Nie wydaje mnie sie. To naturalny koenzym, ktory produkuje organizm, ale z czasem produkcja jego zmniejsza sie :(.

    Na wiki napisali też, ze q 10 stosuje sie u osob chorych na raka nawiązując do wątku

    W przypadku przyjmowaniu leków przeciwkrzepliwych konieczna jest konsultacja z lekarzem.
    W przypadku niewydolnożci krążenia lub innych chorób serca należy skonsultować się z lekarzem.
    Jeżli zdecydujemy się na suplementację tym związkiem najlepiej wybierać postać kapsułek olejowych.
    Istotne jest ,że przy prawidłowych stężeniu w organizmie suplement zwyczajnie nie będzie działał.
    Połowa koenzymu wytwarzana jest w wątrobie resztę znajdziemy w pożywieniu.

    Rita777
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    z hitów: ostatnio wyprobowałam maseczkę do stóp złuszczającą skinlite. polecam wszystkim którzy mają problem ze stopami po zimie!

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Ostatnio też nie wyobrażam sobie makijażu bez bazy wygładzającej z cashmere, żwietnie wydłuża utrzymanie makijażu, matuje i co ważne dla mnie nie wysusza.
    Poza tym po paru stosowaniach widzę że jest wydajna – kolejny plus.

    Rita777
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    kolejny hot dla mnie to odżywka do rzęs skinlite 🙂 w ciągu 5 miesięcy zrobiła mi z rzęs przecudne firany o których zawsze marzyłam 🙂 nareszcie mam co malować i jestem przeszczężliwa 🙂

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    bez chwili zastanowienia moge powiedziec, ze moim hitem jest lakier do hybrydy mistero milano w kolorze rozu -energia uczuc i przede wszystkim baza i top 2w1

    zuma13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Uwielbiam czekoladowy peeling do twarzy i ciała, po nim skóra jest oczyszczona, miękka, delikatna w dotyku i ładnie pachnie.

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    a któraż z Was używa podkładu maybelline superstay better skin? mi ostatnio wpadł w ręce i na razie jestem bardzo zadowolona – mój najnowszy hit:) czy któraż używa go dłużej? faktycznie wyrównuje koloryt i redukuje niedoskonałożci? u mnie sprawdza się pod względem krycia, łatwożci nakładania i nawilżenia. polecam:)

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Doslownie wczoraj kupilam czekoladowy zel pod prysznic palmolive, zapach jest obledny, jeszcze sie nie mylam, wiec nie powiem nic wiecej na ten moment.
    Od jakiegos miesiaca, moze troche mniej mam konturowke do ust lip barrier, ktora stanowi niewidoczna bariere dla pomadki, ktora chce wyjsc poza kontur ust, a oprocz tego nadaje ladny ksztalt ustom, uzywam jej tez jako baze pod matowe pomadki, zeby nie wysuszaly ust. Tani i fajny kosmetyk.
    kredka do oczu piere rene, juz od kilku lat moja ulubiona, fajna precyzyjna i trwala 🙂

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Dla mnie hitem jest zestaw do stylizacji brwi od GR, eyebrow styling kit. Wszystko, co potrzeba w jednym, ładnym pudeleczku. Jesli ktoras uzywa pudru do brwi z gr, to musicie koniecznie kupic ten produkt. Swietnie napigmentowane, trwale, nie osypuja sie.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    A ja bylam wczoraj w golden rose, kupowalam sparkle eyeliner (tak, szykuje sie juz na sylwestra 😛 ) i pani mi opowiedziala o swiatecznej promocji, wiec dokupilam jeszcze paletke cieni i liner do brwi za wszystko mniej niz 50 zl 😀 Generalnie promocja polega na tym, ze jesli kupimy 3 produkty objete promocja, to w kieszeni zostawiamy 20 % 🙂 Teraz bede testowac, ale jak dla mnie to taki troche hit, bo dawno nie kupilam nic tak tanio 😉

    justak
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Jest ich sporo Muszę jednak pochwalić serum na zmarszczki Richevon.
    Na pewno zostanie ze mną na dłużej.
    Jestem bardzo zadowolona z jego działania. Idealnie sprawdza się pod makijaż, cera się po nim nie błyszczy=, jest nawilzona. Zapachu nie ma mocnego co mi odpowiada. Stosuję go na dzień poniewaz na wieczór potrzebuę czegoż bardzieji treżciwego. Nie zapycha porów i nie podrażnia. Skóra jest jędrna ma lepszy koloryt. I zmarszczek faktycznie mniej.

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    [usunięto_link] ile masz lat, tak z ciekaosci zapytam, bo zawsze sie zastanawiałam od kiedy uzywac kremy przeciwzarszczkowe 😉
    U mnie hitem od dobrego miesiaca jest paleta do konturowania z golden rose, Contour Powder Kit kupilam ja za 20 zł bodajze, bardzo duzo produktu, a konturowanie za jej pomoca jest mega łatwe. Katosu nawet porownala ta paletke do produktu MAC’a, wiec generalnie spoko 🙂

    Karolina Zając
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    W sumie to można stosować kosmetyki przeciwzmarszckowe od kiedy się chce. Jak widzi się u siebie pierwsze oznaki starzenia się ( przynajmniej ja tak własnie słyszałam).

    Jeżli sama miałabym napisać jaki jest mój największy hit to byłby to peeling kawowy Skin team ( zdjęcie poniżej). Wersji jest kilka. Moją ulubioną jest mango ( moze dlatego,że mam totalną slabożć własnie do tego zapachu)
    Peeling ładnie żciera, nawilża oraz zaweira naturalne składniki, na co zwracam zawsze uwagę wybierając kosmetyki.
    https://skin.team/userdata/gfx/560b94a6585fef6f46704afa3e2a4240.jpg

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Rewelacyjny tusz do rzes z GR, Lash Plumping Mascara pogrubiajacy i wydluzajacy. Nie jest drogi, a jest naprawde dobry. Nie skleja rzes, nie robi grudek, nie osypuje sie, jest trwaly. Szczoteczk bardzo fajna, wygodna i idealnie rozczesuje wloski 🙂

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Jestem fanka maseczek do twarzy i skusilam sie na loreal czysta glinka, jedna z niewielu (moze jedyna?) maseczka ktora jest w sloiczu wec mega wygodnie sie naklada. Bardzo dobrze oczyszcza cere, serio wiele juz stosowalam i zadna tak nie wyciagela syfu z twarzy!!
    Ponadto z tych lepszych kosmetykow idac tropem pielegnacji twarzy polecam bb cream beauty balm z GR, fajnie nawilza, nie zapycha i super ujednolica kolor cery. Ma wygodny aplikator, co ja bardzo cenie bo produkt sie nie wylewa 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " moje hity"

Przewiń na górę