• Autor
    Odp.
  • guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    o brzmi ciekawie ten indian chicken. nie wiem nie widzialam tego i nie znam ale nazwe ma zachecajaca. u mnie mielone sa w sumie mojej roboty mrozone bo mama za dalego mieszka ale jak juz sie bawie w ich robienie to wole wiecej od razu zrobic. ja to sie zajadam paluszkami rybnymi meksykanskimi sa w pikantnej panierce. lod do drinkow to zawsze mam 🙂 tego nie moze zabraknac a czasem to i sok z cytryny mroze w kostkach do drinkow.

    emi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    a dziż znów skorzystałam z genialnego rozwiązania jakim są mrożonki. Zupka jarzynowa:) moja ulubiona. Gotowana na piersi z kurczaki, mrożonka, przyprawy, troszkę zagęsczona i do tego jogurt.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja również dzis wcinałam mrożonki 😀 tym razem żródziemnomorska mieszanka na patelnie,mniam 🙂

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    a co to za mieszanka i co sie w niej znalazlo? 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Mieszanka zawiera: cukinię,papryke(żółta i czerwoną),zieloną fasolke szparagową,czarne oliwki,cebulę oraz sos 🙂 pyyyycha 😀 zdecydowanie jestem mrożonkowym smakoszem 😆

    bUla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    ja też uwielbiam mrożonki. u mnie na obiad moze nie być mięsa ale mrożonki zawsze.

    pozdrawiam mrożonkożerców

    emi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    no widzę, że więcej jest zwolennikow mrozonek:) fajna sprawa te mrożonki. przyznam szczerze że jak nie mam pomysłu na obiad to w sklepie pierwsze co rozglądam się za jakimis nowymi mrożonymi pomysłami:) chyba małe lenistwo?:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    eee tam lenistwo… zaradna jestes i tyle 😉

    Mesalka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    a jadłyżcie taką białą mrożonkę warzywną ze skorzonerą? pycha! no i ta skorzonera jest ciekawa.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm pewnie na ignorantkę,ale nie wiem co to jest skorzonera… 😳

    Mesalka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    spokojnie, warngirl, ja też jeszcze niedawno nie widziałam, bo nigdy tego nie widziałam w warzywniaku. ale jest w tej mrożonce. smakuje podobnie do szparagów. też jest białe i podłużne tylko nieobrane ma podobną do ziemniaka skórkę. ma sporo wartożci odżywczych i jest sycące. spróbuj bo warto.

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    jadlam ta biala mrozonke warzywna. tez nie wiem co to ta skorzenna i tak sie zastanawialam co tam jest w tym daniu ale juz nie mialam opakowania zeby przeczytac. ciekawe jak to rosnie chyba zaraz to wygoogluje.

    Mesalka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    w wikipedii jest 🙂 nawet z obrazkiem 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mrozone warzywa?"

Przewiń na górę