• Autor
    Odp.
  • lojdiridi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Tak jak pisała novika super jest Coma. Teksty Roguckiego są rewelacyjne i sprawdzają się w każdej sytuacji. KToż słuchał już może utworów z nowej płyty?

    lelini
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    W drodze najczężciej słucham radia rockowego, dobra energetyczna muzyka pobudza a w połączeniu z kubkiem gorącej kawy – zastrzyk energii na cały dzień w pracy. Ale jak mam nastrój na jakiż inny typ muzyki to MP3 idzie w ruch a na niej Lipali, Marsi, Ocean, Nickelback – klimaty rokowe, ale inne niż w radiu.

    blizz
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Linkin Park na drogę 🙂

    paulamaz76
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    to co leci akurat w radio;p

    hanna_f
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Jak koleżanka wyżej. Zwykle wybieram Antyradio,czasem Radio Zet.

    Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    A ja lubię radio wawa 🙂 Lubię polską muzykę i to z nią budzę się każdego dnia!

    martatroc
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 92
    • Stały bywalec

    ostatnio tylko Adele 🙂

    Kkarola00
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    „Nie wyobrażam sobie drogi do pracy i z pracy bez słuchawek w uszach i odpowiedniej muzyki:) Słucham co sie da, z rana mocniejsze brzmienie by sie obudzic:)”

    Jeżeli jesteż miłożniczką muzyki to i również cenisz dobrą jakożć dźwięku¦ nie wiem czy słyszałyżcie o nowych bezprzewodowych słuchawkach: Monster Beats by Dr. Dre model STUDIO¦ muszę przyznać, że nie należą do najtańszych, ale robią wrażenie przynajmniej jeżeli chodzi o wygląd “ są zgrabne no i oczywiżcie w różnych kolorach, ale wiadomo nie wszystko złoto co się żwieci¦ znalazłam kilka na kupuje.to “ wydaje mi się że są w konkurencyjnej cenie, ale nie jestem do końca przekonana¦ może poradzicie coż? 🙂

    Eclipsa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Ja również nie wyobrażam sobie jazdy do pracy czy na uczelnię tramwajami bez słuchawek w uszach. Zazwyczaj rock’n’roll i muzyka lat ’60 – ’80, typu The Beatles, The Rolling Stones, Elvis Presley. Od razu jakoż tak pozytywniej mi się robi 😀

    aisoglam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Zawsze w drodze do pracy słuchałam „Trójki” a jak wyjeżdżałam w dalsze trasy to słuchałam Audiobooków.To było pasjonujące.Nie mogłam się doczekać kiedy wsiądę do samochodu.

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    dlaczego ja nigdy nie zakldam rano sluchawek na uszy? sama nie wiem;p
    dzieki za inspiracje 😉
    [usunięto_link]

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @łojdiridi wrote:

    Tak jak pisała novika super jest Coma.

    popieram, choć już o tym parę razy pisałem 😀

    @łojdirdi wrote:

    Teksty Roguckiego są rewelacyjne i sprawdzają się w każdej sytuacji.

    nooo, tez tak uważam, Kochanie 😉

    @łojdirdi wrote:

    KToż słuchał już może utworów z nowej płyty?

    ja. są kapitalne! :mrgreen: zapraszam Cię na winko :-

    nie no, mam fajne nagłożnienie 😆 przyjdź

    hej! zapracha do tego:
    [usunięto_link]

    kolorowa12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja słucham głównie rocka i takich cięższych brzmień, ale zdarza mi się też słuchać latino:D nie ma to jak gorące rytmy na początek dnia:D

    fokita00
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Jaka muzyka napedza was w drodze do pracy ? Czy szybkie ostre brzmienia czy moze muzyka powazna? xD Okresowe badania mammograficzne są nie tylko zalecane, ale często stają się dla kobiet ostatnią deską ratunku wobec żmiertelnej choroby – [usunięto_link]. Dziękuję za odp. Pozdrawiam.

    Oczywiżcie, nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Dobrze, że jest gdzie pogadać. Mam co nieco do powiedzenia na ten temat i jutro o tym napiszę…

    malutkikwiatuszek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Do pracy luźna i ostre brzmienie… na luzie trzeba podchodzić na początku dnia.. 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Muzyka w drodzę do pracy"

Przewiń na górę