• Autor
    Odp.
  • Natka13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    Mieszana, reagge, rock, trochę tanecznej.

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Do pracy luźna i ostre brzmienie… na luzie trzeba podchodzić na początku dnia.. 😀

    A po pracy już nie luźna?;) Czyli jaka?;)

    mjetas
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    w drodze do pracy zawsze radio 😉

    JolkaJolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Do pracy to zależy czy mam ochotę na coż zagrzewającego do działania, czy np. posłuchać refleksyjnie. Np. Czesław żpiewa Miłosza, albo J. Kaczmarski. A po pracy, w drodze na siłownię/basen –> obowiązkowo Rock in Rio Iron Maiden!!

    Pozdr.

    J.K.

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    JoljaJolka – co za wielka rozpiętożć gustowa ;).

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Ech, Czesław śpiewa mi ostatnio obrzydł po X-factorze. Niby muzyka fajna, ale koleż nawet nie potrafi składnego zdania wypowiedzieć po polsku, irytuje mnie i przez to jego piosenki coraz mniej mi się podobają ;(

    Solek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    a ja lubię regge zwłaszcza w ponure dni – wyobrażam sobie słonko, plażę i palmy.
    Od razu robi się weselej.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    a ja lubię regge zwłaszcza w ponure dni – wyobrażam sobie słonko, plażę i palmy.
    Od razu robi się weselej.

    Solek, Jezu, od razu się lepiej poczułem 😉 i zapomniałem, co miałem tu napisać 😆

    sorr, przytocz tu jakież upojne regge jupi

    Tesa1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    @wlodizw wrote:

    Skąd on miał pomysł na ten avatar , ciekawe dlaczego ona ma taki avatar? Ten temat to nic prostszego jak wytłumaczenie się ze swojego. Długo się na temat poradnika nie będę wypowiadał. Jest to bardzo oryginalny i nie typowy sposób. Zarabianie przez Internet wcale nie musi być trudne. [usunięto_link] i sposoby na dodatkowy zarobek, który można uzyskać pracując przed komputerem i nie tylko.. Poznaj sprawdzone sposoby na zarabianie pieniędzy w domu. Kupiłem ten poradnik na innym forum. Może znajdzie się jakaż dobra dusza, zajrzy w mój [usunięto_link] i podpowie … Proszę Bardzo proszę o interpretacje horoskopu Pozdrawiam. Według autorów, antydepresyjne działanie spermy może być związane z … Gallup tłumaczy jednak, że [usunięto_link] o korzystniejszym wpływie na to. Witajcie, mam pytanie dotyczące ustawień. Głównie chodzi mi o 2 ustawienia.

    Ten temat nie jest taki prosty, jak mogłoby sie wydawac. Mam pewne informacje i jutro o tym napisze… Dobrze, ze jest gdzie pogadac.

    gosienkapl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    nie mam mozliwosci sluchania muzyki w drodze do pracy (wole ten czas wykorzystac na czytanie) – ale na poczatek dnia lubie posluchac czegos mocno energizujacego 🙂

    whiteangel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    ja zawsze w drodze do pracy słucham radia Eska Rock 🙂 mocniejsze granie zawsze mnie pozytywnie nastawia.

    patrynia89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    lubię eske rock rano, ale tudzież nie pogardzę antyradiem z rana 😛

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Jaka muzyka napędza was w drodze do pracy ? Czy szybkie ostre brzmienia czy może muzyka poważna? xD

    To zależy od mojego samopoczucia. Czasami lubię posłuchać czegoż energetycznego, czasami czegoż spokojnego, przez moje słuchawki przepływa zarówno jazz jak i hip hop a nawet i rock.

    hanna_f
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Ja dzisiaj w drodze przesłuchałam chyba wszystkie hity Pussycat Dolls, małolata się we mnie odezwała 😀

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Ostatnio u mnie Angie Stone. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Muzyka w drodzę do pracy"

Przewiń na górę