• Autor
    Odp.
  • Missteq
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Nie korzytam z solarki bo zawsze ładnie na brązowo się opalam w lato, lecz już mamy grudzień… i jestem biała 😯 fuu i pomyżlałam sobie, że może warto pójżć jednak..
    i moje pytanko brzmi na ile minut mam pójżć(pierwszy raz)..? I tak jak mówiłam wczeżniej laletm potrafie leżeć od 11 do 16 plackiem na plaży.. i nie mam poparzeń nawet za pierwszym wyleigwaniem się, nie używam filtrów itpitd.. zatem czy moge pójżć na 20minut odrazu?? 😀

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    20 to może za duzo jak na pierwszy raz. Nie wiadomo jak zareaguje Twoja skóra na te promienie. Na Twoim miejscu poszłabym na 10, a za drugim na 20. A jak coż to zapytaj się na miejscu, tam Ci najlepiej doradzą 🙂

    Missteq
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    dokładnie jakoż rok temu byłam i babka mi kazała iżć tylko na 5min i tak chocidziłam po 5min i nic nie było widać !! więc albo chciała mnie naciągnąć… albo miała lampy słabe :[

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Moim zdaniem najlepsze jest solarium stojace. Zacznij od 10ciu min.,dwa dni przerwy i znowu na 10. Musisz przyzwyczaic cialo stopniowo,bo nawet jesli sie nie poparzysz to wszystko bedzie Cie swedziec. Jak juz nabierzesz kolorku to mozesz isc nawet na 20min.

    MEISJE
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    na poczatek 10 min potem 12 min i kilka razy po 15

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    20 to zdecydowanie za dużo. Ja chodzę rzadko, ale i tak najwięcej to 13 minut, bo można się spalić. Ale zależy też od solarium, bo tam gdzie są słabe lampy, to nawet 30 minut możesz się opalać, a i tak nic nie będzie widać…

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    ja zaczelam od5 minut wprawdzie nic nie bylo widac ale potem za drugim razem poszlam na 10 minut juz bylo lepiej.teraz chodze co dwa tygodnie na 10 min i jest ok :):)wole nie przesadzac bo raz sie tak spalilam ze nie moglam wytrzymac dlatego nie przesadzam z tym za bardzo.co do tego ze nie masz zadnych poparzen to wcale nie oznacza ze na solarce ich nie bedziesz miec.trzea z tym uwazac.i chowac sutki:):)

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    o. dziisaj idę na solarke thx 🙂

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Ja bylam wczoraj na 15 min. i jestem taka uhahana…wygladam jak slodka czekoladka 😈

    Satine_82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Ja sie wybieram dzisiaj bo z miesiąc nie byłam i blada juz jestem 😉 no i chyba na 10-12 minut bo mocne lampy są tam gdzie chodzę 😉

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    zacznij od 5 min na pierwszym , potem 7 minut potem 8 minut ze dwa razy no i 10

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Dzis znowu ide,tym razem na 10min. Spieszcie sie dziewczynki…do Sylwestra zostalo malo czasu. 😉

    seqoya
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    pierwsze kilka razy nie powinno się leżeć dłużej niż 10min..a tak wogóle to nigdy nie powinno się przekraczać więcej niż 10min bo skóra szybciej się starzeje…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Kiedy ja byłam pierwszy raz w solarium to leżałam 10 min.Uważam,że to optymalna ilosć czasu jak na początek 🙂

    seqoya
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    jak na poczatek ??? i na „koniec” wogóle nie powinno sie leżeć dłużej jak 10 min i na każdym solarium powinna byc informacja (wywieszka) a niestety nie na każdym jest…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " na ile minutek??"

Przewiń na górę