nadmierne pocenie pod pachami

  • Autor
    Odp.
  • cropka
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    hej;]
    mam taki problem…
    niby wszystko jest w porzadku, ale jednak nie jest. to dziwne…
    moj problem tkwi w tym ze CZASAMI nadmiernie poce sie pod pachami. I nie wiem sama co z tym zrobic, bo ja chyba nie mam „dolegliwosci zdrowotnej” ale jest to dolegliwosc uwarunkowana psychicznie. No bo. Jak jestem w domu, czy czasami w ogole wszedzie, to sie nie poce, wszystko jest ok nawet przy wysilku (takim nie ogromnym). No a problemz poceniem sie mam w przypadku kiedy jestem z przyjaciolkami, bo wtedy „boje sie ze sie spoce” i sie poce. Wiem ze to glupie i dziwne (i pewnie smieszne) ale tak jest :/
    I nie wiem czy kupowac antidral bo przeciez ja nie jestem chora na nadmierne pocenie bo naprawde poce sie tylko wlasnie w/w sytuacji. I co ja mam z tym zrobic?

    Polly
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Najlepiej iżć do lekarza, który stwierdzi, czy przyczyna jest zdrowotna czy np jest to spowodowane stresem. Wtedy zaleci odpowiedznie leczenie/pielęgnację.

    arbuz
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    To nie jest żmieszne. Dotyczył mnie ten sam problem i skończył się dzięki Antidralowi. Polecam, kup, wypróbuj. Poczytaj o nim na innych stronach (POLECAM: [usunięto_link] )

    myżlę, że Ci pomoże, ja miałam ten sam problem.
    Pociłam się tylko w szkole, wżród znajomych.
    Pomaga stopniowo. Myżlę, że po 2-3 dniach poczujesz jego działanie 😉

    taisa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    jak bylam nastolatka to pocily mi sie dlonie-nawet zima, moglam miec zimne rece ale wilgotne-z wiekiem ustapilo

    cropka
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    hb

    arbuz
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    hoho, może inaczej podchodzisz do sprawy? nie wiem 😉 miło, że wyleczyłaż się sama z tego uciążliwego problemu bez stosowania niczego.

    cropka
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    hb

    cropka
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    heheh problem znowu mi powrócił :/ ide w poniedzialek po antidral. mam tego dosyc.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hmm.. czytam i wszędzie pisze żeby używać go raz w tygodniu.. hmm a czy w ciągu tych 6 dni (tej reszty tygodnia) można używać zwykłej zapachowej kulki tylko dla ładnego zapachu?

    cropka
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    kupilam go dzisiaj. użyłam ok. godziny 11.00. nie zakladalam zadnej koszulki zeby jej nie zniszczyc (podobno antidral niszczy ubrania) wiec poczekalam az wsiaknie. minely dwie godziny od uzycia i jeszcze mnie troszke swedzi i piecze ale mozna smialo wytrzymac:) nie wiem kiedy uzyc go nastepnym razem. a mam pytanie czy juz dzisiaj bedzie widoczny efekt zastosowania? i czy moge uzyc normalnego antyperspirantu ?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    hmm.. czytam i wszędzie pisze żeby używać go raz w tygodniu.. hmm a czy w ciągu tych 6 dni (tej reszty tygodnia) można używać zwykłej zapachowej kulki tylko dla ładnego zapachu?

    dla ladnego zapachu uzywa sie perfum.
    a pod pachy polecam antyperspirant.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    hmm.. czytam i wszędzie pisze żeby używać go raz w tygodniu.. hmm a czy w ciągu tych 6 dni (tej reszty tygodnia) można używać zwykłej zapachowej kulki tylko dla ładnego zapachu?

    dla ladnego zapachu uzywa sie perfum.
    a pod pachy polecam antyperspirant.

    no ale jeżli mam kulkę w takim samym zapachu jak perfum.. i chodzi mi o to czy taka kulka nie „przeszkodzi” w działaniu tego preparatu.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    perfumy. nie perfum.

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    jak chcesz poprawiać to czytaj dokładnie. zapach kogo? czego? perfum. to nie mianownik a dopełniacz.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ciezko ci idzie cos z ta skladnia, wiec sobie daruj.

    zapach jak perfumy.

    tylko ta forma jest poprawna.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nadmierne pocenie pod pachami"

Przewiń na górę