najlepszy serwis informacyjny w TV .. / ?

  • Autor
    Odp.
  • kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    dla mnie najlepszy serwis informacyjny w telewizji to 'wydarzenia’ na polsacie. jednak z przykroscią stwierdzam, ze od pewnego czasu jest tam STANOWCZO za duzo polityki.
    podoba mi sie jak ciekawie przedstawają tam różne wydarzenia ale z tą polityką to przeginaja na maxa!

    A dla Was jaki jest najlepszy program poswiecony informacjom ze swiata?
    / moze sie przezucę 😛

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja najczesciej ogladam na tvn fakty. I tez musze stwierdzic, ze za duzo w nich polityki….Az sie niedobrze robi… 😕

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja też najczężciej oglądam wydarzenia.. czasem fakty… a ostatnio wszędzie dużooo polityki 😀

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja oglądam Fakty na TVN.Ale tak jak dziewczyny piszą,każdy program informacyjny dosłownie kipi od polityki 😕 Rozumiem,że takiego cyrku nigdzie indziej nie dożwiadczysz,ale co za dużo to niezdrowo 🙂

    Vito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    1. Fkty
    2. Wydarzenia-ale za chwilę przełączam na fakty
    3. Kurier-dużo takich pierdułek co ich nie ma nigdzie indziej
    4. Panorama
    5. Wiadomożci-cały czas mam wrażenie, że to pies na usługach władzy, czy to z lewej czy z prawej strony, w każdym razie aktualnej.

    Choć już od dłuższego czasu włażnie z powodu wszechobecnej polityki, przestaję oglądać serwisy telewizyjne, nie szukam już opinii, żadko formułuje swoją a tylko przyjmuje wszystko do wiadomożci (jakoż mi z tym lżej) a do tego żwietnie nadaje się radio.

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    niestety rzadko ogladam tv choc moze stety. ale jak juz wlaczam i sa to informacje to z przyzwyczajenia ogladam fakty na tvn:)

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Ja zazwyczaj oglądam TVN Fakty i generalnie to moj nr 1.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Jak już to oglądam Fakty na tvn. Krótko, zwięźle i na temat. Ale dobre sa też Wiadomożci na tvp1

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    wiadomosci w telewizji publicznej nie ogladam wcale. niestety…to telewizja publiczna, w lapach pisu, obiektywizm zaden.

    ogladam najczesciej tvn 24.

    a co do polityki…to chyba dobrze wiedziec, co sie we wlasnym kraju dzieje, nie?

    zawsze dziwia mnie teksty „nie interesuje sie polityka i nie wiem, o co tam chodzi”.

    ja tez nie wymieniam polityki w swoich zainteresowaniach, ale mimo to wiem o co chodzi, bo to mnie przeciez dotyczy.

    barta80
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    tvn 24 nadal;) Chociaż ostatnio wydarzenia na polsacie:-)

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    TVN 😉

    Lily_Priscilla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Tylko FAKTY. Wogólę lubię TVN i TVN24. I interesuje mnie polityka, więc jeżli jest jej dużo w Faktach to jak dla mnie plus.

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Ja chyba też TVN. Jeżli mam ochotę na coż zabawnego to puszczam sobie Superstacje 😛

    Kukielka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    zazwyczaj tvn24 🙂

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Ale z drugiej strony też oglądam Panoramę. Z przyzwyczajenia. Po prostu jest dla mnie tak oczywista, że nie wspomniałam. Już nie pamiętam od jak dawna 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " najlepszy serwis informacyjny w TV .. / ?"

Przewiń na górę