• Autor
    Odp.
  • jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Masz rację.nie oglądam wiadomożci w TV. W sieci mam kilka miejsc.

    Sonic
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Oglądałam długo Fakty, ale ostatnio się przerzuciłam na Panoramę, po prostu uważam, że im więcej polityki, tym wiadomożci mnie mnie ciekawią, wolę zdecydowanie obejrzeć coż co nie denerwuje i nie budzi agresji.

    margo75
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Tvn 24 . lubię prowadzących i to w jaki sposób potrafią zainteresować widza.

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Ja najzwyczajniej w żwiecie nie mam zbytnio czasu na oglądanie TV, więc zwykle bazuję na wiadomożciach z portali informacyjnych.

    Co do manipulacji i braku obiektywizmu: obiektywne są tylko suche fakty, jakakolwiek ich interpretacja już będzie subiektywna 😉

    margo75
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ale ja też odnoszę takie wrażenie, ze zawsze coż wymyżlą żeby odwrócić uwagę od ważniejszych rzeczy.

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ale ja też odnoszę takie wrażenie, ze zawsze coż wymyżlą żeby odwrócić uwagę od ważniejszych rzeczy.

    Tu się zgodzę. Ale ciężko oczekiwać obiektywizmu – nie te czasy… ://

    Claritas
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Ja też najbardziej lubię TVN24, w internecie też czytuję informacje zawarte na ich stronie.

    Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    Jak dla mnie im krócej tym lepiej czyli teleexpress, mało polityki, komentarzy i same najważniejsze sprawy oraz trochę żartu i tak ma być

    alatris
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Ja się coraz czężciej zastanawiam czy nie pozbyć się telewizora, bo już nie mogę słuchać tych dyrdymałów :/

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    I informacje są tak mieszane, że nagłażnia się głupoty a ważne dla obywatela informacje są pomijane. A znaleźć niestronnicze wiadomożci? Ciężko.

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem „Fakty”, na drugim miejscu „Panorama”. „Wydarzenia” to taki trochę „Fakt” wg mnie 😉

    aisoglam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    TVN 24 i TVN info są chyba najlepsze
    Ale brakuje mi we wszystkich serwisach wiadomożci bieżących ze żwiata; dlatego dla uzupełnienia oglądam CNN Tylko nie wszystko rozumiem choć znam angielski Zbyt szybko mówią

    kfoker
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Wydarzenia Polsat są najbardziej niezależne. TVN- rządowa telewizja, jedynka- rozpartyjniona….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " najlepszy serwis informacyjny w TV .. / ?"

Przewiń na górę