nauka chodzenie w szpilkach

  • Autor
    Odp.
  • wpotrzebie01
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    czesć ; ) moze od razu przejde do rzeczy.. no to tak. od 2 lat chodze juz w obcasach. raz bylo lepiej raz gorzej. ale chyba umiałam w nich chodzić. przzewaznie mialy tak koło 8 cm. za tydzien mam bardzo wazne przyjecie. kupiłam obcasy dużo wyższe bo 12 cm. z 2 centymetrowa platformą z przodu. jakoż chodzenie w nich mi nie wychodzi. chciałabym wiedziec czy mam szanse zeby sie nauczyc w tydzien w nich chodzic . moe macie jakies rady? 🙂

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Jest takie fajne powiedzenie:…cierp cialo,jak zes chcialo…sama kupilas,wiec musisz sie pomeczyc.Dasz rade,kobiety wszystko potrafia.Powodzenia.

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Oczywiżcie,przecież wiesz,że nie od razu Kraków zbudowano.Najpierw pospaceruj w mieszkaniu,a potem po parę minut,po ulicy.Jak wczeżniej napisałam,dasz rade,bo kobiety wszystko potrafią.

    franc94
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Troche samozaparcia i wszystko się uda. Osobiżcie nie przepadam za obcasami 😉

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Jasne, dasz radę. Tylko włażnie trzymaj buty na nodze jak najdłużej 🙂 Przysiady też są dobrą metoda bo uczysz się trzymać równowagę, kiedyż jeszcze widziałam że oprócz przysiadów dziewczyny tańczą i co jakiż czas zniżają się jak najniżej na obcasie:)

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    O tak, przysiady w obcasach to dobra szkoła 😉 Najtrudniej chodzi się po schodach, może spróbuj – tylko uważaj, abyż sobie krzywdy nie zrobiła.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Koniecznie uważaj, bo ja tej sztuki do tej pory nie opanowałam (chodzenie na obcasach po schodach), zejżcia są najtrudniejsze i bardzo niebezpieczne! raz już sobie kostkę skręciłam 😳

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Najlepiej jest zacząć chodzić na niższym obcasiku,stopniowo jego wysokożć wydłużać.Bo wiadomo,żę jeżli zaczniesz od najwyższego obcasa,to będzie ciężej,ale może i dobrze,tak od razu jak to się mówi …na głęboką wodę wrzucony,prędzej nauczy się pływać…. :ok:

    apc-Cosmetics.com
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    O tak! To w 100% racja,najlepiej jest zacząć uczyć się chodzić na obcasach od tego niższego pułapu i potem go zwiększać. Pamiętam jak ja od razu rzuciłam się na głęboką wodę.. Nie skończyło się to zbyt dobrze 😆

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Tyle, że autorka postu napisała, ze od 2 lat chodzi na 8 cm wiec juz na gleboka wode nie leci 🙂

    czekoladka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    no niestety takie buty(12cm) to katorga i na dluzsa mete niemozliwe, nieprzyzwyczajona w nich nie wyrobisz. radze kupic inne buty

    Natka13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    Stawiaj drobniejsze kroki, pomaga. No i przedewszystkim ćwicz, najlepiej znaleźć sobie jakąż dobrą podpórkę, z chłopakiem pod ramię łątwiej się chodzi 🙂

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Jak to mówią „praktyka czyni mistrza”, także po pewnym czasie powinnaż się przyzwyczaić do takich butów. Na pewno po jakimż czasie będziesz chodzić swobodniej na tych platformach.

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Jednak buty na platformie,to nie to samo co szpilki. Na platformie chodzi się wygodnie,sama po sobie wiem. Włożę szpilki po godzinie stopy mnie bolą,a włożę na platformie ,mogę chodzić w nich cały dzień. Zresztą wszystko zależy od przyzwyczajenia,czasami ktoż założy raz szpilki i jest okey.Zresztą każda wszystko zrobi,aby super wyglądać i nie ważne stopy bolą,czy nie.Pobolą i przestaną. 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    dziewczyny podziwiam Was, jak chodzicie i podziwiam, co tu gadacie 😉

    oczywiżcie uwielbiam patrzeć, jak to robicie, ale też b. Wam współczuję…

    czasem zejdzźcie na ziemię – przynajmniej w sypialni 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nauka chodzenie w szpilkach"

Przewiń na górę