• Autor
    Odp.
  • kika75
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    mleczko???…olejek???…..balsam??? to produkty które używamy my kobiety aby nasze ciało było nawilżone co wy używacie ???? ja znowu powróciłam do olejku arganowego z mary cohr skóra miękka gładka i napięta a do tego pięknie pachnie..

    MalaMi13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja natomiast preferuję masła do ciała Flosleku-kupuję je w aptekach i bardzo sobie chwalę!

    martatroc
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 92
    • Stały bywalec

    Ja jakiż czas temu znalazłam mleczko idealne – L`Oreal, Nutrilift i już nie zamienię go na żadne inne 🙂

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    ja ostatnio zaczelam kupowac w rossmanie balsamy Alterry – czytalam gdzies w necie, ze sa naturalne, bez konserwantow itp. Nawilzaja bardzo dobrze i maja przyjemny zapach.

    konnabiegunach
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Ja za to lubię polskie produkty 🙂 i żwietnie sprawdzaja sie u mnie wszelkie balsamy i mleczka Ziaji.

    martatroc
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 92
    • Stały bywalec

    Lubię wszystko co przyjemnie pachnie, n****ętniej masła: cynamonowe, waniliowe itp.

    arleta_kobieta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja to jestem leniuchem … ale ostatnio wypróbowałam kilka kropli oliwki dla dzieci dodawać do kąpieli i powiem Wam, że faktycznie skóra jest bardziej naiwlżona :). Nie ma potrzeby już później balsamowania.

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Też jestem leniem, więc może wypróbuje Twój sposób z oliwką;) Ogólnie raczej się niczym po kąpieli nie smaruje. Mam wodę ze studni, która tak nie wysusza skóry

    annie-rosa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Soraya i Nivea oczywiżcie głęboko nawilżające.., a o tym olejku nie słyszałam. hmm wypróbuje 🙂

    arleta_kobieta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ja lubie po kapieli oliwki dla dzieci 🙂 pieknie pachna i skora jest bardzo dobrze nawilzona.

    konnabiegunach
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Ja do kapieli dodaje oliwkę i mam też oliwkę pod prysznic 😉 a po wcieram genialnie nawilżający balsam z L’oreal

    YYFashion
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Bardzo dobre balsamy są z Garniera. Najlepszy jest dla mnie intensywnie nawilżający. Skóra jest gładka i dobrze nawilżona.

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja to jestem leniuchem … ale ostatnio wypróbowałam kilka kropli oliwki dla dzieci dodawać do kąpieli i powiem Wam, że faktycznie skóra jest bardziej naiwlżona :). Nie ma potrzeby już później balsamowania.

    Dla mnie to nie jest metoda dla leniucha bo po takim zabiegu trzeba wanne wyszorowac z tlustego osadu 🙂 a apropo oliwy to podobny efekt uzyskuję korzystajac z balsamu solnego na bazie oliwy serii beEco flosleku. Na skorze pozostaje oliwne natluszczenie :-):-) Po zimie gdy skora sucha sie robi to swietny zabieg

    Medzik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Dobry balsam nawilżający to podstawa, szczególnie gdy lato się zbliża, a wraz z nim sezon na opalanie. Oprócz tego nie zapominajmy o nawilżaniu naszego ciała od wewnątrz, czyli wypijaniu odpowiedniej ilożci wody dziennie 🙂

    Bialoglowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Najlepszym nawilzaczem jest zwykla oliwka do ciala, skora jest po niej miekka i delikatna

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nawilżanie ciała"

Przewiń na górę