nietypowe sprzęty w naszym domu

  • Autor
    Odp.
  • szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Jakie macie w sowich domach nietypowe sprzęty?? ja ostaatnio kupiłam sobie w sklepie wasserman kupiłam sobie jajowar…. i bardzo mi się podoba, nie sądziłam, że kiedyż zdecyduję się na coż takiego;) a wy kupiłybyżcie taki sprzęt?? A może macie jakież inne ciekawe urządzenia??

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    hmm… lodówka zamiast biżuterii 😉
    pokaż może to cudo 🙂

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    hmm… lodówka zamiast biżuterii 😉
    pokaż może to cudo 🙂

    Dorota skoro tak się dopominasz a tu brak odpowiedzi to ja Ci pokażę, proszę:

    Jak dla mnie mistrzostwo żwiata ta lodówka, a jeszcze pralka jest w podobnej linii stylistycznej. Co prawda tych kryształków za bardzo na zdjęciu nie widać (są przy łączeniu drzwi i zdaje się, że na klamkach) ale lodówka robi wrażenie.
    A wracając do tematu przewodniego jakim są nietypowe sprzęty to ja powiem, że lubię różne dziwaczne rzeczy, pod warunkiem, że ich dizajn jest taki hmmm wyszukany 🙂 Zresztą nie muszą one byc dziwaczne. Tak jak uwielbiam wszystkie filiżanki ze sklepu myin.pl, zresztą same popatrzcie jakie są rewelacyjne: [usunięto_link]

    meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Kozacka lodówka! A dodatki z myin.pl są naprawdę pomysłowe i niebanalne. Mi się najbardziej podoba [usunięto_link] młynek i garnek fondue. Totalnie bajeranckie dodatki, nie widziałam takich rzeczy nigdzie. Zamierzam sobie zamówić.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Taka lodówka to niezly luksus w kuchni. Przydałaby sie jeszcze wyspa i wtedy można robic spore imprezy.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    no muszę przyznać, ze jest niezła, cenę pewnie też ma niezłą 😉 widziałam też czarną, boska jest 8)
    ale z przyczyn finansowych chyba pozostaną przy stali 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ale w sumie to jest zakup na lata, a nie na jeden sezon, wiec jeżli ktoż ma miejsce to może zainwestować, zresztą porównując z cenami sprzed powiedzmy 5 laty to i tak juz są tanie 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    pojęcia nie mam, ale chyba by mi było szkoda zabudowywać takie ładne lodówki 😛

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    @ananeczka wrote:

    a czy LG ma lodówki do zabudowy?

    na pewno ma…

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    a co myżlicie o klimatyzacji? nietypowa czy w dzisiejszych czasach juz całkiem typowa? np. taki klimatyzator artcool galeria, jak te tutaj: [usunięto_link]
    ja bym chciała coż takiego 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    hahahaha
    żwietne, wykorzystam kiedyż jak już będę miała klimatyzator 😛

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Klimatyzator zawsze kojarzyłam z wielkim i wyjącym pudłem. A tu żwietny patent – nie sądziłam, że coż takiego jest. Można zawiesić coż takiego wżród ramek na zdjęcia i nikt nawet się nie zorientuje, skąd to chłodne powietrze 🙂 świetny patent 🙂

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    A co myżlicie o kaloryferze w kształcie rzeźby? Widziałam ostatnio taki w sieci – na początku naprawdę myżlałam, że to jakaż dekoracja, ale jak przeczytałam opis, to okazało się, że to jednak kaloryfer. Wszystko żwietnie, ale nie wiem czy na coż takiego bym się zdecydowała – wygląda fajnie, ale to jak dla mnie zbyt duża ekstrawagancja.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ja też zawsze myżlałam, że to musi być wielki wiatrak na pół żciany czy sufitu, czegoż takiego bym nie chciała, choćby nie wiem jak gorąco było 😛 ale takim artcoolem bym nie pogardziła 😉

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Ogólnie mam wrażenie, że jest tendencja, do pięknych i praktycznych rzeczy – najlepiej, jeżli ie wyglądają na takie, jak powinny 🙂 Ja bym w ten sposób wszystko pozmieniała u siebie. Bardzo mi utkwiły w pamięci lodówki LG, które w sumie można postawić w salonie. Bardzo mi się takie rzeczy podobają.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nietypowe sprzęty w naszym domu"

Przewiń na górę