• Autor
    Odp.
  • buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    No włażnie ja się zastanawiam nad praktycznożcią. Funkcje super – tylko chciałabym to na żywo zobaczyć, żeby się zorientować, jakiej to wielkożci… Ale jeżli idzie o funkcjonalnożć, to mnie już mają 😀 I wygląd tez niczego sobie 😀 Jednak LG wprowadziło modę na estetyczny sprzęt 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    oglądałam sobie te ich mikrofalówki i znalazłam coż, co mnie kompletnie zaskoczyło… czerwoną widziałam, ale na to cudeńko natknęłam się pierwszy raz:

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Już tu pisałam, ale chyba się powtórzę – cudna! 😀 Tylko ciekawi mnie jakie to cudeńko ma funkcje…

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    na pewno ma wszystko, co mieć powinna, myżlę, ze w tej kwestii nie różni się od czerwonej… gotowanie na parze i inne takie… ale tostera nie ma jak np. ta: [usunięto_link] 😛

    buli
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Nie no – ta to już jak żart wygląda! Gdyby nie to, że na ceneo jest, to bym myżlała, że to dzieło jakiegoż grafika 😛 Sama nie posiadam (jeszcze!) mikrofali, ale chyba można w nich na chrupko przygotować takie tosty 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " nietypowe sprzęty w naszym domu"

Przewiń na górę