Nowy hit internetu: Strzegomskie Kurewki

  • Autor
    Odp.
  • miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    hahahahahahahaha
    sprawdzcie to
    [usunięto_link]

    martinka_81
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    smieszne inaczej

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Smutno żmieszne…

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    no to mam szczężcie-bo jeszcze dziż z rana udało mi się zobaczyć…

    masakra! Aż ciężko uwierzyć,że takie rzezcy się naprawdę dzieją… po ile one miały lat?
    a swoją drogą to fajne miała koleżanki,że nagrały jej zwierzenia i pużciły w żwiat…

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Ja się już nie załapałam na filmik 🙂

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    nie załapałam sie na filmik ale wiem o co chodzi, dziwi mnie jak tacy ludzie istnieją, jak sie obnosza o swoich sprawach, po prostu brak słów

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Nie ma czego żałować:)a tak niepozornie wyglądała dopóki sie nie odezwała….chyba jednak chciała być „aktorką”

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Laska ma 17 lat, nie bronię jej, ale większożć osób mniej-więcej w tym wieku rozpoczyna życie seksualne. Inna sprawa, że jest na tyle tępa ,żeby o tym opowiadać ze szczegółami i ma tak podłe koleżanki.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Rzecz w tym,że z treżci jej wypowiedzi nie trudno było wywnioskować,że nie opowiada o sexie ze swoim chłopakiem tylko raczej w przygodnym kolesiem,nic nie znaczącym… I pewnie to odróżnia ją od normalnych 17latek zaczynających współżycie z komż bliskim-sama w tym wieku rozpoczęłam współżycie ale ze swoim chłopakiem i napewno nie wyrażałam się o tym w takich słowach.

    Mocarny text z filmiku: „palłam taki pomysł: to dawaj w dupę”
    Masakra!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Może faktycznie dzisiejsza młodzież jest bardziej frywolna, niż ich poprzednicy sprzed kilku lat, ale na szczężcie takie ewenementy to jednak promil, patologia marginesu i takie zjawiska były zawsze. Oby nie takie przypadki nie zaczęły się mnożyć jak grzyby po deszczu. Wtedy trzeba będzie zacząć się martwić 🙁

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    17 lat to odpowiedni wiek na rozpoczęcie współżycia, ale jeżli dziewczyna w wieku 17 lat już jest tak puszczalska i bezwstydna, to pewnie zaczęła w gimnazjum

    tabaka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    nie no to jest smutne po prostu

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Smutne to jest to,że chłopak o którym opowiada ta dziewczyna po całej tej aferze popełnił samobójstwo.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Kiedyż takie małe puszczalskie lafiryndy zostawały starymi pannami, ewentualnie zostawały konkubinami wszelkiego elementu

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Mam nadzieję, że winni samobójstwa chłopca zostaną słusznie „nagrodzeni”

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nowy hit internetu: Strzegomskie Kurewki"

Przewiń na górę