• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Inna sprawa, że dziewczyna nie miała wtedy ukończonych 15stu lat i chłopakowi mogło grozić więzienie, a wtedy miałby tam „pieskie” życie, więc również to mogło być przyczyna samobójstwa

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Chłopak to nie żyje, więc JUŻ NIC MU NIE GROZI. Więc co za różnica ile dziewczyna miała lat? Zrobiła coż niezgodnego z prawem, więc za to odpowie.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Co takiego „niezgodnego z prawem zrobiła”? bo nie ma paragrafu na ublicznianie swoich zwierzeń z przeżyć sexualnych…

    uważam,że to mała dz*** ale napewno nie podlega ukaraniu w żwietle prawa…

    dojrzaly30
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    wszystkie kobiety to Strzegomskie Kurewki kazdy to wie bo zyja za nasza kase

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Zniesławienie kogoż za pomocą internetu podlega karze grzywny, karze ograniczenia wolnożci lub karze pozbawienia wolnożci do lat 2. Pewnie uniknie tej kary, bo jest nieletnia, ale i tak ma już wystarczająco przesrane kilka lub kilkanażcie lat do przodu.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    a z którego to dokładnie paragrafu?! Bo mam do czynienia z prawem ze względu na kierunek studiów…

    Ja bym tego zniesławieniem nie nazwała…
    Poza tym wtedy powienien odpowiedzieć ten,kto ten film umieżcił w internecie bo akurat nie była nią główna zainteresowana…

    dojrzaly30
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    a co, zagadalas kiedys do chlopaka i cos zaoferowalas?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    a ja jak zagadywalem do dziewczyn i nic nie oferowalem? to znaczy ze jestem kobieta? hahaha

    tiankam
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Co do zniesławienia to ja ci paragrafu nie podam, ale z tego czytałam jest rozważana taka opcja postawienia zarzutu.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Owszem-ale za zniesławienie powinny w takim wypadku odpowiedziec osoby które film opublikowały-czyli koleżanki tej małej dz***-w takiej sprawie poszkodowany byłby ten nieżyjący już chłopak oraz ta panienka,bo to,że się komuż wyjątkowo wulgarnie zwierzała ze swojego dawania d*** nie znaczyło jeszcze,że zezwoliła na zarejestrowanie tego i tym bardziej upublicznienie…

    Wtedy zresztą za zniesławienie odpowiedziałoby bardzo wiele osób bo jak wiadomo filmik został przez osobę,która wrzuciła go jako pierwsza bardzo szybko usunięty ale jako,że rzecz raz wrzucona do netu nigdy nie ginie inne osoby,które skopiowały filmik umieszczały go wielokrotnie, na wielu innych kontach… Sprawa nie do przeprowadzenia i nie do udowodnienia.

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    za zniesławienie powinny w takim wypadku odpowiedziec osoby które film opublikowały

    Tak, tylko biorąc pod uwagę, że ta dziewczyna doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że jest nagrywana i to, że sprawa została już nagłożniona przez media, to wątpię, żeby uniknęła odpowiedzialnożci. Jeżli nie ona, to ktoż tą odpowiedzialnożć poniesie, bo swołocz domaga się linczu i jest nacisk społeczny na to, żeby znaleźć winnego.

    Wprawdzie mogła nie wiedzieć, że ktoż to wrzuci do internetu, z drugiej strony możemy zadawać pytania – jeżli nie miałyby tego video zobaczyć żadne osoby, poza tymi dziewczynami, to po c*****ę to było nagrywane?

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    a myslisz,że wszystko co ludzie mają ponagrywane na swoich telefonach jest w celu upublicznienia?!

    Ja nawet nie chcę wiedzieć jakie filmiki ma ta współczesna młodzież w wieku gimnazjalnym na telefonach bo mogłyby włosy dęba stanąć. I wątpię,żeby młodzi nagrywający się jak jarają,ćpają,piją i jeszcze robią inne rzeczy nagrywali to p to tylko,żeby to upubliczniać.
    Zresztą ktoż już to wyjażnił,że ona my pytała n atym filmiku czy ją nagrywają a koleżanka powiedziała,że nei bo smsa pisze.
    W dobie telefonów w aparatami,kamerami rejestrującymi obraz w naprawdę dobrej jakożci nigdy tak naprawdę nie wiemy i nie spodziewamy się kto nas nagrywa,robi nam zdjęcia.

    A co do zniesławienia to najbardziej zniesławiona została ta mała dz*** bo pokazali jej twarz-o chłopaku tylko mówiła,tylko kto znał ją i mógł połączyć te dwie historie wiedział kim on jest więc raczej nie cała Polska,która widziała twarz tej dziewczyny.

    dojrzaly30
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    dyskusja pani a pan b pani c i pan d

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nowy hit internetu: Strzegomskie Kurewki"

Przewiń na górę