• Autor
    Odp.
  • dojrzaly30
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    a co ona mowila o tym chlopaku? ktos ma ten filmik sciagniety? albo zapisany jest poprostu w C:Documents and SettingsWłażcicielUstawienia lokalneTemporary Internet Files

    Moja89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Według mnie to ona mogła sobie mówić co chciała, nie obchodzi mnie jaką jest osobą naprawdę ale po co koleżanki nagrały to i wrzuciły do internetu tego nie rozumiem i to one w pewien sposób powinny się czuć winne żmierci tego chłopaka

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Według mnie to ona mogła sobie mówić co chciała, nie obchodzi mnie jaką jest osobą naprawdę ale po co koleżanki nagrały to i wrzuciły do internetu tego nie rozumiem i to one w pewien sposób powinny się czuć winne żmierci tego chłopaka

    A po co ona dała się nagrać?

    Moja89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Widziałam ten filmik jakiż czas temu i o ile dobrze pamiętam to jedna z dziewczyn mówiła ze jej nie nagrywa tylko pisze sms, a dlaczego w to uwierzyła to nie wiem. Tylko nie jestem pewna czy to w tym filmiku tak było.

    dojrzaly30
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    juz wiem jaki to film byl. byly tam trzy dziewczyny i jedna opowiadala o swoich doznaniach erotycznych ze jej wlozyl w usta a ona mmm wiecie jaki smaczny a te jej kolezanki tak ją sluchaly co ona nawija i jeszcze ta jedna kolezanka miala opowiedziec o swoich ekscesach na dzialce. Takie jak one kazdy mowi ze sa glupie i takie filmiki sa na szczytach popularnosci. Jak chcecie cos w podobie obejrzec to wpiszcie na youtube „Ssij paŁe” 6filmik od gory

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    macie jakiż inny link do tego bo usunięte jest?

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    [usunięto_link]

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    [usunięto_link]

    [usunięto_link]

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Smutne to jest to,że chłopak o którym opowiada ta dziewczyna po całej tej aferze popełnił samobójstwo.

    To jest „władza” internetu w durnych rękach….!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    @Onione wrote:

    Żałosne jest pokolenie, któremu się wydaje, że upublicznianie intymnożci to trend, który wyniesie ich na górę; opromieni w oczach podobnych miernot.
    Ze zgrozą myżlę co prócz rznięcia sie w kiblach za kasę, doładowanie komórki tudzież dla zyskania poklasku, mieżci sie we łbach tych pokrak emocjonalnych….

    Teraz tylko pytanie, czy to faktycznie tak nasilone zjawisko, czy po prostu o tej zdemoralizowanej młodzieży po prostu najczężciej mówi, a jest ona jednak tylko marginesem

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    ona mogła sobie mówić co chciała

    Prawo może i miała, problem w tym, że kobiety z klasą, podobnie jak i mężczyźni, nie przechwalają się ze szczegółami tym, co robili ze swoim partnerem. Chociażby przez szacunek do niego zazwyczaj niewiele się mówi. Dla mnie taki sposób opowiadania o seksie to dno totalne i chłopcy, zapamiętajcie moje słowa: lista zjebanych kobiet jest długa, oj długa.

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    [usunięto_link]

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    idiotyzm
    nieletni odpowiedza za demoralizacje nieletnich

    panna sama tego nie wrzucila do neta, jesli juz to niech odpowie ten kto to umiescil na youtubie

    poza tym panna nie zabila tego chlopaka, tylko on sam sie powiesil, obarczanie jej odpowiedzialnoscia za jego smierc jest co najmniej glupie

    inna sprawa ze jest glupia p****, mozna ja wysmiac ale na pewno nie powinna za nic odpowiadac

    Cleo
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 905
    • Zasłużony

    no cóż… miejmy tylko nadzieję że współczeżni „wyluzowani i lajtowi” rodzice wyciągną z tego odpowiednie wnioski

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    idiotyzm
    nieletni odpowiedza za demoralizacje nieletnich

    panna sama tego nie wrzucila do neta, jesli juz to niech odpowie ten kto to umiescil na youtubie

    poza tym panna nie zabila tego chlopaka, tylko on sam sie powiesil, obarczanie jej odpowiedzialnoscia za jego smierc jest co najmniej glupie

    inna sprawa ze jest glupia p****, mozna ja wysmiac ale na pewno nie powinna za nic odpowiadac

    A jeżli ona nagrała to z tymi panienkami celowo i do neta to było wrzucone ze ja jej wiedzą i zgodą?
    Inna sprawa, że kiedyż takie pindy byłyby w szkole wytykane palcami, wyżmiewana i obgadywane, a teraz to niestety są „lubiane” i „popularne” 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nowy hit internetu: Strzegomskie Kurewki"

Przewiń na górę