• Autor
    Odp.
  • insearch
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    po Twojej stopce domyżlam się, że jesteż większym znawcą tematu, może mógłbys rozwinąć jeszcze swoją wypowiedź?

    tak jak pisałam nazwa: wody smakowe przyjęła się dla tego rodzaju produktów i wiele osób nie zwracając uwagi na skład, pije je jako zdrowe i niekaloryczne – no bo w końcu pije wodę!

    może to wynik udanej akcji marketingowej, żeby napój nazywać woda ale w powszechnej żwiadomożci już tak się przyjęło

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nigdy nie nazwano tego „wodą truskawkową” co najwyżej „truskawkową”.Na opakowaniu też jest napisane wyraźnie napój.
    Marketing każde g***** wciżnie. Nie wiem szczerze co tu rozwijać ,sztuczne aromaty,konserwanty,cukry.

    Ewelcia3
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Wodę mineralną można pić raz na jakiż czas, jeżeli pijesz ją zbyt często w twoim organizmie będą odkładały się nieprzyswajalne sole mineralne, polecam zwykłą wodę żródlaną

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Wodę mineralną można pić raz na jakiż czas, jeżeli pijesz ją zbyt często w twoim organizmie będą odkładały się nieprzyswajalne sole mineralne, polecam zwykłą wodę żródlaną

    Ja za to polecam bardziej żrednio mineralizowaną 😉 i od kiedy sole mineralne są nie przyswajalne? :]

    ryjek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    A ja polecam Staropolankę dla wszystkich, którzy uprawiają sport i powinni zadbać o uzupełnianie minerałów.

    Ewelina Pucilowska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Lepiej żródlana niż mineralna

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Lepsza mineralna ,a dokładnie żrednio 😛

    Zwar
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    też mi się wydaje że lepsza jest mineralna. Przy piciu dużej ilożci wody wypłukuje sie pierwiastki z organizmu i taka woda w pewnym stopniu je uzupełnia.

    Tylko powinno się unikać tych wysoko-mineralizowanych (teraz zaczęli takie sprzedawać w hipermarketach – takie w szklanych niedużych butelkach), a to dla tego że tak wysokie stężenie minerałów jest już traktowane w pewnym sensie jak lek – takie wody są zalecane przez lekarzy na różne schorzenia. Pijąc je na własną rękę, i to jeszcze jak np komuż posmakuje i będzie pił kilka dziennie to może sobie zrobić krzywdę.

    Monis.M
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ile osób, tyle opinii 🙂 ja zawsze piłam ustroniankę, a odkąd wypużcili na rynek ustroniankę z jodem i ustroniankę z magnezem, to piję włażnie tę z magnezem i witaminą B6:) dla mnie jest pyszna, chyba się od niej uzależniłam hihi 🙂 czytałam też, że lepiej się wchłania, bo zawiera magnez w postaci jonowej 🙂 z resztą muszę przyznać, że od kiedy piję ją regularnie, ustały drgania powieki, które dokuczały mi od dawna:)

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja lubię wodę mineralną, źródlana ma dl amnie za dużo bąbelków. Poza tym wciskam do wody cytrynę i wtedy mam naturalną wodę smakową 🙂

    Jaqline
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Moją ulubioną wodą jest mineralna Ustronianka niegazowana. Ma niską zawartożć sodu, a jest bogata w składniki mineralne. Jest żwietna na upały bo naprawdę przyjemnie orzeźwia. Dodatkowo czytałam gdzież, że jest też polecana przez specjalistów z zakresu dietetyki 😉

    Finess_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Lepsza woda źródlana, chociaż ja nie widze różnicy między źródlaną, a mineralną. Jednak czężciej pije wodę źródlaną, mam ją już sprawdzoną.

    regina88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    A nie stosowałyżcie takiej wody typowej dla kobiet w ciąży nie wiem czy ona faktycznie ma jakież lepsze włażciwożci?ktoż ją pije?

    julietta987
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja preferuje wodę wysokozmineralizowaną. np piwniczankę, ze względu na prowadzony tryb życia.. pije dużo kawy i dużo ćwiczę, dlatego staram się uzupełniać minerały pijac wode

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    „ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

    PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM – SCHUDNIJ I ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 99ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

    WEJDŹ TERAZ: igortreneronline*pl

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " odchudzanie: woda mineralna czy źródlana?"

Przewiń na górę